labus
Uživatelé-
Počet příspěvků
280 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele labus
-
Táta měl podobnej problém... když vypl stěrače tak mu tak cca 20 sec něco cvakalo. Myslim že vyměnil nějaký spínací relátko asi za pětikilo a bylo po problému. Ale přesně co to bylo nevim... už je to dlouho:-(
-
to je hyper... to se tam zajedu kouknout, když trefim:-)
-
http://www.monty-privesy.com/ odtud mám já klasickej plecháč do 750 kg a spokojenost. Ochotný a nebyl problém ani když jsem si půjčoval do 1200kg... Bohužel nemůžu říct, jak by byli ochotný při reklamaci
-
Mě se stalo taky něco podobnýho s tou spotřebou, byla větší cca o 2 litry (ze 7 na 9), tak sem to pak pořádně prohnal a pak už to bylo ok... Nenatankoval jsi třeba špatnej benzín? Ten volant může bejt jenom pocit. Z vlastní zkušenosti vim, že mě PP dost negativně v tutom ovlivňuje...
-
Zdravim, mam problem s výfukem. Asi mi urezl nejakej drzak a ted mi o výfuk dře a když jedu přez nějaký hrboly tak mi to skřípe. Jak jsem to naznačil na tý fotce, tak tam mi to někde dře, ale nevim jak to opravit. Nechci kupovat celej díl kvůli takový kravině... Tak sem se chtěl poradit, jestli to někdo už neopravoval. Já bych tam asi dal nějakou objímku která by to stahla k sobě, protože to nemam čim přivařit... Neopravoval to už někdo? Dík za tipy.
-
Škrtící klapka - číštění u 74 kW
labus odpověděl TomasWinklerovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
A VAG nic? na to koukni, třeba to dělá ta rozharašená klapka... -
no, to je pak hned ja mam klasicky ale celkem tvrdy prkno, jenze pri tech devadesati se to stejne vlnilo jak papir...to sem jen byl prikrcenej a prez ty miny boulicky, ktery jindy prejedes sem lital tak metr... Ale skoda ze to bylo az ctvrtej den, takze byla docela unava. Pristi rok hned zcerstva musim pokorit 100km/h
-
Nu, tak já pádim na prkně... a to je horší, protože jak ho máš pořád na nohou tak máš úplně jinde těžiště a pěkně to s tebou trhá ale tak kdo nepadá jezdí pod svoje schopností
-
no když bych v tom kile spadl, tak by asi záchrana telefonu nebyla na prvnim místě zkuste, změřte uvidíte
-
tak oni asi ty velky kopce. Kdyz das vajicko nebo se poradne zkrcis tak je ten signal proste spatnej, v nejakych mistech sem tam satelity ani nechytl... Po ceste se nekde ztratil a nemerilo to. ale kdyz sem ho mel zapnutej vkapse u rukavu tak to merilo celou cestu...je to holt jenom telefon no...
-
ok, tak zapnout a poradne susem dolu :)
-
jojo, urcite zkus. Docelam me to zajima. Ale jestli mas talefon tak ho musis dat do rukavu u bundy. kdyz sem si ho dal na telo tak sem nemel satelity...
-
snb 4ever nebo tak nejak se to pise :) letos, 23.3. Kronplatz Italie, kamarad na lyzich 108km/h ja snb 96 km/h. Mereno GPS v E 71:-)
-
1.6 74 kW + 75 kW Nejčastější problémy a závady
labus odpověděl TomášTovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
To Maverick: jojo, na long life se vyprdni a koukni tady na foru se toho kolem oleje napsalo uz spousta :) a co se spotreby tyce tak je uplne normalni. Mimo mesto 6-8, mesto 10-12 zalezi na vaze nohy ;) ja se treba pod 7 mimo jen tak nedostanu... -
Škrtící klapka - číštění u 74 kW
labus odpověděl TomasWinklerovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Nu tak až bude chvilka, tak na to vlítnu... má to natočeno 180 000 a pochybuju, že jí někdy někdo čistil... na volnoběh mi PP ukazuje spotřebu 1,9l což je o litr víc, než by měl pak dám vědět, jak to dopadlo -
Haha, to znam to uz mi jeden taky nabizel... Ale asi za 500. Je tam odpor a nejaka hypersoucastka a dohromady to dava cidlu teploty najevo, ze si prave nastartoval a tak mas jakoby porad pustenej sytic... Tzn ze tech 5% zviseni vykonu je super realnejch to je pak odpich z krizovatky
-
Škrtící klapka - číštění u 74 kW
labus odpověděl TomasWinklerovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Nu, tajty nase tratary maj vsude lanko:smich: Jak sem koukal na ten odkaz, tak tam tu klapku mel vyfocenou jak zavrenou, tak pootevrenou. kdyz to tam das zpatky, tak lanku nastelujes vuli pri zavreny klapce. To je v poho, spis mi slo o to, aby se nejak nezkurvilo to servo kdyz hejbnu s klapkou... -
Škrtící klapka - číštění u 74 kW
labus odpověděl TomasWinklerovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Ja myslim, ze mas uplne stejnej motor, akorat misto nalepky VW tam mas nalepku se sipem dneska sem na to koukal a muj motor vypada stejne jako na ty fotce -
Škrtící klapka - číštění u 74 kW
labus odpověděl TomasWinklerovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Tak, ale nevim, jestli to nevyresetovat tak jak to píše on na tom odkazu. Pač nevim o nikom kdo by mi udělal VAG...ale zase sem jinde četl že VAG je nutnej. Tak sem ted zmatenej :) a ještě mi vrtá hlavou, že někdo psal že se nesmí hejbnout s polohou klapky a někdo říkal, že je to jedno. Co vy na to? -
Škrtící klapka - číštění u 74 kW
labus odpověděl TomasWinklerovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
až ted sem našel nějakej podobnej postup... vypadá to na Golfa, ale motor asi stejnej... http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008101202 -
Škrtící klapka - číštění u 74 kW
labus odpověděl TomasWinklerovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Díky moc za ten postup. Myslim, že je to docela jasný a jednoduchý :) :D ... jen teda sehnat někoho kdo mi udělá to nastavení tim VAGem :) -
Škrtící klapka - číštění u 74 kW
labus odpověděl TomasWinklerovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Taky bych byl za par fotek vdecnej. Hlavne by me zajimalo jestli se musi nejak nastavovat nebo se zaaretuje v nejaky poloze a vynda nebo jestli je to tak chytry, ze se nastavi sama :) -
No, tak po meste toho najezdim docela dost, ale kdyz jsem mimo, tak se rucicka otackomeru koukne na 6 celkem casto ;)
-
No, tak Top Gear je hlavne show pro divaky a komedie, ale nemyslim si, ze by tyhle testy falsovali. Me spis zarazilo to, ze jsem se svezl v okte tour, najeto mela asi 25000 km, motor 75kw (ja mam 74kw a najeto 180000), a jela jako silena, zivost a zrychleni motoru s tim mym neporovnatelna. Kamaradovo 75kw co ma najeto 175000 jede podobne jako moje. A to se o ni staram, davam kvalitni olej, filtry atp. a ten ubytek vykonu tam je fakt velkej... Holt za 10 let par koniku poslo no
