Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

Je fakt ze Houmik nadaval uz minuly rok kdyz jsem tu cernou strechu daval ja :D Na srazech se Ty auta s podobnyma vecma potkaji urcite, ale na ceste si myslim ze ani moc ne.

 

Ale vemte to tak, jak je tedka IN a COOL mit vicedilne BBSka. At prijedete na kterykoliv sraz je jich tam mraky. Uprimne se mi to nelibi a kdyz jich je tolik tka je to jeste horsi :))

 

Jinak at si kazdy dela co chce, je to jen a jen jeho auto.

Odkaz ke komentáři

no tak se tedy nehadejte co je lepsi a co jak by se melo delat... jak jiz tu bylo receno..auto si kazdy stavy podle sebe aby se prevazne libilo jemu .. insperaci a navodu je tu mraky vsak proc ne kdyz nekdo neco udela a funguje to nebo to dobre vypada a podeli se stim tak jiste to nekomu podne do oka a zkusi to udelat taky nebo jeste vylepsit...dalsi vec v CR a SR jezdi X tisic oktavek z toho si troufnu rict je jen maly celek udrzovany a opecovavany ..takze i kdyz je nas par tisic co se o ty auta starame vylepsujem at po motoricky nebo vizualni strance tak porad to je maly procento tech vsech co po CR a SR jezdi :) ...konkretne u me vzesel napad s cernou strechou po schlednuti autosalonu na prime kde byla reportaz o upravci skodovek firme BT a kdyz jsem tam videl II. bily RSko s cernou strechou tak se mi to proste zalibilo .. nebudu se hadat ze uz to nekdo ma protoze je to tak ale je to uz dneska standartni uprava u novych modelu jako skodovek tak citroenu DS proste kazdy leto prci neco jineho a procento potkani se vrealu 2 stejne oktavky se stejnyma upravama je fakt minimalni tolik asi k teto dobate :D :D :D je to pohled myma ocima tak me nekamenujte :P :lol:

Odkaz ke komentáři

Misel: Co ma bezpecnost spolecnyho s optickou upravou? Pokud si cetl moje tema, tak jsem svetla vymenil tak jako tak z toho duvodu, ze maji moje uz neco za sebou, to jsem ti taky psal do SZ.

 

Zatim to pochopil jen Deko, klidne si ty auta delejte vsechny stejny. Nebudu tady porad psat, jak je vsechno krasny a super vymysleny, kdyz to neni pravda.

 

Klidne se tu pak pohadejte, je mi to jedno, jen je to muj nazor a ten se nezmeni. Upravuju proto, abych mel trochu neco jinyho. A ze je na foru inspirace, ano, to je. Ale to preci neznamena, ze budou vsechny auta stejny.

 

 

ad xenony: nezkousej mi namluvit, ze si je chtel koupit jen kvuli bezpecnosti a nezaujate z hlediska estetickyho :pivo:

 

muj nazor je, ze zbytecne jen semtam rypes, ale to se dostavame do jinych sfer, do kterych se poustet nechci. Jen si to trosku preber, kdyztak SZ :palec:

Odkaz ke komentáři

To Mišel: ja ty xeny chtel taky koupit a jen mi prijde ze ty cas od casu tluces hubou co bys prodal a pak skutek utek........... Hmmmm. Treba pred casem predni naraznik....... Hmmmm... Vzdy jen ze prodas a pak uz nic..... Hmmm..... Mišeli....

 

To Spirus89: Kurde synku jsi to poradne chytil za kule a ukazal kde ma kanec pi..!!!! Fakt pekna promena z uz tak hezkeho auta!!! Jen tak dal chlape!!! Za me :palec:

Odkaz ke komentáři

Kube, kamarade, vse nakonec dopadlo jinak. Inzerat jsem podal taky na sbazar a ozval se mi primo na mail kluk z STK a nabidl mi bezproblemovy projiti i s proslou LPG nadrzi, ktera stoji dalsich 5 tis :)

za xeny jsem daval 8,5 a to by me ted nikdo nedel a naraznik, ten je davno fuc. vymenen za facelift plus doplatek.

 

 

Spirus: u jake firmy budes strechu delat? nechas ji nalakovat?

Odkaz ke komentáři

 

 

To Spirus89: Kurde synku jsi to poradne chytil za kule a ukazal kde ma kanec pi..!!!! Fakt pekna promena z uz tak hezkeho auta!!! Jen tak dal chlape!!! Za me :palec:

 

diky moc :) :palec:

 

 

 

 

Spirus: u jake firmy budes strechu delat? nechas ji nalakovat?

 

firma spirus S.R.O. :D :D :D ja felde jsem si vse delal doma sam tak strechu zvladnu taky ...lakovat asi ne dam cernou lesklou folii :)

Odkaz ke komentáři

Misel: Samozrejme jde o bezpecnost. :D myslis si, ze je nekdo tady u nas zvedavej, jestli mas na aute xenony nebo halogeny? Ja uz auto odstavil a nejezdim s nim, ani ho normalne nevidim, od rijna bude schovany v podzemni garazi. Svetla jsem menil, protoze s tim jezdi taky pritelkyne, tak aby to pro ni bylo pohodlnejsi, chapeme uz?

 

Jinak tvoje moudra o tom, jak se ti nechce prochazet technicka s tim, abys musel nekoho uplacet, jsou dost k smichu, kdyz z tebe ted vypadlo, ze za to das tezky penize. :)

Odkaz ke komentáři

jaky tezky penize? :D

nevim, ale ty 3kila na kterych jsme se s tim klucinou z stk dohodli, mi neprijdou jako tezky penize ;)

 

sam bych nechodil po stk a neprosil bych, protoze jsou pry asi nataceni. Kdyz me to nekdo nabidne, je to vec jina. Mam xenony i starou nadrz LPG a spoustu penez doma :palec:

Upraveno uživatelem Mišel
Odkaz ke komentáři

Moc pěkný Aleši, ty světla jsou pecka :) Střechu správně do černý lesklý, je to tvoje auto tak se na názory ostatních můžeš vykašlat, borci dělaj, jako by na to měli patent :lool:

 

Jinak Octa slouží, všechno v pořádku? :)

 

diky kamarade :) strecha pujde urcite a nazory jsi prectu rad ale jak rikas a rekli i ostatni auto si delam podle sveho gusta z tuningu laminatu a podobne jsem uz vyrostl takze ted jen takovy opti vizual packet :D :D ...jinak jojo okta slouzi skvele menil jsem akorat olej a filtr ...a ted me ceka jeden silemblok na prave strane jinak BZ (bez zavad) zvladla dovolenou v Chorvatsku u autosalon v Nemecku od te doby co jsem ji koupil uz tachometr ukazuje 146000.. :) :)

Odkaz ke komentáři

Tak to čučim, jezdíš jak o závod, nafta se ti vyplatí :) Já teď se slzou v oku a dírou ve šrajtofli vzpomínám na tu supr spotřebu :lool:

 

Jinak jsem samozřejmě rád, že je Sněhule v pohodě a měníš jen spotřební blbiny :palec:

Když budeš mít někdy cestu do středních čech nebo Plzně tak napiš, rád pokecam a okouknu jak se na autě podepsaly tvoje šikovný ruce draku ;)

Odkaz ke komentáři

Tak to čučim, jezdíš jak o závod, nafta se ti vyplatí :) Já teď se slzou v oku a dírou ve šrajtofli vzpomínám na tu supr spotřebu :lool:

 

Jinak jsem samozřejmě rád, že je Sněhule v pohodě a měníš jen spotřební blbiny :palec:

Když budeš mít někdy cestu do středních čech nebo Plzně tak napiš, rád pokecam a okouknu jak se na autě podepsaly tvoje šikovný ruce draku ;)

 

presne to jsem ti chtel navrhnout ze pokud budes souhlasit neni problem se nekdy dohodnout a nekde se srazit a pokecat a pokoukat :) :) jooo to verim nafta je nafta ale zas nechat se rozmazlovat od BaWorskych kluku taky neni spatny co :D

 

jinak dneska jsem vzal pritelkyni na misto zvane "most pod mostem" kousek za exitem 75 smer Brno je to od nas cca 30km a chtela se tam podivat ...prikladam nejake foto z vyletu

myti myti

27092011228.jpg

 

28092011236.jpg

 

28092011248.jpg

 

28092011251.jpg

 

a at mi nekdo zkusi rict ze to mam vysoky jak koza :D :lool: :lol: :lol: skrt :D

28092011253.jpg

 

pokracovani v GALERII fotek

Odkaz ke komentáři

presne to jsem ti chtel navrhnout ze pokud budes souhlasit neni problem se nekdy dohodnout a nekde se srazit a pokecat a pokoukat :) :) jooo to verim nafta je nafta ale zas nechat se rozmazlovat od BaWorskych kluku taky neni spatny co :D

 

Jako svezení je o něčem jiném samozřejmě, ten zadek je super ;)

Nevím jak to máš daleko, ale jednou za měsíc jezdím na pátek + sobotu do Jindřichova Hradce do školy, to neni od Tebe nějak extra štreka ne?! Už si nějak uplně nepamatuju, kam že jsem koktu poslal :lol:

Teď tam jedu 17.10., tak kdybys měl čas a chtěl si udělat výlet tak neni problém :)

 

BTW: Budeš to posílat trochu k zemi?! :lol:

Odkaz ke komentáři

Jako svezení je o něčem jiném samozřejmě, ten zadek je super ;)

Nevím jak to máš daleko, ale jednou za měsíc jezdím na pátek + sobotu do Jindřichova Hradce do školy, to neni od Tebe nějak extra štreka ne?! Už si nějak uplně nepamatuju, kam že jsem koktu poslal :lol:

Teď tam jedu 17.10., tak kdybys měl čas a chtěl si udělat výlet tak neni problém :)

 

BTW: Budeš to posílat trochu k zemi?! :lol:

 

ja si myslim zadek je zadek kazdopadne pro me je to skok k lepsimu z feldy na oktu ..jinak poslal jsi ji na Vysocinu presneji do Svetle nad Sazavou okr.Havlickuv Brod kraj Vysocina do jindrichace to mam +- kolem 80km ..pokud by bylo pekne tak s pritulou naplanujem nejaky pamatky v okoli a urco by se dalo neco spachat :) to by jsme se jeste nejak dohodli :) a kdyz by to nevyslo toho 17 tak urco to vyjde jindy neni problem :) jinak k zemi ... no chtelo by to ale asi jen poridim origo RS tlumice nebo jen nejaky pruziny preci jen to uzivaji obcas i nasi a tady nejsou moc silnice na tvrdy podvozky :D :D ale chtelo by to dolu co si budem povidat :D :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

diky diky za ohlasy ...s autem se ted nic bohuzel nedeje neni nejak cas ani ho umyt :( ale chystam se na velky uklid a ocistu ...jinak si pohravam s myslenkou cipu ale nevim ke komu to dat za jakou cenu a kvalitu jestli TDIfun nebo DIESELPOWER nevim mate zkusenosti ? budu rad za kazdou radu i cenu popripade kontakt ..

 

 

jinak co je jeste v planu tak vymena kabinoveho filtru vydezinfikovat klimu a celkove pripravit auto na zimu

 

 

chybky ktere se vyskytly a cekaji na opravu : stahovacka ridice chroupla a nestahuje, a vymena cepu zacinaji tlouci

 

jinak auto slape bez problemu na 1cku :)

Odkaz ke komentáři

Já osobně si myslím že jestli DP či dieselpower je asi co do kvality jedno. Mi jsme tady z jihu byly u Funa (byla sním supe rdomluva) a maximální spokojenost... Super přístup, myslím, že cena dobrá, ochotnej byl aj na pár věcí okolo co jsem poprosil... Záleží jak na to chvátáš... Mi se k Funovi chystáme s kámošem někdy na jaře zase...

Odkaz ke komentáři

Já osobně si myslím že jestli DP či dieselpower je asi co do kvality jedno. Mi jsme tady z jihu byly u Funa (byla sním supe rdomluva) a maximální spokojenost... Super přístup, myslím, že cena dobrá, ochotnej byl aj na pár věcí okolo co jsem poprosil... Záleží jak na to chvátáš... Mi se k Funovi chystáme s kámošem někdy na jaře zase...

 

 

tak to je fajn ..a jaka je priblizne cena ..je tam nejaka sleva v ramci klubu? co na stk presneji ME? ne nechvatam zatim mam spis brouka v hlave jestli do toho jit a nebo ne ..pokud bych se rozhodl ze ano tak by to bylo taky nejspis az na jare :)

Odkaz ke komentáři

vcera udelano velke cisteni AIR systemu :D :D .. a co jsem se z hruzou dozvedel teda spis uvidel ..pri koupi mi bylo receno ..vse meneno a funkcni no ale na kabinovy filtrik asi nekdo zapomnel :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

a ja si rikal proc ta klima porad tak divne smrdi a dukaz je zde:

 

novy vs. stary .... at mi nikdo nerika ze bych ho takhle zas*al po 15000 km :angry:

05112011508.jpg

 

novy kousek

05112011509.jpg

 

a uz je na miste

05112011510.jpg

 

a soucastne s vymenou filtru,vysatim prostoru kolem ventilatoru sem udelal i cisteni a dezinfekci klimy

 

a ted je to jina vuune :D :) :palec: :palec:

Odkaz ke komentáři

Pěkná údržba . Čím jsi čistil klimu ?

 

 

diky diky klimu sem cistil tou dezinfekci me to stalo 100kc koupeno u nas v drogerce co je spolecna s autolaky a autokosmetikou je to malej sprejik das sedacku predniho spolujezdce co nejvic dopredu sklopis co pude dopredu a tohle das na zem dozadu nastartujes zapnes vnitrni okruh a na plno ventilaci odjistis zmacknes a zavres auto a nechas cca 5 min bezet dokud se to nevystrika pak po vystrikani nechas jeste cca 2-3 min bezet auto pak ho vypnes a vyvetras ted ti presne nereknu co to bylo zac protoze sem krabicku hned spalil a pixlu vyhodil :( ale da se to sehnat od 100 do 500 podle potreby a narocnosti ...nebo je jeste nejaka dezinfekcni pena primo do vymeniku ale tu sem nebral :)

 

dle ETKA to má číslo 1H0 819 648 A

 

tak ted nevim jestli myslis ten filtr nebo ten osvezovac ...do etky sem nekoukal a stejnak mi nejak blbne :(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...