Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Co vy na tohle? http://autosalon.iprima.cz/videa/co-nejlepe-osetri-karoserii-auta-i

a http://autosalon.iprima.cz/videa/co-nejlepe-osetri-karoserii-auta-ii

Zde ještě nějaké srovnání http://autosalon.iprima.cz/clanky/jak-dopadly-testy-autokosmetiky

Logicky nanotechnologie je budoucnost, ale že by už přítomnost?

 

Upraveno uživatelem Siegel
Odkaz ke komentáři

nestaci to na cele auto,je tam 30ml a dle navodu 5az 7ml na 1metr ctverecni,a aby to vydrzelo ten rok jak pisou tak pouzivat jejich sampon a ten je na 5 umyti,takze ja bych to mel ani ne na dva mesice a koupit dalsi za 350:) kolega si to prave koupil na volvo a musi koupit jeste jedno baleni aby udelal cele auto:( Ale sem zvedavej jak to bude fungovat:)

Odkaz ke komentáři

Nádhera ! :wub: Co používáš?

Nádhera ! :wub: Co používáš?

Díky! Pořídil jsem leštičku, takže toto je výsledek po prvním držení v ruce.

Jinak je to stav po Menzerně 2.500 a následně Lime Prime na černém Dodo kotouči a bez vosku.

Výsledek po leštění je cca 90%, menší škrábanečky zůstaly, avšak viditelné jsou pouze pod lampu. Bohužel ještě nemám trochu hrubší kotouč než ten ideální pro 2.500, tak jsem to nechal tak.

Dnes jsem dával první a částečně druhou vrstvu klasiky Dodo SN Hybrid + ještě SN Carnauba Glaze.

Zatím jsem na cca 35 hodinách práce a ještě mě čekají vnitřní prahy a sealant na okna.

 

Mě teda SN Hybrid držel stále obstojně někdy od dubna. A to jsem to myl víc jak 5x. Hodně záleží na přípravě pod voskem a na oživení se mi osvědčil právě Carnauba Glazé co každé druhé mytí a při každém sušení Dodo Time To Dry detailer.

 

 

Upraveno uživatelem SirMike
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...