Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Už jsem nejspíš přišel na to kde je zakopanej pes..Měnili mi baterku a čtu,že po výměně měl týpek problém s tím,že se mu při každým startu vynuluje spotřeba ,to by vše vysvětlovalo,nastartoval jsem a průměrná žádná až když jsem začal jezdit...Kometnoval si to zrovna ty :) http://forum.skodahome.cz/topic/100803-jak-to-nastavit-nulov%C3%A1n%C3%AD-trip-a-pr%C5%AFm%C4%9Brn%C3%A9-spot%C5%99eby/.Teď tedy jak to přenastavit z te 1 na 2...

Odkaz ke komentáři

Jo když auto stojí tak jde hodně nahoru :D to jsme takhle jednou spali v autě někde na polní cestě a ráno auto celé zamlžené tak jsem nastartoval, že než se oblíkneme a nasnídáme pěkně se auto vyhřeje a odmlží. Bylo venku asi 9 C ráno. Takže kosa :D Tak jsme se v klidu oblékli a nasnídali a když jsem se rozjel tak spotřeba 50l :D tak jsem se taky nejdříve zhrozil, ale po chvilce jízdy šla hodně dolů.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Pred 99kw chipem byvala spotreba cca 5,5 na letnich 17" a 6 v zime na 15"

Cca mesic zpet se slo na 99kw a spotreba je ted podle dotankovani necelych 5l, ale to se snazim vzdycky na nadrz najezdit 1000km nez se rozsviti rezerva, tak jezdim s hodne lehkou nohou... Uvidime, jak to bude v lete a jak, az budu vic pospichat :-) Od doby, co mi prestal fungovat tempomat jezdim obecne pomaleji :-)

 

M.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdnů později...

Tak i ja přdám svoje zkušenosti s tímto motorem , r.v. 2006 DSG , najeto 147 000 km , jezdím hlavně okreska 9 km a město 4 km , spotřeba těch 5,3 - 5,5 , když jedu po dalnici 120 vyleze k těm 6. Dlouhodoba spotřeba 5,6.

<br />Zajímavé je že u předchozí octavky kde jsem měl 2,0 103 kw jsem byl se spotřebou ještě níže dlouhodobá byla 5,4 a to jsem jezdil víceméně stejně. Asi na tom že s DSG je vyšší spotřeba něco bude.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

To je traktor to môže chodiť na malých otáčkach.

 

To je nezmysel. Len cely system zaserkavas a ako pise "šulda" DPF a ostatne diely ti radi podakuju. Potom to co si usetril, tak minies niekolkonasobne. Jazdit v style "podfukovania" len aby sa mi na palubnom pc ukazovali nizke hodnoty, je nezmysel. Nie som si isty, nech ma niekto opravi, ale turbo sa zapina pri 1650 ot?

Odkaz ke komentáři

Chlapy mají pravdu. Jsi spotřebář a v honitbě za co nejmenší spotřebou si ničíš svoje vozidlo. Pokud takto budeš pokračovat tak to začne EGR-kem bude pokračovat přes turbo pak vstřiky a to nemluvím o té nahrazené dvouhmotě jednohmotou, kdy veškeré vibrace a nárazy půjdou přímo na převodovku. No a co se týká vstřikovačů budou se ti ucpávat, nedostatečně pak rozstřikovat palivo a nakonec se ti může i propálit píst. A toto vše chceš riskovat v honbě za hodnotou menší než 5l/100km????

 

Ale každý strůjcem svého štěstí. :palec:

 

Mimochodem 1200km na nádrž je možné, ale ne že najedeš 1200km a na rezervu máš cca 7,5-8l což je dalších cca 200km. A 1400km na nádrž nedáš tedy za předpokladu že tě 400km neveze odtahovka protože auto z šetřivé jízdy už nejede. :smich: :smich:

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj !taky se oridam a rad bych slysel nazor,ci taky jezdim spatne,nebo je to normalni.jsem cerstvej majitel OII 2.TDI 103kW rv.2005.dotet jsem mel bemzin...

Ja jezdim do praze 21km,jedu uplne v pohoemde 50/100km/h a prumer mam 4,2l/100km.

Z prace je to uz za 5,2-7l.

Najel sem uz 5000km hodobu spotrebu mam 5,6l/100km.jezdim i dalnici.a nemam to ciple.je to vnorme nebo taky nicim motor?dik za odpovede...

Odkaz ke komentáři

Ahoj !taky se oridam a rad bych slysel nazor,ci taky jezdim spatne,nebo je to normalni.jsem cerstvej majitel OII 2.TDI 103kW rv.2005.dotet jsem mel bemzin...

Ja jezdim do praze 21km,jedu uplne v pohoemde 50/100km/h a prumer mam 4,2l/100km.

Z prace je to uz za 5,2-7l.

Najel sem uz 5000km hodobu spotrebu mam 5,6l/100km.jezdim i dalnici.a nemam to ciple.je to vnorme nebo taky nicim motor?dik za odpovede...

 

Hlavne sa uplne netreba fixovat na tu spotrebu a nepodtacat to, to nema zmysel. Potesenie z nizkej spotreby na ukazovateli a dobry pocit moze potom rychlo vystriedat smutok po vymene a pohlad na fakturu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...