Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Kluci co byste doporucili za kartac na myti kol? Idealne neco delsiho at to muzu brat pohodlne po cely siri disku, kde si jinak lamu ruce. Dale nejaky stetec na detailing v exterieru jako mrizky v masce, spary mezi dily v karoserii, takze setrny k laku aby neudelal hologramy/skrabance apod. Koukal jsem na nejake Swisswax ale rad si necham poradit.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

kluci potřebuju krapet poradit

 

mám po strojním rozleštení auta, ale týpek mi tam dal jednu vrstvu vosku od Megsu

 

já chtěla objednat věci od Doda jelikož už něco mám ale ted teda uplně nevím co, zda nakoupit veci od Megsu a nebo od Doda a ty na ten vosk fouknout a děj se vůle boží :ph34r:

 

co mi poradíte zkušení detaileři :wub:

Upraveno uživatelem Myš
Odkaz ke komentáři

tak odeslaná objednávka do detailingshopu. Číslo objednávky je 1000; že bych byl jubilejním zákazníkem? :D

 

Tak, když jsi ten jubilejní zákazník, tak dostaneš speciální informaci :D. Ke kompletní objednávce ti chybí ještě Aqua Bathe 500ml a SN medium clay. Clay přijde snad zítra, Race zatím nevím :)

tak "speciální" na té mé objednávce je asi jenom číslo objednávky :( Komunikace o stavu objednávky = 0, objednáno 17.6., tj. před více než měsícem. Trošku slabota, hoši :facka:

 

EDIT: najednou v 15:06 změna stavu objednávky :D

Odkaz ke komentáři

čaute, potřeboval bych v něčem poradit, ... a to , jestli můžu dál pokračovat ve voskování , když jsem nanesl první vrstvu vosku (Dodo SN ) a musel jsem autem po první vrstvě jet.

Takže jestli to stačí jenom umýt tím Dodo SN šamponem , osušit, a dál voskovat další vrstvu, nebo jestli musím zase nějaké ty procedury opakovat. Clay, Micro Prime ??

 

Dělal jsem : Předmytí Dodo Juice SN šamponem, dál DJ Clay SN medium -DJ SN Lube Refill ,znovu umytí oplach , potom DJ SN Micro Prime, vyleštění , a na to pak jedna vrstva vosku Dodo Juice SN .

 

Co se týče dalších mytí, můžu používat ten Dodo Juice SN šampon a Wapem to spláchnout , nebo jen čistou vodou? Hlavně nevím jestli mi ta wapka ten vosk nesundá, mám wap už s kovovým čerpadlem a zdá se mi , že by se s tím už dalo snad i řezat :D

 

Předem dík za radu :palec:

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Právě nevím , co ten vosk vydrží, ten proud je tak ostrý , že když jsem si chtěl ostříknou trukavici, bo mě spadla na zem , lízlo mne to trošinku po prstech a první moment jsem si myslel , že jsem pořezaný :D od té doby z toho mám fakt respekt. takže ten vosk by to teda nemělo sundat, když budu stříkat z větší vzdálenosti .

Stačí umýt teda DJ SN šamponem , utřít ručníkem a můžu nanášet další vrstvu vosku , jo ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...