Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem dneska zjistil, ze moje predesle auto nebylo souzene jen mne:-(. Cca mesic zpet jsem se bavil s prodejcem Audi tady u nas ve meste a ptal jsem se ho, jak dopadla moje S6ka. Povidal, ze vymenili celej motor a po autu se jen zaprasilo. Pry takhle hezkou S6ku tam nemeli. Ani ji nedali na internet, takze si ji bud vzal nejaky zamestnanec nebo ji dohodili nekomu znamymu.

Kazdopadne jsem dnes jel kolem salonu Audi a naskytnul se mi pohled, ze kteryho mi bylo celkem smutno

Foto

post-251-0-61033100-1420392903_thumb.jpg

post-251-0-75473100-1420392940_thumb.jpg

post-251-0-46637000-1420392975_thumb.jpg

post-251-0-26451800-1420393031_thumb.jpg

post-251-0-74681300-1420393064_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Si myslím, že tohle už tady opravovat nebudou. Už bylo blbý světlo, když jsem to fotil, tak na těch fotkách toho není moc vidět, ale kola na levý straně vylomený, druhej bok taky dotlučenej. Pytle samozřejmě venku, vevnitř ulámaný zrcátko, čelní sklo na padrť......Možná to bude i trochu hnutý. Jako bylo mi z toho celkem smutno.

Se schválně zeptám, co s tím kdo dělal, se tam stejně musím objednat na jednu svolávačku s Allroadem

Odkaz ke komentáři

Allroad, teda plasťák( tak ho pojmenovala přítelkyně), je krásnej, prostě nový auto. Každopádně na S6ku rád vzpomínám, bylo to naprosto nenápadný auto, co mělo 435 koní pod kapotou;-)

Výměna motoru byla na moji záruku, jsme se dohodli, že na mě auto zůstane přihlášený, dokud motor nevymění;-).

Ale nevím jak to udělali, protože já platil spoluučast jen na blok motoru. Celej motor byl o dost dražší

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Martine díky, pozdrav vyřídím. Zrovna včera jsem byl v Audině objednat se na jednu svolávačku. Tak jsem se poptal, no a moji S6ku koupil nějakej mladej klučina. Užil si ji 3 dny než ji trefil. Holt mládí a 435 koní:-)).

Jinak plasťák slouží bez problému, už si i zvykám, že to nejede:-)))

Odkaz ke komentáři

hele ono to jede, na normální ježdění to stačí i s rezervou, míst, kde by jsi se mohl svézt s výkonem podobným S6, zas tak moc není, vzhledem k hustotě provozu a přibývajícím radarům ....člověk musí být rád, že jsme zažili tu dobu, kdy to ještě šlo a auta měla pořádné motory, naše děti to už asi nepoznají

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...