Přejít na obsah

Seat Altea XL facelift


Davon

Doporučené příspěvky

Strasne me to stvalo, mel jsem chut to uplne dorozbit, rozkopat, ale rano, kdyz jsem se vyspal, vyklepal znacku a to viko fufru srovnal, ze to neni ani nejak nyni videt, tak jsem si rikal, ze hlavni je zdravi vsech zucastnenych, mohl jsem tam treba sejmout pobihajici decka, nebo udelat neco tem svym... Proste je to plech a nyni se nad tim povznasim, je to OK B)

Nyni to vypada nablizko takto, na dalku to skoro neni videt, ale vetsi chyby jsou jak hjsem rekl, pod plastama... B)

 

Klic jsem nezlomil, jen ohnul...

DSC02351.JPG

DSC02350.JPG

DSC02353.JPG

Odkaz ke komentáři

Presne tak Viktore, kolenem, naraz te posunuje smerem vzad do sedacky a zakonite se ti musi zvedat koleno... Couval jsem prave docela rychle, dnes jsem koukal, ze mi nelicuje hrana kufru se svetlem, takze zarazeny to asi je... :palec:

Ale jak rikas, je to jen auto a uz to nejak neresim, stane se mi to nebo nekomu treeba jeste do me tak na to prdim...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

tak už se opravuje, ber to z tý lepší stránky, dobře se chytá odstín, prostě starej lak není starej, bonus pojišťovny tě tak moc taky trápit nebude, prostě ti doba bez nehody začíná běžet o pár týdnů déle,

 

s tím kolenem je to tak, mě když trefila Avia, v malé rychlosti 50km/h, tak jsem kolenem urazil páčku stěračů (tehdy ještě u felicie), auto se roztočilo a do hlavy mě trefil blbej mobil položenej vedle na sedadle, boole jako prase a od tý doby nesmí být v autě nic co by nebylo připevněný - včetně manželčiny kabelky, všechno do kufru

Odkaz ke komentáři

No Jirko prej to radost byla, ze se fakt suprove chyta odstin :)

Uz je to vse hotove. Jen jeste nevim, jak to vyridit z CP... Puvodne likvidator co to fotil si napsal, ze to bude platba oproti fakture ze servisu, ja bych vsak nyni nejradsi zmenil na svepomoc, vim ze to pred nekolika lety u Octy slo, je stale tato moznost se nyni rozhodnout jinak a muze pojistovna nyni nejakym zpusobem prehodnocovat z papiru napsaneho od likvidatora a orezavat ceny za to, ze to chci rozpoctem???

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...