Přejít na obsah

Akce skoda zapalovaci moduly


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Taky jsem byl na výměně - přišel jsem na to docela náhodou při náhodné návštěvě servisu.

Řekli mi, že se svolávačka týká i mě. Druhý den jsem byl objednán na výměnu. Přijel jsem před servis, otevřel si kapotu a vyměnil moduly za špatné, co jsem posbíral od kamarádů. Technik pak nastartoval na 2 válce, doskákal do dílny a moduly vyměnil za nové.

 

Takže mám v autě čisto nové a v krabičce své origo-plně funkční. A to (jak by řekl Horst Fuchs) se vyplatí! :D

 

Škodě auto je jedno jestli jsou vyměněné moduly fuknční nebo ne. A já mám alespoň rezevru, kdyby se ty nové začaly sypat. :pivo:

Odkaz ke komentáři

Výměna proběhla zcela bez problémů. Nad 2500 ot. mi přestal pálit jeden válec. Diagnostika vyhodila cívku. Tak jsem zajel do škodovky, sice na mě koukali jak na zjevení s tak divným požadavkem. Ale nakonec tuto "akci" objevili v počítači. Na druhý den objednali cívky. Vyslal jsem tam přítelkyni a po 45 minutách odjížděla domu a vyměnili všechny cívky zdarma. Auto má teď 350tis. z toho do 300tis. servisováno ve škodovce zbytek ve vlastní režii. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

já dnes volal do Škodovky kousek ode mě, pánovi jsem řekl můj VIN a on mi pár minut na to volal jestli se mě to týka, řekl že ano tak jsem na čvrtek objednán že to zkontrolujeme, a proto že k ním nejezdím na servis a tato kontrola má proběhnout při obyčejném servisu tak napíšeme že mi měnili žárovku :)

 

Mohol by si mi poslať tel. číslo, aby som zavolal do škodovky aj ja kvôli tým zapalovacím modulom ? Vopred vďaka.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem se též optal ve Škod auto a už jsem objednán na kontrolu, tak jsem zvědav jak dopadnu. Jináč díky za info.

 

Tak mám kontrolu za sebou a došlo k výměně 3 ks. Takže děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Čéče, dnes mi volal kámoš, kterýmu jsem před časem pomáhal vybírat O1 1.T AUM, že mu auto jede jen na tři válce. Bylo mi jasný, že to bude cívka, tak jsem mu řekl, ať zajede do škodovky, což jsem mu doporučoval už dřív. On tam teda zajel a řekli mu, že už u jeho auta výměna vadných cívek proběhla, tak že už na to nemá nárok, tak ji musel koupit...Tak to vypadá, že ani u těch nových cívek není záruka funkčnosti...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak jsem v patek v 9 rano absolvoval prohlidku civek ve skodovce v Ostrave a vymenili mi jednu zbytek uz byl meneny :( Ale aspon neco :-D Mel sem sebou starou nemeckou servisku vedenou do 70tis km tak mi tam udelali zaznam o vymene civky - svolavaci akce pri mych 161tis km :-D Vtipne :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Trochu oživím zapadlé téma. Předevčírem odešel jeden zapalovací modul (motor AUM, r.v.2001). Tak nějak jsem tušil, že se něco podobného tady řešilo. Včera po návštěvě škodovky vyměněny všechny 4 moduly a zdarma. Ušetřeno opravdu dost peněz, takže kdo ještě nebyl na kontrole - doporučuji. :palec:

Upraveno uživatelem madcore
Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

no, v lete mi odisla cievka na tretom valci, kupil som v auto kelly v akcii BOSCH za 25€ , no nekup to :D vcera som si precital tento topic, tak hor sa pred skodovku, vymenit bosch cievku za origo nefunkcnu ze chcem vyzuti tuto akciu.. :D samozrejme boli plny a vela roboty a neviem co vsetko.. tak sa ho aspon pytam nech mi povie ze ake cislo maju tie zle cievky... tak z nich vypadlo ze sa to oznacuje XXA alebo XXB (xx su 2 cisla) vymienaju len A, ja mam 3 B a 1A.. to A slape a to co v lete odislo bolo B... takze neviem ci je vymena nutna :D no, kazodpadne som obejdnany na buduci tyzden ale este zvazujem ci to nezrusim a nepojdem tam ked mi odide tak Ačkova cievka... lebo menit dobru za dobru sa mi zda zbytocne :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Maslo 23: akcia by mala platit stale :) kazdopadne v skodovke ti povedia viac ale na 90% uspejes

 

Padouch: ked das dole kryt motora a odpojis konektory z cievok, tie cisla a kody tam obsahuju pismeno A alebo B? ak nevies alebo si netrufas odpajat konektory tak sa len chod spytat do autorizaku oni ti podla VIN povedia.. :) ked tak spomen ze na skodovkach menili na tychto motoroch..

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...