Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

Jirko: koukal jsem na ty dvoulitry a je tam několik verzi?

 

88kW 110kW 120kW 130kW

 

Ty maš asi tuto motorizaci vid?

 

http://www.mobile.de/cz/zna%C4%8Dka/audi/model/a4+allroad/vhc:car,pgn:4,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4+allroad,frn:2014-01,frx:2014-12/pg:vipcar/200391167.html

 

neni špatná linie.Docela fakt líbivé tvary.

 

S Tronic?

 

Bombice:

 

http://www.mobile.de/cz/zna%C4%8Dka/bmw/model/335/vhc:car,pgn:4,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:335,frn:2013-01,frx:2014-12/pg:vipcar/199348881.html


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Na to auto je roční záruka na ojeté vozy. Ale jelikož má auto najeto 88 tis. km, vztahuje se na záruku jistá amortizace. V podmínkách záruky je psáno, že autu, které má najeto více než 80 tis km, pojišťovna uhradí 100 procent nákladů na práci a 70 procent nákladů na díly. To znamená, že 30 procent nákladů na díly jdou na můj hrb. O tom jsem věděl. Jen jsem doufal, že se tam nevysype něco zásadního, jako je blok motoru. Skrytá vada to nebyla, jen to prostě byla blbá náhoda, že se to přihodilo 2 měsíce po koupi. Takže nikdo s nikým nezametl. Naopak, všichni se k tomu postavili čelem, za což jsem docela rád;-).

Myslím, že v ČR by se na mě každý s klidným svědomím vyprdnul

Odkaz ke komentáři

to je Jirko dobře a mooooc ti to přeju, postupně třeba poladíš chipem, ten motor na to má a nakonec to i pojede, hele ono na dálnici to je stejně jedno, 160 jede dnes i Fábie, docela mě bude zajímat tvůj názor na komfort Audi vs. BMW a rovněž až si tady v CZ střihneš pár zatáček a pár blbýho asfaltu

Odkaz ke komentáři

Tak zatacky jsem uz tady malinko zkusil. Oproti Bawci je to takova lod, ale to je dany tim, ze mam pneu s vetsim profilem-55. A co se chipu tyce, tak jsem nad nim ani nepremyslel. Tady bych ho stejnak nevyuzil a do Cech uz se dostanu jen dvakrat rocne:-(. Navic nebudu riskovat ztratu zaruky. A jak rikas, 160 to pojede bez problemu a s dostatecnym komfortem. Jo a diry v CZ si budu s temahle gumama uzivat:-))).

Odkaz ke komentáři

Tak prvních 1000 km za náma. Cestu jsem si užíval. Auto jede slušně a zdá se mi, že se ještě trochu rozjezdí. Co mě celkem překvapilo je spotřeba. Průměrná rychlost 118 km/hod a spotřeba 6 litrů. Na to, že je to fungl nový mi to přijde celkem ok. Paní jela za mnou s Bawcem a spotřeba o 0,7 l vyšší. Myslím, že si to u Audiny ještě sedne.

Takže s autem zatím max spokojenost, jen mi ze začátku chvilku trvalo si zvyknout na to, že to má o litr menší obsah a o dva válce míň než BMW. Je to sakra znát, prostě to tak nejede. Ale myslim, ze si zvyknu, dnes jsme jeli na pohodu, max 160 km/h a celkem me to bavilo

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...