Přejít na obsah

Akce skoda zapalovaci moduly


Doporučené příspěvky

Mám už také vyměněno !

13.35 příjezd do servisu ( objednán jsu na 14.hod.) hned se mě ujal technik, kontrola servisky - VIN kodu, vypsání zakázky

13.45 auto jede na dílnu

14.05 technik mi přináší klíče, hlásí výměnu 3ks cívek ( jedna s kódem ......115R zůstává, je OK, 3 nové jsou ......115D ) , technik mi přeje pěkný den a v případě potřeby mám zavolat, nebo přijet, neplatím nic, spokojeně odcházím :)

14.10 už jsu na D2 a chvátám domů

 

Naprostá spokojenost s přístupem a jednáním, a kde že to bylo ? Škoda servis AGROTEC HUSTOPEČE ( Hustopeče okr. Břeclav ) :palec::palec::palec:

 

Kdo má motor AUM tak této akce využijte !

Odkaz ke komentáři

To snad ne, z dopisu který jsem tady nakopíroval na 1. stranu tématu (příspěvek č.16) nevyplývá že by to odpískali a na někoho se vykašlali. Termín do kdy navštívit servis není uveden. Zavolej někam do Škoda servisu a objednej se, budeš mít jistotu že tě vezmou, cívky zkontrolují a případně vymění.

Odkaz ke komentáři

kde se to vůbec dá zjistit? Protože třeba na stránkách Škody o tom není ani zmínka a lidi co mají tenhle motor a nejezdí do Škodovky, tak se to vlastně nedozvědí... huh.gif

 

EDIT: myslím že Škodovka na tom asi nezkrachuje laugh.gif obzvlášť když minulej týden byla zpráva jak šéf VW si za loňskej rok vydělal (jen na platu) 429 míčů....

Upraveno uživatelem Radek20VT
Odkaz ke komentáři

co mi říkal pán ze servisu, tak tohle není taková ta klasická velká svolávací akce co by e všude řešilo, to je když je opravdu velkej problém, vzešlo to asi od výrobce cívek. prostě auta co jezdí do autorizovaného servisu s tímhle motorem, se mají při nějakém servisu zkontrolovat a případně ty cívky bezplatně vyměnit, ty staré modely se myslím posílají zase zpátky výrobci. Proto o tomhle vědí vlastně jen lidi v servisu, protože to není že by hrozila nějaká škoda nebo tak, ty cívky fungujou, ale prostě se asi mají vyměnit za novější "lepší"...tak nějak sem to pochopil

Odkaz ke komentáři

to jo, ale vem si že o tom nevíš, někde se ti to vysype, tak jdeš do nějakýho servisu kam jezdíš (předpokládám že spousta z nás nejezdí do ofiko Škoda) a zacáluješ za nový a za práci k tomu... pak by jsi byl akorát naštvanej kdyby ti někdo řekl "jo ty jsi měl špatný cívky, to ve škodovce vyměňujou zadarmo v těhle motorech"

Odkaz ke komentáři

jo já to chápu, ale tak proč by to všude troubili žejo, takovýhle prkotiny asi těžko co já si pamatuju tak když už to je v médiích a veřejný tak to je opravdu "něco" co ohrožuje bezpečnost nebo poškození nějakých částí auta. prostě dostali požadavek od výrobce těch cívek ať jim je vymění a staré pošlou zpátky. Jak jsem psal s cívkama asi nic moc nebylo když kde komu vydrželi do teď ale tak asi výrobce radši doporučil výměnu, né nařídil že by se mohlo něco poškodit nebo tak. Někdy není zas tak špatný jezdit do autorizovaného servisu no, i když já tam taky nejezdím, max pro náhradní díly.

Odkaz ke komentáři

Kluci,já osobně jsem neměl žádný problém s vadnými moduly a díky FORU jsem se dozvěděl o této akci, proč tedy toho nevyužít. Samozřejmě jsem to ventiloval i dál ostatním :)

Myslím si,že kdo tam už byl na výměně modulů, bude v servisu zapsán a budou sami nabízet další AKCE ŠKODY . Kolega z ,,TCD,, po zakoupení RS byl v servisu na kontrole, aby věděl v jakém je auto stavu , po nějaké době ho osobně zavolali, aby navštívil servis na kontrolu zap.modulů.

Upraveno uživatelem stenly1972
Odkaz ke komentáři

Tak asi to nekdo vi nebo ne, ale skodovka ma servisni akci na motory 1,8 T 110 a 132. Jedna se zapalovaci moduly, dve vyrobni cisla jsou vadne, tak je meni. Ja byl v te stastne skupince, takze mam vsechny moduly novee, rocnik 2001. Tak nelenit a projet se do skodovky.

 

Tak pánové, ta akce funguje. V pátek jsem do dvou nejbližších autorizovaných opraven Škoda poslal e-mail s tím, že jsem se na těchto stránkách dočetl, že mají tuto akci a co je na tom pravdy. Oba servisy mi vzápětí odpověděli, že ano, že mám zaslat VIN a oni zjistí, zdali se akce týká mého vozu. A týkala, včera jsem tam zavolal, domluvil si termín na dnešek dopo a auto už mám hotový, zapalovací cívky vyměněny, byly opravdu ze špatné série. Doteď tomu nemůžu uvěřit, že na jedenáct let strým autě něco udělali zadarmo.

Odkaz ke komentáři

tak jak jsem byl objednanej na výměnu, tak jsem tam dneska dojel, byl tam jinej technik kterej vůbec nechápal o co jde, ptal se mě jestli mám jako ještě záruku lol.gif, řikám že určitě když mám 2001 ročník laugh.gif, tak pak došel pro toho technika co mě objednával a věděl, tak se kluci navzájem pochopili. Nicméně šel ode mě převzít auto a řikám mu: "Jak dlouho to bude asi tak trvat, že bych si skočil někam na kafe a cígo" a on "do zítra do odpoledne". Tak jsem na něj vyvalil oči a řikám že to nejde, že se jinak nedostanu ani domů bez auta. Takže šel zkouknout jestli ty cívky mají skladem, zjistil že jsou, tak mě vzal hned jakože na počkání, poptal se mě jestli se mi jezdí v pohodě na těch 18kách laugh.gifatd... Za chvíli technik odjel s mym autem dozadu do servisu, já si šel zakouřit a než jsem dokouřil, tak vidim svoje auto jak zase vyjíždí....

 

takže jsem zjistil že cívky tam mám správný a nevztahuje se tahle akce na ně laugh.giflaugh.gif

Odkaz ke komentáři

Ještě jsem zapomněl napsat, že jsem byl při výměně těch modulů obdarován šekovou knížkou plnou slev a asi mě i někam zapsali, protože mi dnes přišel dopis od Škoda Auto ohledně nějaké soutěže o jízdní kolo při využití té šekové knížky, je otázka, jestli se to vůbec vyplatí, protože co jsem se tak na to díval na ty podmínky, tak nic moc...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...