Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem tak trochu nováček s OII r.v.2012,Ambiente Plus. Dnes jsem nainstaloval Bolero ze Superba II. Nejdou mi zadní repro ale jinak vše šlape jak má, ale není potřeba ještě něco nastavit v řídící jednotce? Ještě se mi stalo že po zapnutí nebo vypnutí divně zapíská, to je normál? Někdy zase nezapíská :-)

 

Dík za rady :-)

Odkaz ke komentáři

máš radio správně nakodované?

 

Děkuji za odpověď.

Aha nic jsem nekódoval, jen zapojil. Jak na to?

Při zapnutí mi to rádio zapípá asi 5x rychle za sebou. Poprvé když jsem tam rádio nainstaloval tak to nedělalo. Včera jsem to vyndal a zase vrátil a začalo to dělat. Nevíte někdo co to je?

 

Ještě jsem se chtěl zeptat, jak doplním svou OII o MDI?

 

Děkuji.

 

Tak už to nepípá bylo to HF :-) , ale jak nakódovat Bolero nevím, prosím pomozte. Je tu vůbec někdo?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Čaute, chtěl bych se zeptat na funkčnost v mém autě. Má OII FL ( Leden 2011) Elegance TDI CR. Sice ještě nejsem na 100% rozhodnutý mezi Bolerem a Columbusem, ale zajímalo by mne ( teď je tam Swing) jestli bych tam mohl dát to Bolero (myslím že ze Superba), co má ten míň se rozšiřující tvar.Se mě nějak víc líbí než to ve tvaru stávajícího Swingu.

Zajímalo by mne jestli by s tím byly nějaké problémy/ omezení kvůli kterým by bylo lepší tam dát rači to co by tam normálně mělo být kdyby ho tam šouply při výrobě. Díky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...