Přejít na obsah

Kubeho VW Touran alias STITCH


Kube

Doporučené příspěvky

Jar_do dekuji. Taky jsem rad,ze se dari a doufam,ze jsem si smulu uz vybral. No ten sprchac je pardni!!! Neco podobneho chceme taky ale takove prostory mit nebudeme :huh: Rekonstrukce bude postupna a bude i dostatek casu utribit vyber na koupelnu a kuchyn :rolleyes:

 

 

Cosby mam z toho fakt neskutecnou radost i kdyz je to takova prkotina :palec:

Odkaz ke komentáři

Kube, gratulace ke všem tvým úspěchům poslední doby, super, je dobře, že se daří :palec:

 

byteček buduj v kludu a pohodě, nikam nespěchej a vše pěkně pořádně a s rozmyslem :D ,

 

když už koukáš po koupelnách .......

Moc pekny Jardo. Teda az na ty dvere :lol: Ale pocitam, ze ty akorat na fotce jeste nebyly vymeneny co :palec:

Odkaz ke komentáři

Hele, vana je vlastně jen pro manželku, když je zmzlá, já v ní nikdy nebyl ....... sprcháč 120x80 byl můj sen, navíc mám vše řešeno s ohledem na možnost pohybu na vozejku .... kámoš, když dostavěl barák, hezkej, několik úrovní podlah apod, tak měl bouračku a pět roků na vozejku a musel doma všechno nové vykopat a znova. Když jsem chtěl do koupelny 80cm dveře, tak se zedníci klepali do čela, dělal jsem si z toho srandu .... a za půl roku jsem nechodil, pár měsíců, ale stačilo .... už si legraci nedělám :D

 

Moc pekny Jardo. Teda az na ty dvere :lol: Ale pocitam, ze ty akorat na fotce jeste nebyly vymeneny co :palec:

 

jj, ještě na ně nedošlo ....., jako všude po domě :(

Odkaz ke komentáři

Jar_do my oba s Rubi radeji sprchu a prohat se da i pod ni a jak koukam ty mas jednu s masazni stenou a druhou jen sprchu teda pokud dobre vidim. A taky my jdeme do 4 patroveho panelacku bez vytahu kde je male jadro a budu rad kdyz se podari tu mini koupelnu trosku zvetsit :rolleyes: Tes premyslime nad barvou obkladu a dlazby :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Libore kez by to byla 4x4 :lol:

 

Dakie dekuji :rolleyes:

 

Martas ani bych nerekl. Odjel jsem vcera 600km a uplne v klidu. Vylezl jsem z auta steje spokojeny jako na zimacich. Spis bych i rekl,ze jsou ty 18" tišší oproti tem 16ů zimnim :palec: A kdyz to srovnam s Lilo tam jsem mel 225/45 R17 tak je to to same. Ale ta byla vic uskakana bo byla 4x4. Takze z me strany max spokojenost.

 

 

A vyhlasuju anketu na barvu brzdicu a plechu za kotoucema... Ty plechy jsou lehce orezle a z brzdicu se loupe barva.. Takze sem z napady na kombinace barev :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...