-
Počet příspěvků
201 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele lukyno1p1
-
tak jsem byl na kontrolu a je nutna vymena jednotky abs,nastesti to vymeni skodovka vramci svolavacky :palec:
-
no prave ze mne auto brzdi normalne ale obcas potrebuji dupnout na brzdu a vyskoci mi chyba, pak auto zhasnu nastartuji a je vse bez problemu.tak nevim ci je to jen softem
-
A co by si chtěl když tak za ten komplet ?
-
Mám za to že to su ročníky vyrobené léto 2008 až léto 2009 .Ale chod na stránku škoda auto a tam zadas vín a ukáže ti či sa to týká aj tvojho auta
-
tak todka ozivym temu.auto slape na 1. akurat sa zacali ozyvat silenbloky na prednej naprave takze bude o zabavu postarane.a plus este ma caka zvolavacka na abs a plus emisie ale nad emisiamy vaham ako sa zmeni chod motora, mate tuz niekto nejake postrehy po prehrani softu? a nejake veci z FL
-
WHITE LIST - PODĚKOVÁNÍ SPOLEHLIVÝM PRODEJCŮM
lukyno1p1 odpověděl romarioooovi v tématu Pravidla bazaru a blacklist prodejců
jakmat => super prístup expres poslané a všetko podľa dohody. Ešte raz dík -
Svolávačka 45F4 - řídící jednotka ABS/ESC
lukyno1p1 odpověděl deliovi v tématu MR 2009 a výš (po faceliftu) + OII Tour
Jenom preflesuji jednotku, taky jdu na tuto zvolavaci akci -
Taky si pořad říkám žádné úpravy :) a uz ted je v plánu tolik ze ani nevím ci mi bude stačit moje peněženka :D
-
zdravim, mam problem presakuje mi olej okolo viecka vstriku, ne moc ale presakuje.viecka vymene za origo a stale to presakuje....2.0 tdi 125 kw cr .nemate niekto skusenost cim to moze byt?
-
Kua to je ale max porno :palec:
-
Mne na octe 2 rs tdi cr vrcelo az jednoho dne mne spadlo auto do nudzaku a bylo... Naštěstí jsem sehnal čerpadlo ze vstrikama za 14500 kc ;D
-
Vypadá to dobře a je to dobrej nápad ;)
-
Tak uz mam naplánováno na přehrání sw protoze to abs zloby.
-
Facelift budiky do předface s IMMO
lukyno1p1 odpověděl vahaovi v tématu MR 2005 - 2008 (před faceliftem)
a pak by to fungovalo? a ta prechodka se da koupit? -
Facelift budiky do předface s IMMO
lukyno1p1 odpověděl vahaovi v tématu MR 2005 - 2008 (před faceliftem)
cus panove- chtěl bych se zeptat. Mám Octavia 2 RS vyroba cca 8 mesic 2008. Chtěl bych tam dát budíky z fl RS ;) pujde vymena kus za kus a dokodovat plus prispusobit immo a bude všechno funkcni tak jak má ? -
sli by dat do octavie 2 pred fl?
-
Pisal som sz
-
tak trosku ozivym...a nasledne sa aj opytam....presakujuci olej ma stale trapy, viecka vstrekov vymenene za originaly...sice je to lepsie ale stale to nie je uplne suche , a uz neviem co dalej :( .zacali mi vyskakovat obcas kontrolky ABS,ESP A RUCNA BRZDA.po znovu natartovani nic.je to obcas ked brzdim poriadne a asi ked musi zasiahnut esp alebo abs :wallbash: .a pukanie pod sedackou sofera..pri vyssej rychlosti a v zatacke ale ostrej sa ozve take puknutie.mam sound system a pod sedackou je zosik.ale zeby vydaval take zvuky??? :wacko: ma te niekto z niecim skusenost? ale aspon som si spravil radost drziakom mobilneho telefonu z octavie 3 :palec:
-
to dela i mne takze asi to je v poradku
-
Davcatuma a mas ju komplet aj s tym držiakom?
-
Pecka,vyzerá to ako z výroby. A hlavne je viac osvetlený kufor. Praktické.diky za návod. Tiež uz mam v zozname úprav.
-
Tak zasa to trosku ozivim, zase sa nieco opravovalo aby bola Oktuľa co najskor v 100 % stave.vymena zadnych dorazov na tlmicoch. a zase sme nieco nasli :D presakuje olej spod viecka vstrekovacov takze rovno vymena za nove.este stastie ze to nieje draha zalezitost :palec:
-
Vevca diky za info
