Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

Tak já to beru v porovnání se dvěma předchozíma autama. Samozřejmě, že to jede pěkně a bohatě to postačuje, jen jsem byl holt zvyklej na víc válců a koníků. No a jak si jednou na něco zvykneš, tak ti pak chvilku trvá si odvyknout;-). Na druhou stranu jsem se s plasťákem naučil jezdit tak nějak na pohodu;-)

Odkaz ke komentáři

Jj, čekal jsem, že si toho někdo všimne :lol:

Ale absolutně teď není čas. Navíc je zima a nechci to jen tak narychlo patlat. Navic jsem veskerou detailingovou vyzbroj nechal v CR, takze si bude muset plastak jeste chvilku pockat. Kazdopadne az to bude v praci volnejsi a bude teplejc, koupim tu aspon nejaky mikrovlakno, nemam tam ten prach rad

Odkaz ke komentáři

Romane třítr to není, to máš pravdu. Na druhou stranu tady ve Švajcu je to naprosto dostačující. Kde mi to chybí, jsou německý dálnice;-). Ale dá se s tím žít. Kupoval jsem to nový s tím, že to pak bude ideální rodinný auto a já si na víkendy pořídím nějakou hračku;-)

Odkaz ke komentáři

Romane třítr to není, to máš pravdu. Na druhou stranu tady ve Švajcu je to naprosto dostačující. Kde mi to chybí, jsou německý dálnice;-). Ale dá se s tím žít. Kupoval jsem to nový s tím, že to pak bude ideální rodinný auto a já si na víkendy pořídím nějakou hračku;-)

 

Dobře, akorát že Veyroni už došly .... :lol: ,

dneska jsme málem pro tebe udělali foto S6 a Turka vedle sebe :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...