Přejít na obsah

Výměna loga Škoda


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Vypadá to suprově, mám na černé OII kombi předface už nepěkné, jen pro jistotu, můžete mi potvrdit výběr http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-2 a http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-3 ?

Děkuji za potvrzení

 

a ještě bych se optal, kdybych je chtěl dát na OI sedan, existují také nějaké černé lesklé, které se nemusí upravovat, že bych to udělal najednou?

 

a ještě jedna otázečka, řešil jste někdo pokličky ALU kol a to ne výměnou celých pokliček, ale jen samolepek? Jednak si myslím, že by to nemuselo být tak drahé a jednak na OI nemám origo alu a středové pokličky z origo tam nesedí ...

Odkaz ke komentáři
Vypadá to suprově, mám na černé OII kombi předface už nepěkné, jen pro jistotu, můžete mi potvrdit výběr http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-2 a http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-3 ?

Děkuji za potvrzení

 

a ještě bych se optal, kdybych je chtěl dát na OI sedan, existují také nějaké černé lesklé, které se nemusí upravovat, že bych to udělal najednou?

 

a ještě jedna otázečka, řešil jste někdo pokličky ALU kol a to ne výměnou celých pokliček, ale jen samolepek? Jednak si myslím, že by to nemuselo být tak drahé a jednak na OI nemám origo alu a středové pokličky z origo tam nesedí ...

Hele ja je koupil tady na foru od clena "davcatuma". Predni 90mm a zadni 80mm a za uplne jinou cenu... Doporucuju kontaktovat ;-)

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak jsem dnes vyměnil... Po přečtení několika příspěvků zde na fóru a různě na netu nebyl se sundanim starejch zadnej problem a novy tam sedej jak rendlik na prdelku... 1537c8e4c6fcb71a8a1aca44cdb12a07.jpgfa5601826f922fe9d0c598cce45c2a97.jpg

Moc pěkné, zajímalo by mně, zda jsou loga totožné i pro liftback? Přední je jasné, ale jedná se mi o zadek. Děkuji za odpověď.

Moc pěkné, zajímalo by mně, zda jsou loga totožné i pro liftback? Přední je jasné, ale jedná se mi o zadek. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Zdravím Vás

Tak jsem dnes provedl výměnu předního a zadního znaku škoda.

Sundání jsem provedl dle návodu viz. vlákno.

Odstranění velkého množství lepidla jsem použil škrabku na sklokeramickou desku + gumový kotouček + technický benzín. Z zadního znaku zůstalo na káře velké množství lepidla.

Za použití škrabky trvalo odstranění cca 10 min.

Z loga jsem musel odstranit centrovací čudle na spodní části loga a při lepení se spolehnout na své oči.

post-87-0-15272700-1479052344_thumb.jpg

post-87-0-69858900-1479052379_thumb.jpg

post-87-0-57957500-1479052397_thumb.jpg

post-87-0-05730700-1479052407_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...