Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Poky: problem bolera je, ze v OII predface s nim blbe spolupracuje cidlo jasu, tudiz na displeji radia toho neni moc videt. Mam MR2008 a bolero slo po tydnu pryc. A to jsem mel na vyzkouseni bolero z OII i ze SII. Treba uz to ale nekdo vyresil. Navigace amundsen i columbus chodi bez problemu...

 

Montaz by ti mohl udelat Ferda25, je ze Strakonic

Odkaz ke komentáři
Poky: problem bolera je, ze v OII predface s nim blbe spolupracuje cidlo jasu, tudiz na displeji radia toho neni moc videt. Mam MR2008 a bolero slo po tydnu pryc. A to jsem mel na vyzkouseni bolero z OII i ze SII. Treba uz to ale nekdo vyresil. Navigace amundsen i columbus chodi bez problemu...

 

Montaz by ti mohl udelat Ferda25, je ze Strakonic

 

Kontaktuju ho a du schanet nejakou navi.. diky

Odkaz ke komentáři
Poky: problem bolera je, ze v OII predface s nim blbe spolupracuje cidlo jasu, tudiz na displeji radia toho neni moc videt. Mam MR2008 a bolero slo po tydnu pryc. A to jsem mel na vyzkouseni bolero z OII i ze SII. Treba uz to ale nekdo vyresil. Navigace amundsen i columbus chodi bez problemu...

 

Montaz by ti mohl udelat Ferda25, je ze Strakonic

 

Já mám v autě ze Supa a jas je naprosto v pohodě, vše vidím i když svítí slunce.

Odkaz ke komentáři

Ahoj kluci, mel bych dotaz...Premyslim o BOLERU do OII, mam MR2005,ted tam mam radio stream. Docetl jsem se tady, ze bolero pro oII je bez cidla jasu. Chci se zeptat, na netu je par radii na prodej,ale da se nejak od pohledu poznat ze se jedna o bolero ze superbaII ?? ptz u inzeratu je vetsinou uvedene pro OII i SII...treba nema nekdo fotku jak vypada z OII a jak z SII? a taky potrebuju vedet co je k tomu treba za ramecek, ptz na ten streamovy mi to asi pasovat nebude,ze? diky moc za rady:)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Mám r.v. 07-že to nezobrazuje vím, ale myslel jsem že to bude aspoň pípat.

Ja som dal do OII 07 superbácke a zadal som mu len pin,nič viac a funguje:rádio ako také+CD menič+SD+AUX,regulácia jasu kolieskom a taktiež regulácia v menu rádia,komunikácia s maxidotom,vypínanie rádia spínacou skrinkou a parkováky samozrejme pípajú.

post-313-1289850523_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Ja som dal do OII 07 Superbácke a zadal som mu len pin,nič viac a funguje:rádio ako také+CD menič+SD+AUX,regulácia jasu kolieskom a taktiež regulácia v menu rádia,komunikácia s maxidotom,vypínanie rádia spínacou skrinkou a parkováky samozrejme pípajú.

Chceš mi říct, že jsi neměnil gateway a nic nekódoval..........

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...