-
Počet příspěvků
248 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Dexter 1.8T
-
tak mě turbo dává pomalu zbohem takže co teď, koupit repasované, nebo dát opravit, případně koupit použité? co doporučujete? a ještě se chci zeptat když mám rok 2003 a motor ARX tak je turbo stejné jako na RSu?
-
tak od Dieselpoweru týden žádná zpráva tak zkusím zajet jinam, sice jsem už nechtěl protože když na to šlapu z lehka tak to malinko pocukává tak jsem to chtěl vrátit ale včera jsem byl na sprintech 0-400m a měl jsem čas 14,55 což jsem koukal že je ještě lepší než RS takže výkon tam asi bude, i když asi dost pomohlo 4x4. Nemáte náhodou někdo taky změřený pro porovnání? A to jsem měl 3/4 nádrže a nic jsem z auta nevyndával jak jiný :D mimochodem byl jsem druhý, předemnou týpek s o 600-700kg lehčí 120-kou obsah 1.4 na karbecech s turbem! čas 13,79 :o
-
tak dnes mám nahraný na zkoušku na týden chip od jednoho známého, jede to jako o dost líp ale příjde mě že u 3tis ot. trochu klesne výkon ale asi tak na 1s, asi pojedu radši na brzdu abych viděl křivky výkonu a krout. momentu, poradíte kam v praze zajed se 4x4?
-
tak se musím opravit, vag píše porucha řídící jednotky ESP (G419) ale koukal jsem na čidlo poč. zrychlení, a i když stojím tak furt mění údaje, může to být ono?
-
tak už mi to zas odfukuje jak předtím pomalu se vrací pedál v doprovodu divnýho syčení.... ještě ktomu se mi rozsvítily kontrolky ABS a ESP. bych se na to ...
-
nechci zakládat nové téma tak se zeptám tady. Když jsem k autu připojil přívěz rozvítila se mi kontrolka ABS a ESP. na Vagu jsem to měl, nepamatuju si přesně znění ale bylo tam defekt a kód G149. Pak jsem den jezdil bez přívězu a druhý den ráno svítilo už jen abs, jenže když jsem připojil opět přívěs( bez elektriky jen oj) znova se rozvítilo ESP aniž bych se rozjel, od té doby zase svítí oboje. Nejdříve jsem myslel že je haluz v elektr. přípojce pro vozík, protože u jednoho půjčeného přívěsu sem mi při zapnutých světlech rozvítily na palubovce i mlhovky ale nesvítily, a když jsem připojil tenhle přívěz tak zas tohle, ale nechápu jak se mohlo znova rozsvítit to ESP když jsem jen připojil oj od přívěsu. Chyba nejde samozřejmě smazat, nevíte někdo podle toho kódu co to může být?
-
tak dnes proběhla výměna oleje, sundání vany a vyčištění sacího koše, který byl snad z 80% ucpaný, takže to přišlo v pravý čas, vana byla taky slušně zakarbonovaná takže se vše vyčistilo a dušička má klid že se nic nezadře :) ještě se vyměnil palivák a auto jezdí jak drak :D
-
-
jo znát to doufam bude :) ale prý je taky rozdíl jestli je ovládání klapky elektronicky a nebo lankem to prý je "jednodušší" systém, na el. plynu se pozná kvalitní čip víc, nerad bych aby mi to pak cukalo s tempomatem nebo tak...
-
Děkuju :D neboj já to tady sleduju v sekci motor :) jak to tam kluci řešej, doufám že než u mě příjde na řadu ten chip že tam někdo hodí svoje grafy a důkazy jak to kdo dělá aby mi to ulehčilo rozhodování
-
tak nějaký novinky, sice makam teď víc na baráku, ale na auto se taky našel čas. Proběhla výměna převodového oleje, předních destiček, servo oleje, výměna brzdové kapaliny... vše originál, ještě mě příští týden čeká výměna oleje v motoru přičemž se sundá vana a zkontroluje se sýtko. A to hlavní dnes jsem konečně nalepil lemy blatníků alá Scout paket od Milotecu tak snad zítra bude čas a udělám nějaké fotky. Teď už mě čekají jen rozvody a po nich chip... a kdo ví co dál :)
-
v tom vám rád pomůžu :) když budu mít ovšem volno, mám naplno rozjetou rekonstrukci domu tak teď moc času bohužel nebylo
-
sem uplně zapoměl na toto téma, já už mám vyřešeno pomohla výměna brzdovky a samozřejmě odvzdušnění. Zatím to je dobrý a nedělá to
-
díky :) tyhle mi k vysoký 4x4 sednou prostě nejvíc
-
tak jedna ryhlá fotka kol na autě, ještě bez plastových lemů, protože není takový teplo aby se dali nalepit
-
Rudis TDic: no zatím jsem stím moc neletěl ale je to rozdíl opravdu velký, ty za 250,- my nestírali pořádně všude, dělali čmouhy, a ve větších rychlostech taky naprd, tyhle origináli jsou fakt skvělí, stírají uplně do sucha po celým okně a na rychlosti vůbec nezáleží, já ještě nevím jak dlouho vydrží, ale můžu doporučit ;) Konny: doufám že mě vydrží taky tak dlouho :) pointfrost: no každej dává jen jednu a je to proto že opravdu když někdo bude chtít nebo v tom bude "dělat" tak ti kola ukradne stejně. Myslím že to je dobrý na takový ty co zkoušejí krást všechno možný a na tohle nemaj nářadí(a myslím že jich je docela dost...těch nepřízpusobivých :D ), taky to je o tom kde kdo parkuje, jestli na ulici nebo v garáži a jaký kola máte, nějaký obyčejný 16" který mám stejně nebudou ty profíky zajímat :D
-
790,- http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_predni_sterace_530_480_mm_orig_aero-1U1998003
-
taky to plánuju, chci se jen zeptat co jste napatlali na utěsnění vany k motoru?
-
no já bych řekl že to co si teď poslal tak tam je kužel :lool:
-
jj uhodl si :) 4x4 to je a snižovat to nehodlam, tak ať to vypadá jak má :D ale nápis Scout na auto asi nepoputuje. Fotka na krabici je jen ilustrativní pak tam je seznam modelů a označen správně můj model a rok ;)
-
-
podle toho co poslal že tam má, tak má právě kužel, a originální šrouby maj kouli
-
no orig šrouby a kola škoda maj myslím snad všechny kouli, a neoriginální výrobci kol používají většino kužel co vím, a samozřejmě se liší i délky ale jeslti to je i u Steela nevím
-
Jakou znacku oleje preferujete..?
Dexter 1.8T odpověděl Seatí vetřelec :o)ovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
používal jsem Total Quartz četl jsem na něj kladné ohlasy, ale jelikož už Shell Helix Ultra není tak drahý přejdu na něj, je ještě o fous lepší a snad bude mít skutečně ty čistící účinky -
jj na tu kytičku se musí opatrně no, já používal na feldě McGard s tou kytičkou asi dva roky a naprosto v pořádku, myslím že zničit se to může jen když někdo nenasadí pořádně ten vořech. Jo to už orig asi budou, ale s těmi z aukra maj stejnou jen barvu :) Steel stejně ani orig koupit nemůže protože nemá orig kola ;)
