Jump to content

Hyundai i30 CW - 1.6 CVVT 93 kW

vorlajz7

Recommended Posts

tak co spravim :D doba znacne pokrocila :) aj dnesne nizke triedy aut su uplne inde ako boli pred 15 rokmi

ale tiez ju semtam rad vytocim az na koniec, ajked to nema taky efekt, ale zvuk je to celkom pekny :ph34r:

a myslim, ze ta tvoja spotreba nieje taka strasna, sice ma tomas pravdu, ze trebars to volvo by malo podobnu, ale nove je nove :)

Je fakt, zr kdyt to valim na 4ku fo kopce 110 km/h... tsk to za 6 nebude... ;)

Dnes davam auto do servisu na vymenu te spojky a budou dodelavat tu palubku... tak jsem zvedavy co mi dnes půjči za nahradni vozidlo... :)

Feki s Feldou 1.3 50 kW jsem jezdil 8 let... obe to byly funglovky... ten vytocenej motor byl sexy... :) hh

jak je garančka, tak hned dostanu auto... s tím není problém... už jsem měl 2x novou i30 v kombiku, vždy 1.6 CVVT 88 kW, pak ix35 4x2 CRDi 85 kW a teď ta Elantra... :) myslím, že jestli to takhle půjde dál, tak už mě snad čeká jenom Santa Fe... :) počítám, že i10 či i20 by mi nepůjčovali. :D :D :D

Feki... pobavil jsi me ;) uživam si to... btw. Spotřeba dnes klesla na 7,9 l.... jel jsem z chalupy dost svizne...

Miluju to vytaceni atmosfery... ;)

už jsem ti to kolikrát chtěl napsat, s atmosférou je nižší spotřeba právě, když ji trochu vytáčíš, alespoň ta moje

v hundaji bez problému půjčí auto, ve škodováckejch prodejnách se jim moc nechce :)

tak mě půjčují auto taky vždy, když jsem na servisu, opravě anebo opravují auto po nezaviněné bouračce, jen to musím při objednání na servis nahlásit, že ho budu chtít, VW

ten motor je parádní... je to tichý, krásně se to točí a zrychlení je super... :) no... a interiér je dle mého gusta... hodně to dělaj ty sedačky... volant... fakt pěkný...

Elantra se mi líbí... :)

už jsem ti to kolikrát chtěl napsat, s atmosférou je nižší spotřeba právě, když ji trochu vytáčíš, alespoň ta moje

tak mě půjčují auto taky vždy, když jsem na servisu, opravě anebo opravují auto po nezaviněné bouračce, jen to musím při objednání na servis nahlásit, že ho budu chtít, VW

Jardo... mi neříkej, že když to budu točit, že to bude žrát míň ... :) teď při cestě z chalupy jsem fakt zjistil, že asi jezdím hodně rychle a navíc s naloženým autem, takže ta spotřeba je ještě oki... :) miluju tu situaci, kdy podřadím, otáčky vskočí nahoru, šlápnu na plyn a auto vystřelí... to je právě úžasný na té atmosféře..., že prostě můžeš točit až do rudýho a má to pořád smysl... :) musím říct, že mě Mumínek mile překvapil, jak teď jel super... jsem zvědavej, jak to bude, až mi vymění tu spojku... :)

Myslim ze je to jako vse o dobrych vztazich. Me ve skodaservisu taky bez kecu okamzite nabidnout nahradni auto kdyz jdu na garancku i kdyz vi ze mam vice aut. Kdyz ho potrebuji tak nabidku vyuziju kdyz mam cim jezdit tak s diky odmitnu. Jo nedostanu superba ale na den nebo dva je mi to fuk.

• 4 weeks later...