rostama
Uživatelé-
Počet příspěvků
112 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele rostama
-
Ahojte, píšu o radu než to budu řešit opravou - včera jsem nechtěně při zamrzlém okně dal stáhnout dolů, samozřejmě se poškodila stahovačka - se sklem popojede malinko dolů, pak jde slyšet že jede dolů, ale sklo sebou netáhne. Když opatrně sklo ručně spustím dolů, tak jde cítit že zajede do stahovačky. Nahoru stahovačka okno vytáhne v pohodě. Mám dotaz zda už to někdo řešil - je stahovačka poškozená jen pro stahování dolů a můžu být zatím v klidu že sklo nespadne do dveří ? Nevím jak je to konstrukčně řešeno. Moc díky a mějte fajn zbytek neděle. R.
-
To jako ze date tuhou vuňi co se dava na wc do auta do motoru a kune to vadi a nechodi?
-
ja v servise nevzal nikdy ani litr oleje je strasne predrazeny.Koupim si vzdy svuj vyjde me i Shell VW50700 do 200 za litr a ten jim dam na vymenu nidky s tim problem nebyl
-
Ahojte chlapi máte někdo postup ma doprogramování nějakých věcí : Chtěl bych dodělat asistent rozjezdu do kopce, deakrivovat start stop a taky mluovky do zatàčky Moc díky Rosťa
-
nivelace xenonu me taky pozlobila jak na potvoru cestou do Alp takze na me zacali blikat rak jsem je rucne stahl. doma pak zakladni nastaveni a ok Jsem ale 370 km od Prahy
-
Prodano prosim smazat
-
Octavia 2 - prodám sadu potřebnou k seřízení geometrie zadní nápravy - pokud nebyla delší dobu dělaná zarezne šroub do lůžka spodního ramene a dopadnete jako já - na 1 pokus geometrie za 750 kc a technik nechtěl riskovat poškození šroubu na spodním rameni -byl zarezlý. Napodruhé se to komplet měnilo ale samozřejmě jsem opět platit geometrii -doporučuji vzít hned díly sebou jsou levnější než celé seřízení.Prodávám jelikož se mi sešly 2 sady . Sada obsahuje : 2x lůžko spodní ramene 1K0 505171C -výrobce Lemforder - originální výrobce 2x excentrický šroub origo M12 2x samojistící matice Ostrava a okolí umím doručit osobně, jinak poštou.
-
ahoj ja najel ma puvodni 90000km a nikdy zadny problem i delci jednorazove akce typu lyze Italie 1100km . Po kompletni vymene meneny vsechny 4 vstiky na svolavacku najeto necelych 30000km jsk kratke tak delsi trasy viz stejna Italie 1100 km a uplne v pohode.Tak se toho neboj a jezdi.Ja mit takovy oocit ze nevim jestli muzu jet delsi trasy tak to auto davam z baraku :-)
-
pridacna jednotka blbost nech si to upravit u nekoho kdo tomu rozumi vyse mas dobre tipy na firmy a buď vse ok
-
Servisní intervaly pro pylový a vzduchový fitr
rostama odpověděl Lukasekovi v tématu 2.0 TDI CR DPF (103kW)
presne jak pises podle skovky je vymena co 90000km nebo 6let coz je holy nesmysl. Takze uplne stejne menim si sam pospdstatne casteji.To same naftovy filtr jestli se nepletu tak podle vyrobce taky co 90000km coz je nesmysl menim nejpozdeji co 30000km. -
Sam ho v aute mam i kdyz ma jen klasicky displej, tak zvukove je super.Jednu dobu jsem vymenil za nexuse a ten sel hodne rychle z auta zvukove je cruise super
-
Ahoj byt Tebou tak si projdu toto http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=145164&postdays=0&postorder=asc&start=30
-
Ahoj, chlapi prosím jak nastavit základní nastavení škrtící klapky sán u Octavie 2 MR 09 1.4TSI. VYčistil jsem klapku a samozřejmě po 170 000 km není úplně zavřená a potřeboval bych dát do základního nastavení. VCDS a kabel mám. Díky moc a mějte fajn víkend Rosťa
-
kontrola napínáku řetězu / 1.4 TSI / udělat nebo ne?
rostama odpověděl kdesi dalekoovi v tématu 1.4 TSI (90 kW)
Presne tak pokid vymenili jen napinak a nechali tam stary retez tak tomu fakt nerozumim. -
kontrola napínáku řetězu / 1.4 TSI / udělat nebo ne?
rostama odpověděl kdesi dalekoovi v tématu 1.4 TSI (90 kW)
Ahoj, Mame doma starsi se stejnym motorem a najeto 175000km. Vim ze predchozimu majiteli preskocil retez jen nastesti o 1 zub. Nastesti se tim padem az tak moc nestalo a komplet se menit retez i napinak. Vim ze na techto motorech byly problemy s nekvalitnimi retezy, opotrebovavaly se a pak se to projevovalo prave vytahanim retezu a nasledne preskoceni. Za me nazor - pokud nebyl meneny a planujes si auto nechat delsi dobu a chces se vyhnout neprijemne situaci nekde na ceste nejlepe v zahranici, nech to vymenit a budes mit klid. Mej se R. -
"únik oleje" Sání vzduchu (podtlaková membrána....)
rostama odpověděl Bazyovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
Po zaslepeni EGR ti porad sviti kontrolka motoru nebo ne? Uvazuju taky o zaslepeni a nevim jestli se nemusi prave kvuli chybe upravit SW -
Poradis jak to zakladni nastaveni provest?
-
Dneska návrat z italských Alp. Cesta tam a zpět ve 2 dospělých komplet lyžarská výbava oblečení a jídlo v autě. Spotřeba tam Ostrava Livigno cca 900 km obě cesty dle rychlostních limitů, cestou tam kousek cca 20 km v Německu volná dálnice rychlost 160-200 km/h. Spotřeba tam 5,58 l/100km, zpět 4,9l/100km na 16 kolem, auto načipované. Za mě s cestou a spotřebou naprostá spokojenost. Spotřeba vypočítaná přesně tankováno přesně po hrdlo. R.
-
Filtr vem origo ze skodovky olej leju Shell 5w30 specifikace VW50400/50700. Da se koupit do 200 za litr
-
Zdravím, na mé O2 FL 1.4TSI ještě jedna chybka po koupi Adresa 19: CAN Gateway Objednací číslo řídící jednoky: 1K0 907 530 AA Systém a/nebo verze: J533 Gateway H16 5223 Kódování: E9A07F06000202001302 Číslo dílny: WSC 73430 Nalezena 1 chyba: 00470 - koncernovy datovy bus - Komfort po jednom vodici 011 - preruseni - Sporadická info o závadě: Stav závad: 00101011 Priorita závad: 3 Frekvence závad: 53 Počítadlo resetů: 174 Kilometry: 171151 km Indikace času: 0 Podle mě bude někde přerušený drát, máte prosím někdo zkušenost kde ty dráty odcházejí ? Ať nemusím hledat pokud je někde "slabé" místo. MOC díky a mějte hezkou sobotu Rosťa
-
Zdravím, na FL O2 2009 1.4TSI i vybírá pořád tato chyba : Adresa 09: Centrální elektrika Objednací číslo řídící jednoky: 1K0 937 087 D Systém a/nebo verze: BCM PQ35 H 103 0541 Kódování: 40180AB8B041B1C040080080110001E4030000AE424D8D605C0440000000 Číslo dílny: WSC 73430 Nalezena 1 chyba: 00907 - zakrok rizeni zateze 000 - - info o závadě: Stav závad: 01100000 Priorita závad: 6 Frekvence závad: 2 Počítadlo resetů: 134 Kilometry: 171151 km Indikace času: 0 Datum: 2123.14.12 Čas: 09:45:53 info o závadě: svorka 15 ZAP Napětí: 11.75 V ZAP ZAP svorka 50 VYP VYP VYP Kdehledat chybu ? Moc díky a mějte hezký den a víkend Rosťa
-
Prodáno
-
ahojte do ted jsem pouzival mediguard nxt. Dochazi tak uvazuju co koupit jineho. Uvazuji o SRP co pak na to od autoglymu? Extra gloss protection?
