Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Včerejší noční jízda z DE , jel jsem celou cestu za Superbem 4x4 103 KW DSG . Musím říct ,že mé tvrzení ohledně motoru 1,2 TSi se potvrdila. S přehledem jsem stačil výše uvedenému Superbu a musím říct ,že i 1,2 Tsi 77 Kw dokáže atakovat 200km/hod. Spotřeba následující Superb 8,1 a Rapid 8,3 což si myslím ,že na benzínové auto je dost slušný výsledek . Je pravda ,že jsem jel celou cestu v závěsu za Superbem a tudíž jsem jel v pytli. Do kopce motor táhne úplně nádherně. Celou cestu byla naše rychlost nad 160 km/hod. Pouze v některých úsecích se jelo dle snížené rychlosti. Je jasné ,že je Superb ohodně těžší auto a 4x4 + DSG ,ale spotřeba mě fakt překvapila.

Odkaz ke komentáři

Vitto , ono se na to stačí podívat i podle tabulek Superb zrychlení z o-100 za 10,7 s.

Rapid za 10,3 s

Superb maximální rychlost 204km/hod

Rapid 195 km/hod

Obě auta jela pouze s řidičem a prázdným kufrem .

Srovnání váha/ výkon

Rapid 15,25kg/1KW (1175 kg/77 KW)

Superb 15,97 kg/1kw (1645 kg/ 103 KW)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Taky už jsem ho viděl , několik měsíců stál v bazaru na Jarově a teď jsem koukal ,že zase stojí v Pyramidě v Průhonicích. Pokud to srovnám s mojím Rapidem . Tak se podívám na cenu tak je to neprodejné auto. Jelikož já jsem koupil Rapida v Eleganci za podobnou cenu. Mlhovky jsou vyráběné doma. Jsou tam vloženy dvě čočky .

Odkaz ke komentáři

Jen malá zajímavost z ETKY: u RAPIDa model 2014 jsou v kódech karoserií kromě sedanu K8B = klasický RAPID, jak ho známe, i karoserie KOMBI-VARIANT, HATCHBACK a SPORTBACK ....... Sportback je jasnej, ten už avizovali, ale že by se chystalo opravdu ještě kombi a krátký hatch? Nebo VW jen v datech ND mlží?

post-1406-0-51691500-1361820101_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...