Přejít na obsah

Vrzání


Kolafa

Doporučené příspěvky

Mam dotaz na kolegy majitele O1: nevrzou vam gumy okolo oken, kdyz je mate zavreny???

 

Me tam furt neco vrze, nemuzu poradne najit co, uz jsem i olepoval ty polystyrenovy nesmysly co jsou v rezerve a za ni, postupne sundavam plastovy dily, lehce na to davam silikon, pak to zase utahuju dohromady ..... proste vrzani nesnasim!

 

V servise mi gumicky vymenili, koukali na me jako na debila ze gumy nikdo nemeni (mam to 8 let stary), tak ja fakt nevim

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Mne tiež cez leto sem tam zavrzá niečo v okne, ale zohnal som pastu ( podobné jak ked leštíš botičky na svadbu a tak ) a tým som natrel tesnenia a od vtedy je pokoj.

 

Najnovšie ma serie vŕzgajúca zadná sedačka :) a neviem na to prísť kde to je presne.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
Mne tiež cez leto sem tam zavrzá niečo v okne, ale zohnal som pastu ( podobné jak ked leštíš botičky na svadbu a tak ) a tým som natrel tesnenia a od vtedy je pokoj.

 

Najnovšie ma serie vŕzgajúca zadná sedačka :) a neviem na to prísť kde to je presne.

 

Mě to dost nepříjemně vrzalo taky, takový jemný kňoukání. Zkus namazat čep zadních opěradel, ten co je mezi 2/3 a 1/3 částí opěradel. Musíš odklapnout nějakým tlustým šroubovákem západku bočního čepu opěradla a trochu silou vyviklat opěradlo ven do strany. Čep očisti a namaž nějakou tuhou vazelínou. Pak budeš mít klid.

Odkaz ke komentáři
Mam dotaz na kolegy majitele O1: nevrzou vam gumy okolo oken, kdyz je mate zavreny???

 

Me tam furt neco vrze, nemuzu poradne najit co, uz jsem i olepoval ty polystyrenovy nesmysly co jsou v rezerve a za ni, postupne sundavam plastovy dily, lehce na to davam silikon, pak to zase utahuju dohromady ..... proste vrzani nesnasim!

 

V servise mi gumicky vymenili, koukali na me jako na debila ze gumy nikdo nemeni (mam to 8 let stary), tak ja fakt nevim

 

To nejsou gumy v oknech, ale těsnění dveří. Mázni ho taky.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak dneska ráno sednu do auta a najednou mi vrzne sedačka. Zhrozil sem se a zkoumal kde, ale nic jsem nenašel...Nestalo se to už někomu? Myslím, že mi to vrže mezi sedákem a opěradlem, jakoby v rohu ;) :) ;) O1, bez vyhřejvání a látkovej potah...

Upraveno uživatelem labus
Odkaz ke komentáři

Tak k tem zadnim sedackam jak kolegove driv psaly. Mne to u prave zadni sedacky negde nahoru tak strasne vrze ze se to na da poslouhat, furt cumim a nemohu zjistit presne odkud. Neni to treba tim malim gumovim co amortizuje zabouhani sedacky? Nebo je tam jeste neco co by vydavalo takovej jhroznej gumo-plastovej zvuk! Jako ty tvrde plasty to nejsou, a ta policka (gde je upevnen pas a reprak) ta se my zda az moc pevna takze tim by nemnelo to vrzani byt ale vsehny tipi jsou vice nez dobre at se mam s cim hrat ted jak to prestane srat venku!

Odkaz ke komentáři
Tak k tem zadnim sedackam jak kolegove driv psaly. Mne to u prave zadni sedacky negde nahoru tak strasne vrze ze se to na da poslouhat, furt cumim a nemohu zjistit presne odkud. Neni to treba tim malim gumovim co amortizuje zabouhani sedacky? Nebo je tam jeste neco co by vydavalo takovej jhroznej gumo-plastovej zvuk! Jako ty tvrde plasty to nejsou, a ta policka (gde je upevnen pas a reprak) ta se my zda az moc pevna takze tim by nemnelo to vrzani byt ale vsehny tipi jsou vice nez dobre at se mam s cim hrat ted jak to prestane srat venku!

 

A nevrže Ti tapec? Zkus dát nějakou gumu mezi tapec a dveře kde se to dotýká....??

Odkaz ke komentáři
Normalne to vrzga v kolajnickach, mas uz vydrany ten plast, co je ako koliecko... Riesieva sa to vymenou komplet, mazanie a pod nepomoze nadlho.

Uz som ale videl aj "vrzgajuci" kabel pod sedackou, proste nieco oplastovane tam trelo a vrzgalo aj pocas jazdy.

 

Aha, dneska sem to ještě všelijak zkoušel mačkat a tahat a hlavně mi skřípaly bočnice u sedáku...ale když jedu tak mam pocit, jako kdyby se bočnice vůbec nehly... Nu, až bude tepleji, tak bude rozebíračka :palec:

Odkaz ke komentáři
TAK TATO MYŠLENKA UŽ MĚ NAPADLA :smich: SUNDAT TAPEC A NA TU HRANU DÁT DO OKOLA GUMOVOU LEMOVKU.......NĚCO TAKOVÉHO

Uff, guma na plechu... to bude vrzat este viac si myslim, ale hlavne ti to bude odtlacat tapec od dveri a nebude to dobre vyzerat..... ja som pouzil taku protismykovu pasku co sa pouziva na okraj schodov, oblepil som plech na dverach po obvode kde su plastove drziaky ktore vymedzuju tapec od dveri a je klud. Da sa to aj pekne nalakovat do farby laku karoserie, takze to ani neposobi rusivo... ale hlavne mam s tapecmi uz rok pokoj, ci je zima ci leto... :smich:

Odkaz ke komentáři

No predni dvere jsem vylucil, narval jsem tam ten zeleny material na tlumeni (driv jsem to negde ukazoval) co se pouzival ve starych zigulich a skodovkah a ted se my dvere zaviraju jako u Medveda S-klass. Driv to bylo take to silne "BUM" ale ted je to dva krat silnejsi. Takze to same udelam i vzadu, muzu jen doporucit jako levnejsi alternativu tomu vibpraflexu nebo Dynamatu akorat to na hudbu nemam nejakej velkej vlyv, ta zustane stejna. Jedna nevyhoda je to natlacilo stredem tapec vice do vnitr takze my ted chranka v pristrojovce tezce zavira ale casem to zpravym.

 

Ted k tem. Vzadu (chlavne ty zadni prave dvere) to vrze ale neni to ten zvuk, ted hlasitej a hodne rusnej jde od jinud akorat jsem nezjistil odkud. Vyloucene mam taky to plastove neco na 5 dverich. A furt se my zda ze to bude sedacka nebo ten plastovej drzak gde jsou pasy a reprak. To asi vse bude muset ven a pak uvidime.

 

jen tak za info kolyk stoji v Cesku ta jako asfaltova samolepici sada (nevym jak to popsat strucnej), co se lepy (je to namontovane v kufru a v prednih dverich tovarne). Podobne vypada jako ten Vibraflex. Akorat se to ne fenuje gdyz se to montuje.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Máš tento rozměr zapsán ve velkém TP ? Pokud je budeš kupovat bez tipového listu, tak budeš mít problémy na STK.
    • Zijete jeste vubec nekdo ?
    • Zdravím, tak jsem vyměnil ten pomocný spojkový válec a je to celkem v pohodě 😉 ale zjistil jsem že mi sákne ta trubka co jde do toho válce od hlavního válce....těžko se dostávala ven byla docela "zarostlá" a teď bohužel prosakuje kapalina 😞 snažím se sehnat celou tu trubku ale tvarově mi vychází jen ta z modelu Octavia 1,6 viz přiložené obrázky a podle VIN tam má být tvarově úplně jiná tak fakt nevím jestli koupit tu samou co tvarově odpovídá nynější nebo jenom zkusit vyměnit ten těsnící "O" kroužek na té přírubě co jde do válce....díky za pomoc 😉 
×
×
  • Vytvořit...