Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

Nene, bederka to není. Je to někde z boku sedáku, buď kolejnice a nebo jak je spoj bočního plastu sedačky a kůže:-(. Na to musím pořádně mrknout. Jinak dneska jsme jeli na výlet do Francie-Evian, cesta tam a zpět cca 115 km a průměrná spotřeba 12,5l. Nejhorších je posledních 11 km zpět k baráku, je to pořád do kopce a zatáčky, tak tam se vždycky rád projedu. Pod kopec byla spotřeba 11,4 no a u baráku 12,5. Ale umíme to i za hodně přes 20:-))

Odkaz ke komentáři

Ahoj, si si istý, že si spravil dobre? S6 s nešťastným 5litrom? Čítal som o tom pár krát a teda tie motory sa menia dosť často.

 

Ale možno to boli iba vybehané autá, aj keď, čo si pamatám, tak mali do 150 000km vačšinou.

 

PS: 3.0TDi 176kW + chip a sme na rovnakej úrovni. Pár krát otestované...

 

Tá sedačka môže byť aj nejaká pružinka v sedadle !

 

Prajem vela bezporuchových a šťastných kilometrov :)

Odkaz ke komentáři

Tak ja nemam potrebu se honit s nachipovanym dieslem, na to uz jsem dost starej. Ja jsem se o tom motoru nic zasadniho nedocetl. Mam k autu veskery faktury ze servisu a na motoru nebylo delanyho nikdy nic, teda krom oleje;-). Samozrejme muze neco prijit, stejne tak jako na kazdym jinym motoru.

Jinak 3,0 naftu jsem mel do ted 2 roky, v BMW. Jede to krasne a nezere to, ale V10 v benalu je o par levelu nekde jinde.

Odkaz ke komentáři

Ja som tie autá skúšal. Ten 5.2 V10 nie je zas až taký rýchly :D

 

5.2 V10..... 0-100 km/h = 5.3s....kedže je to Avant. (435 Hp, 540 Nm)

3.0TDi V6...0-100 km/h = 6.6s (240 Hp, 500 Nm) + chip cca 300 Hp a vyše 600Nm.

 

Nehovorite mi, že to nebude skoro rovnako rýchle...ako viete, sám som mal A6 + ABT na 300 koní a neraz som sedel v S6.

 

Treba si uvedomiť, že je to stále atmosféra a keď sa niekto bude oháňať Lambo motorom, tak motor OK, aj ked úplne iné výkonové krivky, ale čo prevodovka?, tá rovnaká nie je a ani z ďaleka podobná :D

Niekto tu písal ohladom bŕzd, samozrejme, má pravdu, S6 má úplne iné brzdy ako A6, o tom v žiadnom prípade nepochybujem.

 

Ale ano, treba uznať, že ten zvuk, to je niečo.

 

 

PS: Tu máš nejaký odkaz, píšu tam niečo, ze motor menia ako na bežiacom páse.

http://audiklub.cz/forum/tema/281725-audi-s8-5-2fsi-v10-bsm-rozvody

Polistuj si to tam. Zdá sa mi, že je tam viac náchylných častí na opotrebenie, tak aby si predišiel nejakej nechcenej poruche.

 

 

Odkaz ke komentáři

Ten odkaz jsem procetl a nejak tam nevidim nic extra spatnyho. Asi tak jako na kazdym motoru. Holt vsechno ma svoje mouchy. Treba uz tam mam ten motor, kde uz vsechno vychytali(12/2007).

Kazdopadne jsem pred koupi dlouho hledal info o tomhle modelu, vcetne na Nemcich a opravdu jsem nic zasadniho nenasel.

Kazdopadne zatim jezdim a neskutecne si to uzivam.

Jen jsem jeste nevim, jak hraje muzika od Bose, protoze jsem radio jeste nepustil:-))))).

Co me ale celkem dost zarazi, tak je tam doporucena vymena vzduch.filtru az po 90ti. tis km. To se mi zda celkem dost

Odkaz ke komentáři

Ono je zrychleni a zrychleni:-) pokud nekomu dela dobre zrychleni tdicka kdyz zkusil velkoobjemovou atmosferu tak to nemuze byt spravny automobilovy fanda.:-) ja bych kdysi za tdi dal zivot ale proste dnes vidim ze level zabavy neni jen o tom cisle kolik mas koni a jak zrychlis ale o tom jak se citis behem toho zrychleni a jizdy:-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...