Přejít na obsah

Napajedlákovo RS


Doporučené příspěvky

Díky, teď jsem opravdu rád, že jsem se nechal ukecat. Chtěl bych ještě hagusy do stejné barvy a černé sloupky. Ale mám dojem, že se auto zvedlo a mezi kolem a podběhem je teď více místa. Přitom zimní/letní jsou stejně vysoké.

To je velika pecka! Ale polesti trochu ty brzdice a cely ten prostor za diskem ;)

Díky moc! Brzdiče jsou na plánu příští týden, budu dělat vytlumení dveří, tak se vrhnu i na ně. Četl jsem zde na klubu dobré reference na barvu Hammerite, tak to asi udělám tím
Odkaz ke komentáři

Dík, hlavně už mi nerezonují dveře, takže úspěch. 4 pláty, na každé dveře cca 2 a pár odřezků mi zůstalo.

Pekna praca :palec: tiez sa chystam vytlmovat ale len tapece :) co si na ne pouzil ?

http://www.ahifi.cz/tlumici-material-gladen-aero-foam.html na tapece tohle, je to samolepící. Ale jak velkou měrou se to podílí na celkovém výsledku těžko říct, zásadní vliv mají ty dveře. Někdo jejich vnitřní stranu natírá nebo stříkáantivibrační pastou/sprejem.
Odkaz ke komentáři

Samozřejmě se to neobešlo bez problémů (jak jinak) :jelen: . Až jsem měl zanýtovanou řidičovu stahovačku, tak jsem si všiml visícího konektoru - nárazové čidlo od bagu... Už byla noc, tak jsem nahodil tapec a jezdím. O víkendu to budu muset zase odnýtovat a zapojit to. :wallbash: Ale je to rozdíl, hraje to velmi pěkně, ale hlavně mi nic nerezonuje a nepřipadám si jako v plechovce. :palec: Možná, až bude nálada a pěkné počasí udělám i zadní dveře, otázkou je, jestli to bude mít nějáký slyšitelný rozdíl.

Odkaz ke komentáři

Ve skutečnosti jsou ta světla ještě tmavší (teď do toho svítí slunce) ale překvapilo mne, že to i přes fólii svítí dost. Uvidíme, co na to PČR a budu se modlit, aby do mě nikdo nenarazil a pak se nevymlouval, že mám zatmavená světla. ;) A za sloupky musím poděkovat

Tomáš Juhyyy :palec:

, který mne odradil od krytek sloupků a doporučil fólii, vypadá to opravdu lépe. Dík kámo! :beer:

Teď ještě hagusy do barvy kol (snad masku), podložky pod kola a dokud zase něco nevymyslím, tak bude SNAD hotovo ^_^ ^_^

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...