Jump to content

BOLERO

Recommended Posts

• 6 months later...
  • 2 months later...
V 16. 4. 2020 at 13:51, milhausek napsal:

Mužu udělat

Ahoj, co je k tomu vše potřeba? Taky bych rád na Boleru viděl názvy písniček z mobilu a abych je mohl přepínat (+ty kontakty, ty jsou teda vidět na maxidotu, ale v rádiu by to bylo lepší) Díky za odpověď.

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

Dobrý den, já mám bolero z SII a Octavia II se sound systémem a řeším problém se zvukem, nevíte někdo co s tím, zvuk vůbec nehraje+nefungují nějaká tlačítka na multifunkčním volantu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Tak to bohuzel nepomuzu, z te casti republiky o nikom nevim. 
    • Dobrý den, potýkam se s uplně tím samým problémem u svého vozidla. (Octavia 2 2004 1.9 TDI BJB) Mohu se zeptat, jak autor problém vyřešil? Přetlakové klapky v nárazníku jsem kontroloval a jedna byla křuplá a neměla gumovou záclonku, takže vzduch protékal volně ven - vyměnil jsem ji za novou a nepříjemný hučivý až trumpetí zvuk stále neutichá. Při teplejším počasí je to horší, zvuk v celém autě vychází zpravidla při překročení rychlosti 130km/h. Budu rád za jakoukoliv radu, už začínam být zoufalý. Díky, Filip
  • Create New...