Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Což mi připomnělo, že v OII FL a v SII, se to pravidlo 5°C nedá dodržet, protože když je třeba na 35°C, tak na klímě

prostě 30 °C nenastavíte, respektive začne to topit. Takže 26 °C je maximum. To by mě zajímalo, či to blbý nápad to byl

dát pryč segmentový display a nahradit přesně vymezeným rozsahem číslic.

Odkaz ke komentáři

Tak už se pomalicku polehoucku blizim k 90 tisícům km. Čeka me v dohledne dobe Italie tak to snad ve zdraví překonám. Uz jsme navstivili s Brumlou Slovensko,Madarsko,Německo a Rakousko. Po roce a pul provozu když to zhodnotim tak se asi vyplatilo priplatit za spickovy stav vozu protoze diky Bohu jen leju naftu a uz dvakrát probehla výměna oleje a načtení klíčků.

:)

Odkaz ke komentáři

Jirko tak samozr.ji nebudu mit nadosmrti. Porad me bavi a dela mi radost i přesto ze je zasrana neskutecnym zpusobem. Uz tri měsíce nemyta a pokryta muskama RZ. Nemam na ni vůbec čas a docela me to pěkně štve. Ta krasna barva uplne zaniká. Ale pristi tyden bude mit po zkouškách tak ji malinko pripravim na Štěpána a jeho profi wellnes.

 

Hydraulik: černota měla neboli má poloviční výkon :) to same kroutak. Ale jinak pořád vzpomínám ale nelituju i když byl to taky mazlik.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Sedmička mě nechává chladnym a bez emoci...kamarád ze Stratosu byl ted zkoušet v Mostě,emkové řady a povidal že nová čtyřka co se týče jizdních vlastnosti a brzd je na tom lépe než pětková řada...to jsem docela čučel.

 

Jinak dnes jsem dráždil toto vozitko...za volantem dědek...snad 60 let.Byla docela sranda :)

post-81-0-94839800-1406750845_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Pepo přesně tak. Sice počáteční investice nebyla mala a mohl bych mit za to novou Octavii asi social edition ale jelikož se mi nelibila a RS je o 250 tisic jinde tak si myslim ze to byl dobry tah. Ceka me výběr novych pneu. O vikendu jsem to měřil a maji 4mm ale prodám je a vemu nove. Preci jenom na vodě už to neni tak bezpečné a odvod vody "pokulhava"

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...