Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Jan Krajči

Výměna loga Škoda

Recommended Posts

predny je z Octavie 3 a zadny tusim z rapida, nie som si isty. Vzadu uz boli 3 kolicky, ktore som musel odstranit.

nevies nahodou cisla tych znakov z FII FL?

Já jsem deb*l a jen jsem zkusil šroubováčkem, jak to půjde a udělal jsem si tam pár malinkejch rejch na masce :wallbash:

Nadávám si ještě teď!!!!!!!!! :facka: byl jsem moc nedočkavej...

Na 5 dverách som to robil tak, že medzi znak a karosériu som natlačil plastovú tabuľku a potom som medzi znak a plastovú tabuľku vsunul skrutkovač, ktorým som znak vypáčil. A laku sa nestalo nič. ;)

Vypadá to suprově, mám na černé OII kombi předface už nepěkné, jen pro jistotu, můžete mi potvrdit výběr http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-2 a http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-3 ?

Děkuji za potvrzení

a ještě bych se optal, kdybych je chtěl dát na OI sedan, existují také nějaké černé lesklé, které se nemusí upravovat, že bych to udělal najednou?

a ještě jedna otázečka, řešil jste někdo pokličky ALU kol a to ne výměnou celých pokliček, ale jen samolepek? Jednak si myslím, že by to nemuselo být tak drahé a jednak na OI nemám origo alu a středové pokličky z origo tam nesedí ...

Vypadá to suprově, mám na černé OII kombi předface už nepěkné, jen pro jistotu, můžete mi potvrdit výběr http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-2 a http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-3 ?

Děkuji za potvrzení

a ještě bych se optal, kdybych je chtěl dát na OI sedan, existují také nějaké černé lesklé, které se nemusí upravovat, že bych to udělal najednou?

a ještě jedna otázečka, řešil jste někdo pokličky ALU kol a to ne výměnou celých pokliček, ale jen samolepek? Jednak si myslím, že by to nemuselo být tak drahé a jednak na OI nemám origo alu a středové pokličky z origo tam nesedí ...

Hele ja je koupil tady na foru od clena "davcatuma". Predni 90mm a zadni 80mm a za uplne jinou cenu... Doporucuju kontaktovat ;-)

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Tak jsem dnes vyměnil... Po přečtení několika příspěvků zde na fóru a různě na netu nebyl se sundanim starejch zadnej problem a novy tam sedej jak rendlik na prdelku... 1537c8e4c6fcb71a8a1aca44cdb12a07.jpgfa5601826f922fe9d0c598cce45c2a97.jpg

Moc pěkné, zajímalo by mně, zda jsou loga totožné i pro liftback? Přední je jasné, ale jedná se mi o zadek. Děkuji za odpověď.

Moc pěkné, zajímalo by mně, zda jsou loga totožné i pro liftback? Přední je jasné, ale jedná se mi o zadek. Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás

Tak jsem dnes provedl výměnu předního a zadního znaku škoda.

Sundání jsem provedl dle návodu viz. vlákno.

Odstranění velkého množství lepidla jsem použil škrabku na sklokeramickou desku + gumový kotouček + technický benzín. Z zadního znaku zůstalo na káře velké množství lepidla.

Za použití škrabky trvalo odstranění cca 10 min.

Z loga jsem musel odstranit centrovací čudle na spodní části loga a při lepení se spolehnout na své oči.

post-87-0-15272700-1479052344_thumb.jpg

post-87-0-69858900-1479052379_thumb.jpg

post-87-0-57957500-1479052397_thumb.jpg

post-87-0-05730700-1479052407_thumb.jpg

Pokud koupíte odpovídající znaky, pasují perfektně. Nic není potřeba lepit a upravovat. Dejte si tu práci a objednejte si správné znaky, jinak výsledek bude nejistý.

Mám dotázek.

Manža by chtěl na naší Octuli 1 1997 ty stříbrné znaky jelikož na těch původních je strhnutý ten barevný vršek.

Poradíte jaký máme koupit a nebo jestli by stačili jen takové ty pryskyřicové?

Máme prdelku měsíc a ještě se v tom všem nějak nevyznám.

Děkuji

Koukal jsem ted, ze se ty znaky hojne rozdelavaji na casti a lakuji podle svych chuti. 😄 Zkousel to uz nekdo? Jeste jsem na to nekoukal, tak shanim predem nejaky navod. 🙂