Přejít na obsah

Napajedlákovo RS


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tam vidíš ty přípravky na alcantru má je vyfocený, taky se na to chystám... Jinak hezkej kočár :)..

Jinak není to tak dlouho co si PaCh v pasatu odstavili jednoho borce v octávce a loupal svtětla jak o život a oni nad ním stáli jak sudičky :)

edit: jinak na lesklý povrchy konkrétně na piano black se mi osvědčil zbytek vosku co jsem měl doma DoDo purple haze pro a náchylnost na prach a otisky byla rázem mnohem nižší :)

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

čau čau koukám pěknej interiér :palec: čistil si něčím Alcantru,?? Já bych jí asi měl vyčistit už to není ono. Co ty podložky máš nějaké ve předu?

 

Děkuji, ale na fotce je ještě nečištěný interiér ^_^ Tu Alcantaru jsem vzal jen tak lehce, jde to blbě, ten cleaner se do ní ihned vsákne. Jinak všechnu lesklou kůži jsem čistil kartáčkem na zuby a poté ještě krémoval, načem mi přítelkyně řekla, že tohle už je nemoc :blink::unsure: ...holt ženy pro to nemají pochopení (na vyjímky). Ale rozdíl je patrný na fotce loketky.

Co se týče těch podložek, předek jsem vyhodil a s tím i zadek a jsem rád, maximálka 120km/h a totálně mi to odrovnalo přední gumy, střed pneu je sjetý stěží na 1.5mm, zatímco kraje mají 3,5mm a to si tlak hlídám a bylo tam 2,1dle tabulky na nádrži, takže přefoukáno nebylo.... Tak jsem je prohodil se zadkem a už několikrát se mi stalo, že jsem v zatáčce jel bokem (ne že by mi to zas až tak vadilo :lol: )... :wacko: Zadek OK, tam byly podložky i s tím náběhm, ale ten předek prostě nevystředíš a 15mm podložky jsem nechtěl.

 

Mimochodem tím Cleanerem se dají krásně vyčistil i boty, aj. ^_^ ^_^

tam vidíš ty přípravky na alcantru má je vyfocený, taky se na to chystám... Jinak hezkej kočár :)..

Jinak není to tak dlouho co si PaCh v pasatu odstavili jednoho borce v octávce a loupal svtětla jak o život a oni nad ním stáli jak sudičky :)

edit: jinak na lesklý povrchy konkrétně na piano black se mi osvědčil zbytek vosku co jsem měl doma DoDo purple haze pro a náchylnost na prach a otisky byla rázem mnohem nižší :)

 

Díky moc :pivo: , no několik kontrol už jsem měl a zatím ani slovo. ťuk, ťuk... Ten interiér jsem taky voskoval a je to nepoměrně lepší, bohužel jsem to dělal, když to bylo v autě a sem tam jsem zajel voskem i na palubku a do výplně dveří a to je peklo to z těch spár dostat :wallbash: :wallbash:

post-30712-0-19166100-1414433287_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Já to dal do kupy tenkrát za 5000,- (materiál,chladivo,práce) tak snad se poštěstí a pošlape to pak. Co jsem tak zjišťoval, někdo tvrdí, že když chladivo není, klima nesepne a kompresoru se nemůže nic stát.Druzí tvrdí, že v chladivu je olej, který potřebuje kompresor k mazání, aby se nezadřel. Vzhledem k tomu, že se točí pořád, i když klima nejede a chladivo s olejem tam není, může se přidřít. Možná někdo přijde s rozhřešením.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...