Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

Tak honem napiš Ježíškovi, ať ti nějaký pěkný bílý poklice přinese, octě budou určitě slušet :palec: a co se týká toho repro, tak jak už tu nademnou napsali, ty MDF podložky natři nějakou barvou nebo lakem, jinak dlouho nevydrží a vytlumení dveří taky o hodně zlepší zvuk, já vytlumeno zatím nemám, ale teď o něm hooodně uvažuji ;)

Odkaz ke komentáři

ahoj můžu se tě zeptat o radu

 

jak si dal na octu RS koncovku ? šla ti tam bez problému nebo si musel udělat nějaký kompromis ???

 

mám taky TDi 81kw rv 2000 model 2001 a strašně se mi líbí ta RS koncovka chtěl ybch si jí tam dát tak se ptám jestli to jde bez problému ? jestli stačí jenom vyříznout nárazník

 

 

Děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj kolego. Projel jsem si celé tvé vlákno a musím uznat,že jsi udělal veliký kus práce a upravuješ to své autí s citem a dle mého správným směrem.Rád tě uvidím na nějakém srazu či jiné akci.:palec:Čau Martin.

 

ahoj diky diky moc ..drzim se hesla zadny tuzing ani tuning ale proste jen germany styl a to cista RS packetova seriovka jen trochu odlisena od ostatnich .. :)

 

takze zitra si jedu udelat jeziska do Hradce Kralove do OBAutodily a koupit zarovky do mlhovek takovy aby svitily bile jako mam hlavni svetla pokud mozno, dale mracitka RS listicky fabule a oktavy a bude se kutit :)

Odkaz ke komentáři

a jsou tu predvanocni novinky postrehy a plany :)

 

asi ze zacatku se chci pochlubit prumernou spotrebou danny den, kterou se mi povedlo dosahnout na zimnich 15" sic sem jel jak "duchodce" :D :D jinak se spotreba pohybuje mezi 4,3 - 4,5l/100

-pro srovnani na letnich 17" 205/45 mam prumernou spotrebu 4,8-5,2 l/100 :D

16122011694.jpg

 

a dneska mi konecne dorazila capka OC klubu a paradne padne na muj kedlub :D :) takze max spokojenost zitra se mnou bude travit mrazivy den :D

19122011699.jpg

 

jedeme dale .. mel jsem nakupovaci predvanocni horecku v OBAutodily ...vysledek ?.

 

mracitka prednich svetel znacky milotec

19122011700.jpg

 

dale se mi nelibilo jak zlute sviti mlhovky tak jsem koupil modre H3 zarovky ...jeste to neni uplne ono jako hlavni ale je to o 70% lepsi nez kdyz to bylo

19122011698.jpg

 

a v neposledni rade jsem se pustil do projektu ktery Vam nekterym bude jiste znamy a uz jste ho asi videli.. takze to nebude zadna novinka ale me se to proste libi a po konzultaci s majitelem ktery to ma jsem neodolal a pustil se do toho..... taaaakze .. bude se trosku kloubit dily F1 RS, O1 RS a F2 RS :) :) :)

 

hruba priprava: vse potrebne nakraceno, vyrezano a nasucho pro fotku nasazeno :)

 

19122011702.jpg

 

19122011704.jpg

 

pokracovani priste :D :palec::pivo:

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

Prosimte :D :D uchlazeni neni problem.

 

nooo tak parada neni co resit :)

 

ze bych se pustil taky do takove upravy ? :D

 

klido pust ale bude to hrozna piplacka :D ale na svatky pracicka jak delana :D :palec:

 

Deko namas nehodou IC v predu na RSce??? :lol:

 

ale to IC vzduchu ne ? ale IC oleje je snad u vsech stejne vlevo dole v narazniku pri pohledu na auto ...tusim nejsem si 100% jist :)

Odkaz ke komentáři

TDI ma IC vzduchu ve smeru jizdy pred pravym prednim kolem. O chladici oleje u OI nevim. Kazdopadne pokud bude zbytek te krytky diravy a ty stejne nemas chip tak by jsi mel byt v klidu. Muzes si pak jeste treba udelat odvetrani pro IC aby to vic luftovalo. Ja ho delal ale ze me si vzor neber :smich: Dela se zebrovani do praveho podbehu. Mysleno ve smeru jizdy.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...