Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém u mojí Octavie II RS(2006) motor bwa. kdyz ji nechám den stát a na druhý den přijdu k autu a snažím se nastartovat tak musím dlouho nechat startér točit a jakmile nastartuje tak po cca 5 vteřináchcípne. takhle to je asi 3krát zasebou. tak sem to napíchnul ale nic to nenapsalo a baterka je půl rokui stará. Jediný co mě napadlo bylo že by to mohlo dělat palivový čerpadlo ale jsem lajk tak vůbec nevím, třeba s tím už má někdo zkušenosti. Dík moc za případné nápady.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím,

potřeboval bych poradit. Pod víčkem motoru se mi tvoří emulze. Nejdříve jsem si myslel, že je to způsobeno chladným počasím a absolvováním krátké trasy. Po výměně oleje a změně počasí, jsem si všiml, že emulze nemizí. Při přičichnutí k víčku, jsem ucítil benzín, který jde cítit při prvním nastartování v interiéru. Při absolvování delší trasy, se benzín odpařuje a teplotu dostanu na 90. Jinak jí mám na 40. Od výfuku mě jde bílí kouř a auto má po nastartování vyšší otáčky, které po rozjezdu ustanou.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj,

narazil sem na tento inzerát - nezná někdo případně majitele nebo něco o autě?

http://www.sbazar.cz/1machy/detail/17094748-skoda-octavia-vrs-tfs-combi-82008

 

předpokládám že to bude ještě typ BWA?Cena na poměry za co se teď prodávají vcelku zajímavá, ještě sem tam ani nevolal,

Teď se zaptám asi blbě,ale myslel sem že u RS je jen jedna výbava? - že tam nevidím park senzory vepředu ani vzadu?

Odkaz ke komentáři

Tak sem pánovi volal a prý za těch 8 let co auto má tak vubec žádné investice do motoru a ani do spojky, nevim přijde mi to divné že za 200 tis km nebyla žádná závada kor u RS,

pry byla bouraná na zadek, a senzory tam nebyly,ale má nějaké k tomu, a vče udajně funguje jak má, jen mu teď střikaly do barvy kapotu, byla od kamínků.

A dolívá tak 1-2 litry oleje na výměnu (20tis).. nevim ale s tím motorem se mi to prostě nějak nezdá a cena taková že za měsíc odjíždí do Anglie..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...