Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Taky jsem se zúčastnil BMW xDrive Tour, Roman už program popsal, byla to skutečně skvělá akce, BMW je pro mě už dlouho #1 a jen mi potvrdilo svoje kvality, překážky zdolávalo s úžasnou lehkostí, klidem, s malými otáčkami bez vibrací. Jízda do Polska vedla po mizerně upravených cestách, takže ideální podmínky pro vyzkoušení na jedničku fungující systém xDrive, který nejenže nemá s jízdou po cestě pokrytou souvislou a hlubokou vrstvou sněhu žádný problém, ale dovolí v přiměřených mezích na takovém povrchu i slušně akcelerovat.

Nejvíc se mi líbí „trojka“, je to reprezentativní, luxusní i velmi zábavné auto, ta hnědá byla konkrétně 320d (184 koní, 380 Nm) Luxury Line s výborným 8stupňovým automatem a pádly pod volantem, motor krásně táhnul a vevnitř měl i příjemný zvuk, v iDrivu se mi líbila možnost zobrazení momentálního využití výkonu a točivého momentu (to jsem v „jedničce“ a „pětce“ nenašel). „Pětka“ už byla „šestihrnek“, v porovnání s trojkou byla o něco komfortnější a na sněhu působila ještě klidnějším dojmem, ale už je pro mě možná zbytečně velká (ona „trojka“ taky znatelně povyrostla a dosahuje rozměrů „pětky“ před 10 lety). Abych ale jen nechválil, tak manuální převodovka „jedničky“ mě moc nepřesvědčila, nevím, jestli nebyla někde závada, ale řadící páka se nepříjemně klepala jak ve staré Fabii z autoškoly, na nízkoprofilových runflatech (ty měla ale všechna auta) to byl kostitřas a zvuk stejného motoru jako měla „trojka“ se nám už nezdál tak pěkný.

BMW je opravdu „radost z jízdy“ :). Přikládám několik fotek..

post-704-0-02849900-1361657567_thumb.jpgpost-704-0-91705300-1361657596_thumb.jpgpost-704-0-82154700-1361657608_thumb.jpgpost-704-0-11840300-1361657622_thumb.jpgpost-704-0-63085800-1361657635_thumb.jpgpost-704-0-33610100-1361657648_thumb.jpgpost-704-0-53339900-1361657658_thumb.jpgpost-704-0-89134500-1361657937_thumb.jpgpost-704-0-06978100-1361658197_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ViktorMPI
Odkaz ke komentáři

Viktore: Ty bys měl dělat redaktora :palec: A pak MichalK :pivo:

Pěkně napsaná recenze,taky jsem byl uspokojený.Auta to jsou nádherny ale cenově trošku úlet,no.Mě se moc líbí nová pětka ale limoška a ve srovnání se starším modelem nebe a dudy co se týče vzhledu.

 

 

Já když jsem viděl původní fakturu za mou trojku tak jsem šel do kolen...1,3 míče,možná to je tím že to je m-packet a mimo radarového tempomatu a pádel pod volantem je tam full výbava.

 

P.S které auto mělo manuál? Já jsem jezdil s tou hnědou trojkou a pak s combi pětkovou bílou řadou.Je pravda že do takového auta už bych manuál nikdy nechtěl...

 

:)

Odkaz ke komentáři

A to si myslím, že ta cena 1,3 miliónu je ještě slušná, v konfigurátoru jsem si zkusil postavit 320d sedan luxury line + metalíza, navigace, bixenony, park. senzory, automat, hifi, nějaký drobnosti a už to vylítlo na 1,2 miliónu. Ceny v zahraničí jsem detailně nezkoumal, občas jen přečetl v zahraničním testu, ale myslím, že jsou u nás ty BMWčka celkem předražený. Na druhou stranu dost ztrácejí na ceně, jakmile vyjedou ze salónu, 15 tisíc najeto a čtvrt milíónu dole. Jezdil jsem v Rakousku se Superbem 2.0 TDI v plný palbě, který taky bez problému překročí miliónovou hranici - dobré auto, ale já bych už šel jednoznačně do F30ky :).

Manuál měla "jednička", s kamarádem jsme se shodli, že měla zvláštně umístěnou spojku, to je jen o zvyku, ale ta řadička nás svýma vibracema fakt zaskočila, takže po vyzkoušení toho skvělýho 8stupňovýho automatu docela šok.

Odkaz ke komentáři

Ještě jedno video z natáčení,na styl kašlu,donedávna mě tato značka vůbec nic neřikala a nechávala mě úplně chladným...

 

 

 

 

 

Kde zjistím rozložení váhy na můj model,nevíte? Pořád žiju v domnění že to je 50 na 50 %

 

:)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...