Přejít na obsah

Seat Altea XL facelift


Davon

Doporučené příspěvky

ten nárazník se hodně zlepšil pomocí tý folie ;) za mě dobrý

ale ten znak se mi nelíbí :smich: vypadá to trochu jako by ti ho někdo urval a zbyl tam ten černej podklad :(

Z urciteho uhlu s tebou souhlasim, ale klame to na fotce, jak rekl Jijka, na dennim svetle je to jiny kafco :D

Odkaz ke komentáři

vyLEDkovan vnitrek! Na fotkach to pokulhavam ve skutecnosti GOOD!! :)

Jen mi neda spat, zda napr. v parkovackach kdyz se s tim dele bude svitit nehrozi nejake nebezpeci, protoze ten spodek te ledky je varici, sklenenka T10 sice taky, ale tohle mi prijde mozna trosku vice... :palec:

SNC00550.jpg

SNC00549.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

U auta je 5. den otevrene garancni rizeni, 23 dni pred skoncenim zaruky se prislo na to, ze je vadne turbo, coz vysvetluje delsi dobu mnou pozorovane zacukani pri tahu, proste lopatky si delaji co chteji... Ceka se na schvaleni inporterem z duvodu draheho dilu, pote objednani a montaz... 1.7. ma auto pred sebou nekolik tisic km... tak snad se to zvladne a muzu rici - Z PRDELE KLIKA??? Udajne nejsem jediny, co jsem cetl a slysel, je jich dost techto 1,2, 1,4 tsi... Nejaka vyrobni vada prvnich serii?? :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak dnes se to dotahlo do zdarneho konce, vymena turbodmychadla za nove, vse se 1. par km zda v poradku. Napadla me otazka, na kterou jsem se nezeptal, zda kdyz se vymeni nove turbo, je treba ho nejak "zajizdet" jako u noveho motoru, nebo je to proste dil, ktery se vymeni a jezdi se dal stejne jako se "starym"? Mela by byt zaruka dalsi 2 roky na novy vymeneny dil autorizakem? :o

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

To ja taky ne, Skudky jsem mel vsechny, respektive drtivou vetsinu a nalada na sber byla porad, tak jsem volil neco, co u nas je nedostatkove zbozi, tudiz si myslim, ze treba pri prodeji sbirky za nekolik let, nebo prenechani synovi by to bylo jako velke tucne gesto...

Precijen za toho Leona chteji cca 900 - 1200kc tady :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Tak jsem si udelal jeziska... Asi v 15km/h rychlosti jsem skrtl v zatacce o obrubnik a mlask a uz jen susteni disku. Asi jsem to vzal hodne blbe, protoze tam byla celkem dira na 2 prsty skrz minimalne. Dojel jsem s tim do garaze (nastesti se mi to stalo kousek od baraku cca 500m) a disk to neodsral, je v poho. Pneu jsem vzal novou, protoze narychlo sehnat jednu jetou v prijatelne kvalite, specifickeho rozmeru a vyrobce neni vuuubec lehke, dal ji dopredu a rozdil ve vzorku je 3mm, coz je de facto uplne jedno...

IMG_20121221_130335.jpg

IMG_20121221_130304.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...