Přejít na obsah

Rozměry alu kol a pneu


Dakie

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, nevíte někdo zda by se mi vešla na Octavii I pneu s rozměry 205/60/16. Mám alu kola MOMO

7J 16 ET35. Původní pneu tam jsou 205/55/16, ale ty uvedené shora mám doma uskladněné z minulého vozu a nerad bych je vyhazoval, jelikož mají kolem 4mm. Moc díky za rady.


Nepoznáte někdo co je to za kola?

 

RSW mají hodně podobný design

Odkaz ke komentáři

Potřebuji vědět jestli se mi to tam vejde. Zbytek si pořeším sám. Prodej mě také napadl, ale pokud je nikdo nebude chtít, tak se mi je rozhodně nechce vyhodit. V techničáku mám akorát dva typy pneu na 14". Nemám tam ani 15tky co na nich teď jezdím, jelikož nemám

typáč a rozhodně nehodlám kola kvůli tomu prodávat. Otázka zní vejde či nevejde- nechci aby to někde drhlo. Díky.

Odkaz ke komentáři

Hele třeba prohledat forum je to tady reseno!! Ty máš otázky :D třeba zajit na dopravní úřad nevím jestli to maji všude zmáčknout si tlačítko na poradove číslo a počkat az si te zavolají a pak nahlasis změnu do technicaku... nic těžkého

Hlavně tady o par stranek do předu to je napsaný ;)

Upraveno uživatelem jardap007
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...