Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

Asi individuální u barev, osobně jsem extra rozdíl v lesku naleštěného vozidla nezaznamenala ... každopádně teď registruji na zvýraznění lesku a vyživení AG vosku aqua wax na vlhké auto :palec:

 

ketys: jasná věc, sama jsem zvědavá ;) .. vybírala jsem dlouho a zdůrazňovala jsem používání S Hybrida, že logicky bych si nerada pohoršila .. prý zklamaná nebudu .. no zatím 1/2 roku nejsem :D ..

Odkaz ke komentáři

Tak koukám, že se to tady pěkně rozjelo. Přes 67 stránek a 30tis. zhlédnutí je věru pěkná věc. Jen se mi to začíná zdát jako málo přehledné. Pokusím se tedy dohodnout s klukama z Vittova kybernetického oddělení zda by nám nemohli udělat celou sekci, která by byla rozdělena na : Předmytí - mytí a sušení, Clay a dekontaminace laku, Leštění, Vosky a sealanty, Ostatní (pneu, plasty, okna, interier) a na konec vaše práce, kde by každý mohl odprezentovat fotky ze své práce.

 

Třeba nám to odsouhlasí :palec:

Upraveno uživatelem x Michi x
Odkaz ke komentáři

Tak koukám, že se to tady pěkně rozjelo. Přes 67 stránek a 30tis. zhlédnutí je věru pěkná věc. Jen se mi to začíná zdát jako málo přehledné. Pokusím se tedy dohodnout s klukama z Vittova kybernetického oddělení zda by nám nemohli udělat celou sekci, která by byla rozdělena na : Předmytí - mytí a sušení, Clay a dekontaminace laku, Leštění, Vosky a sealenty, Ostatní (pneu, plasty, okna, interier) a na konec vaše práce, kde by každý mohl odprezentovat fotky ze své práce.

 

Třeba nám to odsouhlasí :palec:

No jelikož se to pěkně rozjelo tak si myslím že by to nebylo špatné pokud by ti neprošla tahle "full" verze tak by třeba stačilo něco jako "produkty" "technologie a postupy"" a třeba "diskuzepivo.gif

Odkaz ke komentáři

Tak čištění interiéru pomocí Poorboys´nat. look je luxus a stojí za to zveřejnit! Já dodělám článek o leštění a voskování do konce týdne a předám ho pak Vittovi, aby přidal fotky a videa co má i on a pak půjde ven. Přidám tam i věci o strojním třístupňovém leštění, ale to je opravdu pro zkušené profíky.

 

A co pro vás chystám do budoucna?

 

S Magnumem začneme o volných chvílích natáčet video-návody. Jak na klasické detailingové postupy, tak způsoby použití a výsledky jednotlivých výrobků formou nekonečného seriálu. Doufám, že se mi do tohoto podaří zapojit i jiné vybrané členy z naší OC komunity, kteří už se delší dobu aktivně zapojují do dění OC co se týče detailingu (Jindra, Stóča, Vojta, Viktor). Doufám, že se do tohoto zapojí i náš dlouhodobý partner DETAILINGSHOP.CZ a budeme vám přinášet scatche o stálicích detailingového nebe i horkých novinkách.

 

Samozřejmostí bude jarní detailingový sraz v profesionálním mycím centru s prezentací nových produktů a technik péče o vaše mazlíky v Praze.

 

Toto jaro odpadl sraz v Brně. Bylo to ze zdravotních důvodů, které mne postihly neočekávaně a podle, ale vše už je ok. Takže když se sejde dostatek přihlášek na Brno (či Ostravu) jsem ochotný přijet i za vámi. Minimum ale bude muset být kolem 20 přihlášek v každém městě (aby se zaplatila režie)

 

Velké věci se mi rodí v hlavě i na sraz OC 2014...ale to je ještě daleko, každopádně chci aby to bylo zase o stupínek lepší než 2013 - jak detailing cup, tak doprovodný program.

Odkaz ke komentáři

Tak dneska příšla menší výbavička, tomu říkám rychlost (v úterý objednávka, ve čtvrtek večer prachy na účtu a dnes v pondělí zvoní pošťák). :palec:

2zg9q3k.jpg

 

Jinak má cenu nanášet ten vosk (hybrid), o pár stránek zpět jsem čet, že ten šampon je na to špatnej, tak jestli nemam počkat, až si koupim jinej a vosk zatim ušetřit.. :o

Odkaz ke komentáři

Tak čištění interiéru pomocí Poorboys´nat. look je luxus a stojí za to zveřejnit! Já dodělám článek o leštění a voskování do konce týdne a předám ho pak Vittovi, aby přidal fotky a videa co má i on a pak půjde ven. Přidám tam i věci o strojním třístupňovém leštění, ale to je opravdu pro zkušené profíky.

 

A co pro vás chystám do budoucna?

 

S Magnumem začneme o volných chvílích natáčet video-návody. Jak na klasické detailingové postupy, tak způsoby použití a výsledky jednotlivých výrobků formou nekonečného seriálu. Doufám, že se mi do tohoto podaří zapojit i jiné vybrané členy z naší OC komunity, kteří už se delší dobu aktivně zapojují do dění OC co se týče detailingu (Jindra, Stóča, Vojta, Viktor). Doufám, že se do tohoto zapojí i náš dlouhodobý partner DETAILINGSHOP.CZ a budeme vám přinášet scatche o stálicích detailingového nebe i horkých novinkách.

 

Samozřejmostí bude jarní detailingový sraz v profesionálním mycím centru s prezentací nových produktů a technik péče o vaše mazlíky v Praze.

 

Toto jaro odpadl sraz v Brně. Bylo to ze zdravotních důvodů, které mne postihly neočekávaně a podle, ale vše už je ok. Takže když se sejde dostatek přihlášek na Brno (či Ostravu) jsem ochotný přijet i za vámi. Minimum ale bude muset být kolem 20 přihlášek v každém městě (aby se zaplatila režie)

 

Velké věci se mi rodí v hlavě i na sraz OC 2014...ale to je ještě daleko, každopádně chci aby to bylo zase o stupínek lepší než 2013 - jak detailing cup, tak doprovodný program.

 

 

Strojní tří stupěň budu dokumentovat na jaře :palec: A před zimou můžu zdokumentovat co a jak dělat s kolama na zimu. To by jsme mohli třeba i natočit u mě v garáži.. :palec:

 

 

Jinak má cenu nanášet ten vosk (hybrid), o pár stránek zpět jsem čet, že ten šampon je na to špatnej, tak jestli nemam počkat, až si koupim jinej a vosk zatim ušetřit.. :o

 

Je dost agresivní na supernatural no... Snažte se zachovat receptury, ať vám to funguje.

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Jinak má cenu nanášet ten vosk (hybrid), o pár stránek zpět jsem čet, že ten šampon je na to špatnej, tak jestli nemam počkat, až si koupim jinej a vosk zatim ušetřit.. :o

 

Hybrid je o dost odolnější než klasickej Supernatural (obsahuje polymery podobně jako Red Mist) na úkor lesku. Tzn., že pokud myješ auto jednou týdně, tak by Autoglym shampoo neměl Hybridu nijak zvlášť ublížit. Toho bych se nebál, jen bych dával pozor na poměr ředění. Výhodou SN Hybrid je možnost aplikace i na leštěné kovové části a je vhodný i na protekci kol (vosk na kola).

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...