Přejít na obsah

řadička z O3 do O2


kadlec

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Já měnil z OIII RS do OII RS. Stará padla lépe do ruky. Manžeta byla malá a na rámečku z OII by byla hodně našponovaná, tak jsem nechal původní.

 

Ahoj, vies mi pls popisat kde si radicku kupil a ako si ju vymenil? Ak som spravne pochopil, tak si nechal manzetu a vymenil iba radicku. Ako sa meni? Nemám s tým skusenosti. Je tam zavit, alebo? Dik

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Já měnil z OIII RS do OII RS. Stará padla lépe do ruky. Manžeta byla malá a na rámečku z OII by byla hodně našponovaná, tak jsem nechal původní.

Tak já teda nevím, ale koupil jsem řadičku OIII (RS, ale to je podle mě úplně jedno jaká je to) a chci jí dát do OII a nedaří se. Suknička s rámečkem je jasná věc, ta nepasuje a musí se nechat původní, ale madlo taky nejde nasadit. V novém madlu jsou výstupky z obou stran, na původní je jen z jedné strany. Madlo tedy nejde nasadit až dolů... Někdo už jste vykoumal jak to nasadit a dostat novou hlavici až na doraz na tyčku?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...