Přejít na obsah

Rozměry alu kol a pneu


Dakie

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Lidicky, tentokrat se nejedna o octavku...

 

Mam na aute 235/45/18 a vaham, jestli na ty litaky dat 225/45/18. Rozmer az tak brutalni zmenu znamenat nebude, ale nemam je v technicaku, to je o drzku coz?

 

Tam mam 225/50/17 a 215/60/16 (ty mam moznost koupit jako sadu jety jednu zimu i s plechacema, za rozumny penize). Mam strach kvuli tomu technicaku, jinak bych sel do tech 18ek a litaky nechal i pres zimu, ale zase druha sada je druha sada, i kdyz to 4 mesice v roce bude vypadat desive :) Co myslite? Diky :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dobrý deň

 

Potrebujem poradiť ohľadom zápisu alu spider 17" do TP. Mám na ruke výhodnú kúpu bazárových spiderov, ale oficiálne podľa zoznamu škody idú zapísať iba na RS, teda tak som sa dočítal. Ale ja by som potreboval vedieť ako to prebieha u O1 66kW/81kW, čo budem potrebovať a ešte či to neovplyvní tachometer a ukazovanie správnej rýchlosti. Teraz sú obuté obyčajné 15" disky.

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, měl bych taky jeden dotaz. Na jaro plánuji nová kola. Původně jsem chtěl origo RS spider 17" ale teď mi zas příjde, že už je má spousty lidí a že už jsou takový okoukaný. Takže mi do oka padly kola z Fabie II RS. Mají stejnou středovou díru i rozteč, jsou to 7J x 17". Jediný rozdíl je, že mají ET 41 místo 38. Půjde to tam v pohodě? I po případném nasazení RS brzd? A dále jestli vůbec půjdou zapsat do TP?

Odkaz ke komentáři

:( Pecovi to prý sami navrhli jako alternativu ale nevybavuji si odkud je,ale někteří píšou o zapůjčení TL přitom každý má své číslo a někde to taky prochází...prostě bordel na kolečkách.Místo aby se to nějakým jednoduchým postupem řešilo třeba za větší poplatek jen s dodatkem od prodejce škoda podle nějakých tabulek. :(

Odkaz ke komentáři

Škoda Auto ani žádnej jinej výrobce Ti na jiné rozměry nevystaví potvrzení, protože to prostě netestujou a nemají to zapotřebí.. Navíc kdyby se pak něco stalo, tak to odnesou oni a ne výrobce kol.. Proto je nutné kupovat kola s TL a když chceš originály Spider v 17" tak jedině na RSko.. No a nebo koupit kola s TL a rozměrem jako mají Spidery, nechat zapsat a kola pak prodat...

Odkaz ke komentáři

DOTAZ!

Omlouvam se, budu pro vsechny za blbce. Je mozne, aby na Octavii RS r.v.2002, byly kola 18, a byly povolene a zapsane v TP??

Je to pro me celkem důležita otazka. Díky za veskere info!!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...