labus
Uživatelé-
Počet příspěvků
280 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele labus
-
Ahoj, nedal by mi sem někdo odkaz na tu portable ETKU? :) Děkuju předem!
-
Okem to vidět je. Je to i slyšet. Ale stane se to jenom někdy. Jako kdybych někdy špatně zařadil rychlost. Ale auto jede ok, jen ta řadička se klepe...
-
Na starý 1.6i jsem nechal promazat táhla (nebo lanka - už nevím, jak to měla) a řazení šlo mnohem lehčeji. Ale řadička mi nevibrovala. Tak nevím, jestli je to převodovkou :(
-
Zdravím, Když mám zařazenou 1 nebo 2 rychlost, tak mi vibruje řadící páka. Když je v neutrálu tak ok. Také má docela velkou "mrtvou zónu" nebo jak bych to nazval. Když řadím 1 tak od neutrálu jde do levé strany hodně z lehka. Přitom rychlosti jdou celkem přesně řadit - na nájezd 160 000km. Nesetkal se už někdo s tím?
-
Ahoj, mám asi stejný problém. Když motor tahne a jedu nad cca 100km/h jdou od přední nápravy cítit vibrace (po rovině i v zatáčce stejné). Jakmile vyšlápnu spojku nebo povolím plyn, ihned to přestane. Můžete mi někdo popsat co by to mohlo být za klouby? popř napsat číslo dílu? Děkuju moc, Jirka OI 1.8 T AGU, 1999 (MR2000)
-
Ahoj, chci koupit 1.8T najeto 166 000km a když jsem stál, auto na neutrál vytočil na 3500ot/min a pustil plyn ozýval se takový chrastivý zvuk. napadlo mě, jestli to není nějaký uvolněný plech od výfku. Bojím se jen, aby to nedělalo něco kolem turba. Jirka
-
Prodám Octavii 1.6; 74kw, MR 2000 (malá kaplička), klima, zrcátka v elektrice (vyhřívaná ), airbag řidiče, najeto cca 203 000 km, do 185 000km servisní knížka (servis ve 200 000 proběhl + výměna klínového řemenu a napínací kladky), druhý majitel, alu kola. Bouraná čelně, airbag OK. Cena 22 000kč.
-
U těch starších nedotykových nokií je bluetooth všude stejnej, stejně jako systém je na jedno brdo. Do jednotky kouknu. Zatím díky, napíšu jak to dopadlo, až ho zase odchytnu :lool:
-
tak jsem koukal pod tu sedacku a jednotka tam byla. Byla na ni i znacka bluetoothu a dva carove kody a tyhle cisla: 5P0862335 a TFU03000401032A20001103070. Jsou k necemu nebo mam hledat jiny? Telefon ma nejakou cca 2 roky starou nokii.
-
-
JJ, tu má. takovej ten držák na telefon.
-
Ahoj, kamarád má OII, MR 2005 a autorádio STREAM v autoservisu mu řekli že je v něm Bluetooth, ale že se musí zapnout. Kabel od někoho dostal klon HEX CAN, ale neví jak si to nastavit. Já tu diagnostiku od r. 2004 neznám. Můžete mi poradit, kde ten bluetooth najít a co zapnout? Díky moc!
-
V zime mi to radilo hodne ztuha nez se ohrala prevodovka, to vyresil novej olej a promazany pouzdra a lanovody, takze 1 uz zaradim celkem pekne, ale na ty 2 a 3 budou spatny ty synchrony urcite. Pred tim jsem byl zaslepen strizenymy nyty, takze me synchrony ani nenapadly
-
Tak to mě trochu uklidnuje a můžu vědět na kolik to vyšlo? jestli se nevyplatí investovat do repasovany - samozřejmě podle toho co všechno vymění.
-
A nemáš typ na někoho, kdo se tím zabývá? Typ převodovky zjistim z VINu nebo je to někde napsaný?
-
Kubo, tak co ty pružiny? Já už je tam mám a super. Nemůžu si stěžovat :D Výsledek je tady http://forum.octaviaclub.cz/index.php?show...=335&st=140 Tak se taky pochlub :P
-
Aha, tak to mě ani nenapadlo. Nicméně se stejně určitě musí rozhodit a pak už je možná i výměna těch nýtů, ne? Nebo když dělají tu repasi tak mění celá střeva (kolečka, synchrony, vidličky atd)?
-
Ahoj, řeším problém s řazením. Dvojku musím rvát, abych ji zařadil, trojka když nechytnu správný otáčky, tak se chytnou zuby, čtyřka a pětka docela jdou. Vyměnil jsem olej a promazal táhla a rapidně se zlepšilo řazení jedničky, ale jinak je to děs. Dost jezdim po městě a je to peklo. Auto má najeto nestočených 198 000km. Motor jinak jede perfektrně. Ta převodovka co jsem se dočetl má někde slabý nýty a to je prý příčina problémů. Řešil jste někdo repasi nebo výměnu za novější typ, třeba z 75kw verze? Co se vše musí měnit? Koukal jsem že repasovaný stojí zhruba 11 000kč. Napadlo mě sehnat třeba z bouračky novější převodoku, ale nevim, jestli by se to vyplatilo...
-
Houmiku, já myslim, že repas u podvozku, kterej se dá "standartně" koupit je hloupost. To se ti vyplatí koupit novej - žádná únava původního materiálu, záruka 2 roky a cena jako za ten repas. Hlavně máš jistotu, že jsi zaplatil za to, co je opravdu uvnitř. U tý repase nestojíš vedle chlápka a nekoukáš mu na ruce. Asi by se to u tutěch firem nestalo, ale nikdy nevíš co zrovna montér potřebuje na svojí káru :D Jiná věc je kdybys měl závodní podvozek na míru za horentní sumu, ale o to ti asi nejde, ne? :P Mato, chtěl jsem se zeptat jestli máte v nabídce i podvozky pro autocross a podobné sporty? Nebo jestli jsi schopnej v rozumnim poměru cena/kvalita sehnat.
-
jo, to bude nejspíš OI. Právě, já když vidim 7 let starý auto, s tutim motorem, tak nevěřim, že to má najeto 130t, hlavně když tam je chip :)
-
Tak po čase musím dát své poznatky k pružinám Lowtec -30/-30 od mata88 (díky mato :) ) jízda se rapidně zlepšila. náklon v ostrých zatíčkách je mnohem menší, příjemnější - řízení má znatelně rychlejší a přesnější odezvu. Na obrubník větsinou těsně najedu černým plastem pod nárazníkem, ale dá se na to zyvkout a nedojíždět k obrubníku. Průjezdnost terénem jsem zkoušel u nás u garáží, kde je štěrk a strašný jámy a ani jednou jsem neškrtl podvozkem (auto se také mín zhoupne). Komfort zůstal stejný nebo se možná trochu zlepšil tím, že to jsou nové pružiny (standardní starší tlumiče). A auto je celkově níž asi 35mm, to zase přisuzuji starším tlumičům. Jinak pružiny kladné hodnocení a moje doporučení :D ;) foto pro představu
-
Ahoj, tak jsem tu opět po čase a koukám, že tu byly nápady na nějakej sraz :) Nehneme s tím? Radku, jak je stará (FL)? Dal bych bacha na ty kilometry (vzhledem k čipu). Je to nějakej stupeň výbavy nebo dodělávaný? jinak cena bude trochu víc, kvůli těm kilometrům. Taky pozoruju ceny, ale jen spíš abych byl v obrazu než kvůli výměně ;)
-
No, když já mám právě trochu strach z tutěch firem co opravujou všechno od Datsuna po Ferrari... Rozeberou to tam, pak složí, zbyde jim nějaká podložka, tak řeknou, že to pojede i bez toho a tady máte účtenku na 2000kč a jděte k pokladně. Nebo co je horší, dáš tam auto na výměnu oleje a oni ti vymění půlku motoru za starší. Už několikrát sem to viděl... A taky si tam přivezu svoje pružiny, tak nevim co by na to řekli... Asi zkusim toho bratránka MartinaRS...
-
Já bych měl dotaz :) Objednal jsem si nové pružiny, protože koroze ty starý trochu poničila :) ale ted nějak váhám, kam je dám vyměnit. nechci autorizovanej servis, ale rád bych někoho, kdo se v tom vyzná, abych se na tu práci mohl spolehnout... Nemáte nějaký osvědčený typy?
