Přejít na obsah

Etka


Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Pawouk: zde ještě rychlé info z VW Clubu:

 

Ceník pro danou značku auta je nutno nakopírovat do adresáře:

\Etka\Wwau\Data\Au\Prices

Pokud adresář není, tak ho vytvořit a do něj jen zkopírovat "prsvxxx.zip".

Pokud po spuštění programu ti to nenabídne aktualizaci cen u dané značky, tak nutno v programu upravit cestu k adresáři (Prices).

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Prečo ak zadám do ETKY svoj vin tak mi vyhodí všetky možné verzie a nie len moju. A už ked si najdem svoj motor BXE tak mi pri nom píse ze to je elegance combi 6s a ja mám ambiente 5s. A ked zadam aj vyrobne cislo tak zase tam mi vyhodi ze mam classic. Nechapem. V skodovke som im dal vin a hned im vyhodilo moje auto a nic ine. Viete niekto kde je chybicka? Dakujem

Odkaz ke komentáři

Tomcat: Vyhľadávanie podľa VIN kódu a zvýrazňovanie zodpovedajúcich dielov funguje len v legálnej ETKE. Ak máš 7.3, tak dá sa vytvoriť správny popisný txt súbor k tvojmu VIN kódu, a potom keď tam kód zadáš, zobrazí len zodpovedajúce diely. Ale ak máš už 7.4, tam to už nefunguje, bol úplne zmenený systém vyhľadávania a načítavania dát z centrálnej databázy - bez legálnej licencie a HW kľúča si nikto neškrtne :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

doporučuji stáhnout Etka-7.3-Downloader-v1.4 na webu to někde najdete funguje to tak že to stáhne uplně vše naráz a intstaluje se samo. mě to ted fachá poslední update vw968/111 se494/111 šk500/115 au968/111 ja řeším už jen shématycké obrázky mám tam jen čísla dílů,cenu,tabulky atd ale vlevo jak má bejt obrázek tak mě to píše obrázek není k dispozici kde je sehnat a nahrat do etky díky S.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...