Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

Brumla bude na prodej, tak kdyby byl zajem, neni problem se domluvit:-)

Dneska jsem odstoupil od koupe e61 530xd, uz jsem mohl mit klid, ale je to taky hulvat, zatim neco takovhyo nevyuziju.

 

hele skoda ze to neni 91 a v automatu, to bych nevahal :) nebo aspon ten automat, manual uz s dieslem nechci :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj, Jirko veliká gratulace ke splnění snu, užij si to chlape, parádní automobilová převaha nad konfekčním světem, navíc totálně nenápadná, to tě určitě bude bavit ...... OOOO bylo moje první silné auto, tehdy v roce 1992 A100 quattro s 120 kW, v době kdy bylo nej Fáčko v kombíku v Marathonu :D

Odkaz ke komentáři

Kluci díky;-). A nebojte, lítám pomalu a nízko. I když občas se to musí přišlápnout, ten zvuk je neskutečně návykovej. Máme spolu najeto cca 400 km a je to nádhera. Spotřebu nemá cenu řešit, prostě to žere jednou tolik co Bawec. Našel jsem pár much, ale nic hroznýho- vrže mi řidičova sedačka někde u kolejnice, tak na to budu muset kouknout. A pak asi už budou unavený vzpěry kufru, mám el.otvírání a kufr se neotevře až nahoru, musí se mu posledních pár cm pomoct rukou. No a taky tu umělci v Audi měnili výbojku v xenonu a špatně usadili lampu, tak se to taky bude muset doladit. Z čeho jsem ale nadšenej, tak jsou natáčecí xenony, parádní věc

Odkaz ke komentáři

Vlákno časem založím:-).

Díky za tip na sedačku, zkusím to. A co se BMW týče, tak to půjde do světa. Kdybych ho schovával pro děcka, tak už by to byl slušnej veterán. Ale musím říct, že se s ním budu těžce loučit, je to celkem srdcovka a mám to auto fakt rád. I jsem uvažoval zavřít ho v Čechách do garáže a nechat ho na dobu, až se někdy vrátíme, ale je to zbytečný, aut bude vždycky spousta...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...