Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Zkus se zeptat ve škodovce na toto, v popisu je přesně to, co je potřeba. Já mám výhybku, také jsem krvácel když jsem jí platil, ale od té doby mám klid. Třeba to bude fungovat v pohodě a my co máme výhybku, si budem tlouc na hlavu.

 

http://www.skoda-auto.cz/CZE/service/acces...fc%3d0000000181

 

Tohle podle me fungovat nebude...cetl jsem o tom na nejakem foru a psali,ze je to na prd...Ma to radio s frekvencni vyhybkou lepsi signal?? jako jestli funguje zaroven taky jako zesilovac signalu? Nebo jak to vlastne funguje?

Odkaz ke komentáři
Zkus se zeptat ve škodovce na toto, v popisu je přesně to, co je potřeba. Já mám výhybku, také jsem krvácel když jsem jí platil, ale od té doby mám klid. Třeba to bude fungovat v pohodě a my co máme výhybku, si budem tlouc na hlavu.

 

http://www.skoda-auto.cz/CZE/service/acces...fc%3d0000000181

To je jen jako redukce z jednoduchého fakra konektoru na dvojitý, který pasuje do rádia.

 

ja ta vyhybka rozdelatelna ? zkusit to zbastlit ?

Zbastlit to jen tak nepůjde.

Jsou tam součástky, které se nedají jednoduše sehnat. (v malém množství už vůbec).

Problém je i s fakra konektory.

Cenově by to asi moc levně nevyšlo.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
To je jen jako redukce z jednoduchého fakra konektoru na dvojitý, který pasuje do rádia.

 

 

Zbastlit to jen tak nepůjde.

Jsou tam součástky, které se nedají jednoduše sehnat. (v malém množství už vůbec).

Problém je i s fakra konektory.

Cenově by to asi moc levně nevyšlo.

 

Kámoš mi to podle originálu udělal, funguje perfektně. Kolik dal za součástky nevím (živí se jako opravář elektroniky). Zaplatil jsem mu tisícovku jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři

Pánové mám dotaz.

Mám Bolero a Parrota 3100 bez MUTE boxu.

Dá se parrot napíchnout do Bolera bez té mute jednotky?

 

Z Parrota mi leze LINE+ a LINE- a MUTE signál.

 

Zde jsou konektory z radia:

Bolero_konektor_1_.pdf

 

 

Bude to fungovat (při volání Bolero přeruší a jde signál z HF sady)?

 

Tedy svorkovnice C 10. pin pro mute signál a 5. a 11. pro signál z HF.

 

Předem dík :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
Jakým způsobem se kóduje nová gateway při výměně (do přeface) kvůli Boleru. Předpokládám, že v centrální elektrice je v dluhém kódování potřeba zatrhnout vše co je ve výbavě.. ale nechce se mi to nějak spojit. Mám VAG 805.

Pokud zítra přijedeš na sraz, tak ti to objasním :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Stalo sa niekomu že prestal fungovať display?

Všetko ostatné funguje, rádio normálne hrá, len display ostal čierny, neviete kde by mohol byť problém?

Asi to nebude jediný kus, lebo škodovka hneď uznala Bolero na výmenu, tak len chcem vedieť či sa s tým oplatí zaoberať alebo je na vyhodenie..

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

Ako sa to správa, displej proste zhasne a už sa nerozsvieti ani po reštarte? Zatiaľ som v praxi také rádio nevidel, viem len, že nejaké Bolerá sa menia, bol na to prípis. Niekedy od jesene 2010 sa montujú rádiá s iným typom displeja, kde by už problém nemal byť.

Odkaz ke komentáři

Oni sú vlastne dve.. :)

na jednom asi pred polrokom len sčernal display a nepomohlo nič.. to bude ešte to strašie..

druhé bolo minulý pondelok odovzdané a za dva dni boli farebné zvislé pruhy, toto občas naskočí akože normálne ale dlho nevydrží.. takže asi ani iný typ displaya moc nepomohol..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

aha, tak to jsi me moc nepotesil... :smich:

 

jeste bych mel jeden dotaz co se tyka telefonu:

 

vlastnim HTC Touch HD a nedari se mi zkopirovat tel seznam... vzdy to pise, ze tel. seznam neni k dispozici... jednou se mi nahrani seznamu do radia podarilo a fungovalo to dobre, ale kdyz se druhy den telefon znovu s autem sparoval(automaticky), tel. seznam byl o5 prazdny... ;)

 

nevim co s tim a docela mi to mrzi, jinak je to spica...

 

PS: ze Bolero neumi navigaci jsem vedel, ale ze neumi ani DVD, to uz me zarazilo... na tak velkou obrazovku je to hrich!!!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...