Přejít na obsah

Zavírání oken dálkou


KOKYN

Doporučené příspěvky

Ahoj jde také nastavit aby se mi okna zatahli dis začne pršet?myslym pomoci Dešťový senzoru

 

jo a aby se stáhli když vyleze sluníčko (dešťový senzor) a aby se zavřelo spolujezdcovo okno když si spolujezdec sedne (senzor airbagu) :D

 

btw. ale to s tou dálkou bych si taky chtěl zapnout. To funguje na delší podržení tlačítka na dálce, nebo prostě při zamčení auta vyjedou okna nahoru ?

Odkaz ke komentáři

Ještě jsem koukal na ty stránky s tím SW pro naprogramování komfort jednotky a mají tam nějaký VAG kabel u kterého udávají že Adaptér není osazen čipem ELM já mám kabel s ELM čipem je to problém ? :) už se to někomu z Vás podařilo naprogramovat pře VAG kabel s ELM čipem (made in china) :D

Odkaz ke komentáři

jo a aby se stáhli když vyleze sluníčko (dešťový senzor) a aby se zavřelo spolujezdcovo okno když si spolujezdec sedne (senzor airbagu) :D

 

btw. ale to s tou dálkou bych si taky chtěl zapnout. To funguje na delší podržení tlačítka na dálce, nebo prostě při zamčení auta vyjedou okna nahoru ?

 

jo a aby se stáhli když vyleze sluníčko (dešťový senzor) a aby se zavřelo spolujezdcovo okno když si spolujezdec sedne (senzor airbagu) :D

 

btw. ale to s tou dálkou bych si taky chtěl zapnout. To funguje na delší podržení tlačítka na dálce, nebo prostě při zamčení auta vyjedou okna nahoru ?

 

Ahoj a to de všechno udělat Pres ten program vejs nobu musím sehnat kódy na prekodovani v PC

 

Ahoj a to de všechno udělat Pres ten program vejs nobu musím sehnat kódy na prekodovani v PC

 

Ahoj a to de všechno udělat Pres ten program vejs nobu musím sehnat kódy na prekodovani v PC

Jj když zamknes podrzis 3s tak zajedou a naopak

Odkaz ke komentáři

Automatické dovření oken po zamknutí bych uvítal, ale standardní komfortka neumí. To mají myslím jen nějaké alarmy apod. Holt jak stárnu, tak jsem koukal jak blázen když jsem po dojezdu z práce asi po hodině vycházel před panelák a nějak se mi zdálo, že se u Octy nelesknou přední okna...a ono taky jo - jak jsem dojel, tak jsem větral a něco zapisoval, pak šel štrachat do kufru a že to pak dálkou zavřu...houbec, bouchl sem pátejma a tradá domů...no horko mne polilo a drahá polovička posílala někam...ale bez následků, a to je v naší lokalitě co říct!!! B)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o rok později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...