Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Ad HTC Touch HD - pokud máš starší jednotku HF, tak ti interní telefonní seznam ve WinMo nepůjde, jen SIM (vlastní dvouletá zkušenost). Nové jednotky už s WinMo komunikují korektně.

 

Edit: Rada - pokud máš nějakou Nokii, kterou můžeš čas od času použít, tak to dělej následovně:

  1. Spáruj Touch HD s autem (to už předpokládám máš)
  2. Zkopíruj kontakty z Touch HD do Nokie
  3. Přehoď simku z Touch HD do Nokie
  4. Připoj Nokii v autě - připojí se jako stejný uživatel, který je spárovaný s Touch HD (díky stejné simce)
  5. Nech aktualizovat telefonní seznam (jako zdroj nastav Paměť telefonu, bez sim). Voilá - svůj telefonní seznam máš v autě.
  6. Odpoj Nokii, přehoď sim zpátky do Touch HD a připoj Touch HD do auta. Nastav jako zdroj seznamu Sim, ale neaktualizuj!
  7. Vesele můžeš používat celý telefonní seznam :smich:

 

Pokud pak budeš mít nějaké změny v telefonním seznamu v Touch HD a budeš je chtít promítnout i do auta, použij stejný postup :smich:

 

 

Edit 2: Toto se týká GSM III, starší jednotky.

Upraveno uživatelem P.T.
Odkaz ke komentáři

Chyba bude v HF jednotke, máš určite GSMII, že? Ja som mal tento istý problém, po synchro kontaktov s HTC Desire to pár dní fungovalo a potom sa zrazu kontakty stratili. Pomohla výmena za GSMIII MR2011 s ktorou fungujem v klasickom HFP režime a som megamaximálne spokojný. Už len to hlasové ovládanie je o triedu lepšie, než s GSMII!

Odkaz ke komentáři

Panove, dekuji moc za pomoc, ale mam 2 dotazy:

 

Kolik pls stoji GSMIII? Uvazuju, ze bych casem poridil jiny telefon, tak jestli to s nim bude v pohode, tak bych GSMIII nekupoval...

Jak na radiu nastavim, ze ma brat kontakty ze sim a ne z telefonu?

 

 

P.T. : tak jsem to dle Tveho navodu zkusil a jaksi jsem pohorel:

 

Bod č. 4: Připoj Nokii v autě - připojí se jako stejný uživatel, který je spárovaný s Touch HD (díky stejné simce) -> mne se pripoji pod svym nazvem, tj. jako novy uzivatel, i nazev tel. v radiu je jiny (zkousel jsem pote telefon prejmenovat na to samy co mam v HD a bez uspechu, radio pozna, ze je pripojen jiny telefon)

 

Dale jsem kontakty z HD zkopiroval na SIM a tu pote vlozil do nokie, ale ty mi radio vubec nenacte (jen ty co jsou ulozeny v telefonu(vzdaleny pristup na sim povolen mam) a i kdyz jsem kontakty ze sim nakopiroval do pameti tel. tak jiz mi je to nezaktualizovalo...

 

Asi delam neco spatne nebo to neumim ovladat... :)

 

Diky moc za radu a zdravim.

Odkaz ke komentáři

Killer22: Já mám GSM III, proto mi to tak funguje (stejný uživatel podle sim, kontakty ze sim) - nepostřehl jsem, že ty máš GSM II. To je klasické HF (jako třeba náhlavná soupravy), takže ty samozřejmě rozlišují přístroje.. GSM III je založené na simce, proto je mu jedno, v jakém je telefonu..

Odkaz ke komentáři

Zdravim panove,

 

vim, asi uz jsem otravny, ale mam dalsi dotaz, tentokrat tykajici se Audio-BT... na radiu jej mam zapnuty, ale kdyz pripojim mobil a pustim mp3, nic to nehraje... (v mobilu chyba nebude, protoze v jinem aute s Parrotem hudba hraje)

 

Jak tedy Audio-BT funguje? resp je nutno dokoupit nejake zarizeni, aby to komunikovalo?

 

Dekuji.

Odkaz ke komentáři

Nemáte niekto skúsenosti s reštartami Bolera? Po aktualizácii na SW054 (HW mám 07, verzia F teda Blaupunkt) sa mi stáva, že normálne počúvam MP3ky z SD karty a zrazu zhasne displej, postupne sa zobrazí úvodné logo Škoda a naskočí obrazovka prehrávača - už ale nezobrazí údaje o prehrávanej skladbe, žiadne ID tagy, ani čas, proste len ovládacie prvky. Ovládať pritom ide, či už z volantu, alebo priamo z rádia pekne reaguje na povely. Na načítanie ID tagov pomôže vypnúť/zapnúť, alebo prepnúť na príjem rádia a potom naspäť na Media... Skúsim to ešte s inou SD kartou, či náhodou nie je chyba v nej, fakt je ale ten, že doteraz to nerobilo.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Novšie RCD 510 od VW už majú priamo video vstup na kameru, Bolero bohužiaľ stále nie. Toto na fotke vyzerá, že je samotná doska, ktorá sa vloží do Bolera a takto sa rádio "upgradne" na to novšie prevedenie.

 

Edit: A čo sa týka toho môjho problému s reštartami Bolera, tak som ich vyriešil. Vymenil som auto, v tomto novom mám Bolero s HW09/SW054 a pri použití tej istej SD karty všetko funguje tak, ako má;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Podle me je to blbost...kdyz si spocitam,ze za nejakych 5000 to radio muzu prodat... Tak bych za 3500 koupil ten set,k tomu je treba jeste DVD prehravac,to uz je lepsi strelit bolero,doplatit 4000 a mam columbus,ktery tohle vsechno ma a navic ma i GPS. Ale jako vecicka je to urcite dobra,skoda,ze je to tak drahe...

Odkaz ke komentáři
Guest Martin.sv

Ahoj, potřeboval bych poradit. Dneska jsem zakoupil nové rádio BOLERO, ale vzhledem k tomu, že nedávají dokumentaci v autorizovaném servisu, tak nevím, jak velkou paměťovou kartu toto rádio zvládne. Našel jsem ve starším, že jen 2GB SD CARD a v novějším manuálu pro novější rádio až 32GB. číslo dílu je 1z0035156M, verze software 20110315A. Já osobně vlastním Š. Octavii II (facelift) elegance r.v. 2009, tak mi tam měli dát rádio z toho roku, dále vozidlo nemá handsfree bluetooth, ale má MDI,...jedná se mi dále, že v SETUP Rádio nebo DISPLEJ nenajdu další okénka, jako AUX nastavení atd...je možné, že při vyměňování ze SWINGU na BOLERO se musí ještě něco upravit, ale v návodu je uvedeno, že tyto okýnka by tam měly být!! Přitom dříve u SWING mi tam klasicky nabízelo funkce, které nefungovali - příklad handsfree bluetooth. A dá se v rádiu BOLERo aktualizovat software či hardware. díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Podľa čísla dielu 1Z0035156M máš to najnovšie prevedenie Bolera, takže ti pôjdu karty do kapacity 32GB. A podľa toho čo píšeš, to vyzerá, ako keby rádio nebolo správne nakódované a preto neponúka tie ďalšie voľby v nastavení - pravdepodobne nemáš povolený aux resp mdi. Bolero sa dá aktualizovať, ale jedine software a ten jedine cez VAS. Hardware sa aktualizovať nedá. Aktuálne verzia pre Bolero 1Z0035156M sú HW 01 a SW 008, novšie zatiaľ neexistuje. Pre predošlú generáciu Bolera 1Z0035156F bol posledný SW 054.

Aj keď oba typy vyzerajú rovnaku, sú iné - tie s písmenom F na konci vyrábal Blaupunkt, tie s písmenom M vyrába Delphi.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Panove pokusim se o drobnou rekapitulaci, na radiu je bohuzel v miste kde konci cislo dilu nejaka smouha takze nevim jestli konci F nebo M ale diky kombinaci verzi HW a SW predpokladam ze to bude to starsi F.

 

takze otazka zni pojede SDHC a jaka kapacita s HW006 a SW0036 ?

 

osobne si myslim ze ne a pokud ano videl bych 8GB SHDC class 6 jako optimalni volbu, jakym souborovym systemem kartu formatujete? FAT/FAT32 ? Nebo je potreba nejdrive zformatovat v boleru a pak nahrat songy ?

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann

Tak už i na mě došlo mám možnost koupit bolero ze supa které je jen 4.měsíce staré sup byl bouraný a je na odpis jenže rádio nemá pin je mi jasné že s tím musím do servisu nebude s tím nějaký problém ??? Nevíte jakou verzi softu by to bolero mohlo mít??? našel jsem jen tento štítek :OEM 3 SK 4S Mid PCE 17011740844083

děkuji

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...