Přejít na obsah

Drnčení


Doporučené příspěvky

Clinte s tím B sloupkem to mám taky, začne to přesně až se ohřeje interiér, zřejmě podobný problém.... zkus stáhnout přední nebo zadní okno, stačí tak o 5-10cm - přestane to? Nebo se ten zvuk aspoň změní ? U mě se to změní, samozřejmě musíš jet pomalu, aby ti nefučelo do ucha....

 

Mám podeřzení na špatně slícované dveře, nebo mechanismus okna... ale to se těžko za jízdy zjíštuje, zejména pokud řídíš....

Odkaz ke komentáři

Clint, diky za info, a jak jsi na to přišel...? Respektive jak snadno poznat, že je to taky ten problém... s tím držákem pásu....

 

Je dobré, že o tom v servisu vědí, že se na mě vždy koukají jako kdybych přistál z Marsu, to neřeším... ale pokud o tom vědí, možná existuje i řešení... :huh:

 

Jinak někde jsem četl, že to držení od spolujezdce je kontakt mezi dveřmy a boční stěnou palubní desky, pomůže doštelovat dveře...

Odkaz ke komentáři

Mě jen tak něco nerozhází, ze sharana a jeho obrovský palubky jdou zvuky po více jak 420 tis taky zajímavý, hlavně po hrbolech, ale tohle je strašný - krásná rovná silnice a při akceleraci je to koncert. Nejhorší je, že to dělá jen u studenýho interiéru. Jak se to prohřeje nebo v létě je klid, ale v zimě je to síla. Když sem to vyzvedával naposled ze servisu, tak měli smradi auto v teple a samo že to neudělalo, nebo když jedu kolem nich s ohřátým autem tak to taky neudělá. Asi se do toho kastlíku podívám..

Odkaz ke komentáři

Chlapci, mne drnci cely stredovy panel okolo rucnej brzdy az po ovladacie tlacidla klimatizacie, ked je studene auto a prejdem po hrboloch, tak je to hroza! Mam auto len mesiac, no neviem vydrzat do 1.servisnej prehliadky ked to budem reklamovat...To nemal nikto este podobny problem so stredovym panelom??? Som vynimka???

Odkaz ke komentáři

Ano, myslel som stredovy tunel. No dnes som sa pokusil nieco poriesit v znackovom servise, avsak zitil som, ze tadial cesta nevedie... Ked som videl, ako sa vykrucaju, ze co s tym budu robit, ze tam nema co drncat, a ako to zistia ked mi to robi len pri studenom aute a bla-bla-bla...to je asi normalne a tak... Tak som to vyriesil inac - proste som ho dnes sam zacal postupne rozoberat a zistil som, ze sa zvnutra tunelu ciastocne on opieralo plastove potrubie vzduchu, co vedie cez tunel dozadu a konci za laktovou opierkou. Naviac toto potrubie malo byt uchytene matickou o sroub co trcal z podlahy, ale maticka chybala. Tak som dal podlozku a doplnil maticku. Naviac som este vlozil medzi toto potrubie a samotny tunel cca 10cm pasik gumy, aby sa to neopieralo priamo o tunel ale o gumu, vsetko som riadne dotiahol a zrazu uz nic nedrnci :-) Aj som sa bol prave previezt po hrboloch, kde som vzdy najviac "trpel" s tych pazvukov, a bolo super ticho, nic nedrnci... Takze zatial fajn, snad to tak uz zostane navzdy ;-)

Odkaz ke komentáři

Super, si šikula :palec:

O autorizovaných servisoch by sa dali napísať nekonečné knihy. Minule ma dostalo, ako v jednom nemenovanom servise šiel elektrikár meniť displej rádia a chcel ho vyrýpnuť šrobovákom :wallbash: Stihol som ho zastaviť, poslal som ho pre vyberací prípravok a len čumel, ako jednoducho cvak-cvak to išlo...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravim vo spolok no tak po dlhsom case som zasiel nastivit servis aby konecne doriesili bohuzial nazbierane veci ohladne vrzgania- A stlpiku spolujazdca,B stlpiku vodica, odkladacej schranky, bocnice sedacky pod lavou nohou vodica, ramika okolo ovladania klimatizacie+ budiky nad volantom(tachometer-otackomer). Na moje mile a placuce srdce mi schranku spolujadzca namazali niejakym sajrajtom cervenim, A - B stlpik nastriekal niejaky sprej, bocnicu sedacky podlepili priesvitnou paskou plus izolacnou paskou po odskusani este vrzgalo tak este boky plastov oblepili izolacnou paskou, ramik pre ovladanie klimatizacie demontovany vsade kde sa dala nalepit izolacna paska tak ju tam nalepili dokial to neprestalo pocas jazdy vrzgat a vybratie budikov pre otackomer a rychlomer a zase vsade kde sa dalo pooblepovane izolacnou paskou. :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Ano, myslel som stredovy tunel. No dnes som sa pokusil nieco poriesit v znackovom servise, avsak zitil som, ze tadial cesta nevedie... Ked som videl, ako sa vykrucaju, ze co s tym budu robit, ze tam nema co drncat, a ako to zistia ked mi to robi len pri studenom aute a bla-bla-bla...to je asi normalne a tak... Tak som to vyriesil inac - proste som ho dnes sam zacal postupne rozoberat a zistil som, ze sa zvnutra tunelu ciastocne on opieralo plastove potrubie vzduchu, co vedie cez tunel dozadu a konci za laktovou opierkou. Naviac toto potrubie malo byt uchytene matickou o sroub co trcal z podlahy, ale maticka chybala. Tak som dal podlozku a doplnil maticku. Naviac som este vlozil medzi toto potrubie a samotny tunel cca 10cm pasik gumy, aby sa to neopieralo priamo o tunel ale o gumu, vsetko som riadne dotiahol a zrazu uz nic nedrnci :-) Aj som sa bol prave previezt po hrboloch, kde som vzdy najviac "trpel" s tych pazvukov, a bolo super ticho, nic nedrnci... Takze zatial fajn, snad to tak uz zostane navzdy ;-)

 

aj mne tam nieco drnci, staci ze poklopem na ten tunel z boku ako mam koleno pravej nohy. ako si ho rozobral?

Odkaz ke komentáři

 

aj mne tam nieco drnci, staci ze poklopem na ten tunel z boku ako mam koleno pravej nohy. ako si ho rozobral?

 

Presne ako pises, ukazoval som to v servise prave tym, ze som jemne poklopal po boku stredového panela a drncalo...Nestacil im tento "dokaz", proste znackovi smradi...Ze vraj "a co s tym urobime, ked to rozoberieme a nic nezistime?" ... "kto to potom zaplati ako zbytocnu pracu?"... Takze preto som usudil, ze to musim sam... Nedaval som dole uplne cely stredovy panel, len zpredu od pristrojovky som ho uvolnil a tak som tam vlozil tu gumu a maticku...Mozno ti bude stacit rozobrat tie plasty okolo riadiacej paky, odtial sa dostanes rukou aj pod stredovy panel...Alebo zboku odspodu je plastovy kryt toho tunelu, tiez odtial po odskrutkovani bocnych skrutiek sa da dostat rukou pod tunel. Uz detaily si nepamatam, proste som postupne rozoberal co sa dalo a kde som videl skrutky :-) Chce to trpezlivost a dostatok casu na hranie sa s tym...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...