Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

no tak to u me se asi taky spletl :lol: :) no uvidime budem tam autama tak je muzem hned vyzkouset :palec: :)

 

surfman kde presne nachodsko ??.. ja mam pribuzny v kousek od Ceske Skalice presneji ve Velke Jesenici

 

 

jééé, to mám co by kamenem dohodil... :( (jinak teda Česká Skalice, kraj Boženky Němcový :o

Odkaz ke komentáři
jj znam babicino udoli, pevnosti dobrosov, a adrzbach a ty jsi presne odkud ? :palec: kdyz to mas co by kamenem dohodil :o

 

 

nahoře v závorce - přímo Česká Skalice

 

Jak se jmenujou příbuzný, z jesenice znám dost lidí a bydlí tam i kolega z práce

 

Nedorazíš někdy? Hodíme pokec o autech

Odkaz ke komentáři
nahoře v závorce - přímo Česká Skalice

 

Jak se jmenujou příbuzný, z jesenice znám dost lidí a bydlí tam i kolega z práce

 

Nedorazíš někdy? Hodíme pokec o autech

 

 

oj tak to mi uslo :palec: tak to je fakt kousek :o jestli ti neco rika jmeno Schuhmacherovi (deda s babickou) bydleji pod kostelem doprava dolu projedes pravotocivou zatacku kolem keru (nebo co to tam je) pak je jedna odbocka doleva tak ta to neni a druha doleva a ta to je :lol: (sousedi jsou kratenovi,maresovi,janouskovi) ted tam vyhledove cestu nemam ale az bych mel urco se ti ozvu :) a muzem se srazit a nebo pojedes na oktavacky sraz ? na rozkos ? :) ja sem se jeste neprihlasil ale uvazuji o tom :(

Odkaz ke komentáři
oj tak to mi uslo :palec: tak to je fakt kousek :P jestli ti neco rika jmeno Schuhmacherovi (deda s babickou) bydleji pod kostelem doprava dolu projedes pravotocivou zatacku kolem keru (nebo co to tam je) pak je jedna odbocka doleva tak ta to neni a druha doleva a ta to je :) (sousedi jsou kratenovi,maresovi,janouskovi) ted tam vyhledove cestu nemam ale az bych mel urco se ti ozvu :) a muzem se srazit a nebo pojedes na oktavacky sraz ? na rozkos ? :D ja sem se jeste neprihlasil ale uvazuji o tom :D

ne tak to mi nic neříká... a rozkoš jedu, asi se nebudu registrovat, přijedu jen tak na čumendu, když to mám u baráku, tak není co řešit, nééé?

Odkaz ke komentáři

zasilam pozdrav z probihajici dovolene v Chorvatsku z ostrova PAG destinace Stara Novajla a ted momentalne 2 den traveny v Omisi kousek od makarske ..

okta zvladla cestu na 1. prumerna spotreba pri 4lidech a plnem kufru byla 4,8l/100km co je si myslim docela fajn :palec:

 

predodjezdove myti a lesteni

P1011747.jpg

 

Prizna..cekani na trajekt

P1011760.jpg

 

opusteni trajektu ostr.Pag

P1011766.jpg

P1011767.jpg

 

u ubytovani ..Stara Novajla

P1011777.jpg

Odkaz ke komentáři

deko, konny no to vis jeli 2 zensky tak si dokazes predstavit co vse se muselo vist :) pak prepravka nejdulezitejsich surovin na jidlo a nejaky to pitivo :) :D :)

 

garrett neco malo tam bylo :D baleni braniku 6x2l :D a dalsi :D

 

houmik trosicku :D :(

 

rehy.11 diky ...koukal jsem ze sis koupil taky pekny zihadlo :palec:

Odkaz ke komentáři
Pěkně, pěkně (hlavně předposlední foto) :lool:. Oba bejvalí Feldaři, příště se snad připojím do trojičky.... Na tomhle parkovišti jsem býval tak 3x týdně :D. Auta super :angry:

 

to jo ta se povedla ... no neni problem se na priste domluvit a udelat nejakou malou slezinku :) a pofotit :) si myslim :)

 

 

spirus: sakra koukam že jsme ještě neměli stejně položenou druhou ruku, jinak by to bylo dokonalí :palec:

 

to jo jak pres kopirak :D

 

 

 

 

jinak dneska vymenen olej nastavena informace o pevna vymene po cca 15000km .. olej pouzit castrol magnatec 10W40 tak uvidime jak se bude chovat :)

 

a taky pribylo par blbosti a funkcnich estetickych veci :)

 

samolepka kde je mozno videt ke komu mam vetsi vztah :D :D :D :D

P1012209.jpg

 

a pribyly prahove listy s motivem RS motorsport

P1012226.jpg

P1012228.jpg

Odkaz ke komentáři

ciimaa diky ;) :D je to takova esteticka kravina :D

 

 

 

jinak prace na aute ted stoji :D bohuzel neni cas .. jinak jedine staronove novinky jsou ze mam pripraveny kourovy blinkry jak predni tak i bocni ctverecky to vse je pripraveno na nastrojeni ale jeste cekam a schanim CIRY PLASTOVY KRYTY do prednich svetel protoze ty moje jsou uz trosku mlecne a omlacene od kaminku :( :( a cela parabola se mi kupovat nechce :( ..az to sezenu tak chci zacernit svetla aby to ladilo k blinkrum a tim by upravy na predni casti byly u konce ;) ;) jen jeste co myslite bylo by lepsi dat svetla do cerny matny nebo cerny leskly .. mam tyto kryty

 

pak jeste sehnat bilou folii nebo tapetu a nalepit na celni sklo protislunecni prouzek ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...