Přejít na obsah

Vnější zpětná zrcátka


Guest Springpeace

Doporučené příspěvky

NO tak nevim mel sem obe octavy vedle sebe, firemni ja kpisete eleganc a moje ambiten a zrcadka stejny, jak sem i podari pripojit telefon prdnu sem foto, jestli mate nekdo foto zespodu zrcadka bez nebo s blinkrem, prdni te mi ho sem pro kontrolu diky.

 

 

Zde foto moji Ambiten zrcatka s blinkrem ale bez osvetleni nastupniho prostoru:

post-2412-1264240914_thumb.jpg

post-2412-1264240945_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ciza
Odkaz ke komentáři

Dobre tak pujdem jeste dal, vyfotil sem zrcadko i firemniho auta ktery je eleganc a ma osvetleni nastupniho prostoru v zrcadku. A srovnani uz necham na vas, pac jste tu nahore pisali ze je to napadne jiny hned na pohled, ale ja v tom nevidim zadnou zmenu zvenku. Proto moje otazka tvra a trocha se upravuje, je mozny ze mam zrcadka s osvetlenim, jen neni zapojene. A nebo ty zrcadka vypadaji uplne stejne, ale proste jsou uvnitr odlisny a za prase tam to osvetleni nedostanu a musim opravdu vymenit spodek zrcadka??

 

Zde foto firemni Elegance s blinkrem a osvětlením nástupního prostoru:

post-2412-1264573101_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ciza
Odkaz ke komentáři

No to sem chcel slyset, uz sem si rikal ze nedokazu poznat rozdil mezi zrcatkama kdyz mi tu nekdo pisal ze je to videt na prvni pohled.

 

OK promyslim sundam omrknu a kdyz to pude tak splasim.

 

Kdyby nekdo mel foto jak to vypada uvnitr tak by to bodlo, diky a zdarec.

Odkaz ke komentáři

jj uz sem to nasel na skoda foru, jsou tam i odkazy na prodejce, da se koupit jen spodni dil to je blinkr s ovetlenim, pisou tam taky ze i ambiten a to od nejakyho 06 coz neni muj pripad, maji prichystanou kabelaz az ve dverich, takze se jen protahne kabel odde dveri do zrcadka a nakoduje se se sviceni a je to. Cena spodku je kolem 600kc tam pisali nekde vic nekde min, takze to neni takova palba.

 

Dik za postrehy a snad nekomu i ty moje pomuzou kdyby to chcel resit.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Zbytecne do toho nevrtej..nech to jak je. Mne se taky stalo ze odesel blinkr v zrcatku, proste z niceho nic, tem ledkam neporucis, hlavne se k nim ani neni jak dostat (bez nasili). Musis koupit celou tu spodni cast zrcatka a to vymenit.

 

 

Předevčírem se mi podařilo rozjet už ten skoro mrtvý blinkr...přepájel jsem to znova a origo žlutou ledku jsem nahradil stejnou,ale bílou, u které jsem nožičky kontaktů rozdělil na tři třetiny a prostřední jsem odlomil a naletoval na své místo...aby to svítilo trochu žlutě,natřel jsem to žlutou barvou :P

 

Vím,že to není jako origo ale funguje to a to je hlavní ...příště to ale radší celé vyměním,teď jsem to chtěl jen zkusit,jestli to jde.

 

Bohužel jsem to nenafotil,ale svítí to stejně :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

zdravim,

mam takovy problemek, u hypernovy me tozbily zrcatko a pritom me prestaly blikat i diody, tak jsem si teda kopil nove, predelal jsme to a ejhle, diody u noveho blikaji stale veeelmi slabe, spise bych rekl ze vubec, tak se chci zeptat, nema to nekde pojistku, nebo sehnat jiny spodek?predem dekuji za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...