Přejít na obsah

lukyno1p1

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    201
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele lukyno1p1

  1. tak jsem byl na kontrolu a je nutna vymena jednotky abs,nastesti to vymeni skodovka vramci svolavacky :palec:
  2. no prave ze mne auto brzdi normalne ale obcas potrebuji dupnout na brzdu a vyskoci mi chyba, pak auto zhasnu nastartuji a je vse bez problemu.tak nevim ci je to jen softem
  3. A co by si chtěl když tak za ten komplet ?
  4. Mám za to že to su ročníky vyrobené léto 2008 až léto 2009 .Ale chod na stránku škoda auto a tam zadas vín a ukáže ti či sa to týká aj tvojho auta
  5. tak todka ozivym temu.auto slape na 1. akurat sa zacali ozyvat silenbloky na prednej naprave takze bude o zabavu postarane.a plus este ma caka zvolavacka na abs a plus emisie ale nad emisiamy vaham ako sa zmeni chod motora, mate tuz niekto nejake postrehy po prehrani softu? a nejake veci z FL
  6. jakmat => super prístup expres poslané a všetko podľa dohody. Ešte raz dík
  7. Taky si pořad říkám žádné úpravy :) a uz ted je v plánu tolik ze ani nevím ci mi bude stačit moje peněženka :D
  8. zdravim, mam problem presakuje mi olej okolo viecka vstriku, ne moc ale presakuje.viecka vymene za origo a stale to presakuje....2.0 tdi 125 kw cr .nemate niekto skusenost cim to moze byt?
  9. Mne na octe 2 rs tdi cr vrcelo az jednoho dne mne spadlo auto do nudzaku a bylo... Naštěstí jsem sehnal čerpadlo ze vstrikama za 14500 kc ;D
  10. Vypadá to dobře a je to dobrej nápad ;)
  11. Tak uz mam naplánováno na přehrání sw protoze to abs zloby.
  12. a pak by to fungovalo? a ta prechodka se da koupit?
  13. cus panove- chtěl bych se zeptat. Mám Octavia 2 RS vyroba cca 8 mesic 2008. Chtěl bych tam dát budíky z fl RS ;) pujde vymena kus za kus a dokodovat plus prispusobit immo a bude všechno funkcni tak jak má ?
  14. sli by dat do octavie 2 pred fl?
  15. tak trosku ozivym...a nasledne sa aj opytam....presakujuci olej ma stale trapy, viecka vstrekov vymenene za originaly...sice je to lepsie ale stale to nie je uplne suche , a uz neviem co dalej :( .zacali mi vyskakovat obcas kontrolky ABS,ESP A RUCNA BRZDA.po znovu natartovani nic.je to obcas ked brzdim poriadne a asi ked musi zasiahnut esp alebo abs :wallbash: .a pukanie pod sedackou sofera..pri vyssej rychlosti a v zatacke ale ostrej sa ozve take puknutie.mam sound system a pod sedackou je zosik.ale zeby vydaval take zvuky??? :wacko: ma te niekto z niecim skusenost? ale aspon som si spravil radost drziakom mobilneho telefonu z octavie 3 :palec:
  16. to dela i mne takze asi to je v poradku
  17. Davcatuma a mas ju komplet aj s tym držiakom?
  18. Pecka,vyzerá to ako z výroby. A hlavne je viac osvetlený kufor. Praktické.diky za návod. Tiež uz mam v zozname úprav.
  19. Tak zasa to trosku ozivim, zase sa nieco opravovalo aby bola Oktuľa co najskor v 100 % stave.vymena zadnych dorazov na tlmicoch. a zase sme nieco nasli :D presakuje olej spod viecka vstrekovacov takze rovno vymena za nove.este stastie ze to nieje draha zalezitost :palec:
×
×
  • Vytvořit...