Přejít na obsah

Black Panther a.k.a Sleeper


Doporučené příspěvky

ja som tiez precitlively neboj nic ^_^ ,ale 4x4 podvozok je uplne iny level oproti predokolkam. Aj co sa tyka rozlozenia hmotnosti kvoli haldexu pred zadnou napravou viac do stredu taziska a viacprvkovemu zadku. Cudoval by si sa ,ale robi to divy :palec:

Mal som predtym Octu 1.6 55kW a tam vazne stacilo ist tych 160km/h a uz mal clovek hnede v nohaviciach :smich: Rozhadzany zadok tam bolo teda citit a aj kazdy naraz vetra ako vravis.

Daval som to teraz pojazdit aj kamaratovi a tiez som sa ho pytal,ked sme isli az na 240km/h s nim za volantom ci sa mu zda auto nestabilne,alebo nie. Tiez vravel,ze drzi to super ,len mal spotene ruky a kopu adrenalinu, necakal,ze to tak bude tahat :smich: Vravel,ze aj super brzdi,ale urcite este pride neskor upgrade brzd.

Odkaz ke komentáři

kludne,ak raz bude prilezitost :palec:

jedine,preco mas taky pocit v superbe mozno je,ze ma o 300kg pohotovostnej hmotnosti viac a odpruzenie nastavene skor na komfort ako sportovu jazdu teda moze to viac plavat pri vysokej rychlosti - len dedukujem.

Plus v okte mam samozrejme vsetky silentbloky pomenene - plne z cupry,nove ramena, gumy stabikov, eibach pruziny proste kompletka a je to dost tvrde,ale zato pevne ako prkno :smich:

Chcem este potom vymenit tlmice B4 za B8 bilstein. Ale zatial tieto zvladaju pracu super tak ich este vymlatim ako sa da :pest: . Pri B8 sa tie kmity este znizia,tak to bude ideal.

Odkaz ke komentáři

neviem ci moju temu citaju aj nejaki dopravni policajti (tymto pozdravujem),ale dnes za mnou na rychlostnej ceste sla cely cas dodavka dopravakov VW transporter, ci co to maju.

Ked som ja siel tych 140 tacho, oni za mnou stale obiehali a zaradzovali sa, pozeram,ok, pustim ich ,nech mi tu neprudia.Spomalim a oni tiez ,dokonca nechavali auta nas obehnut, zas som pridal obehoval oni zas davaj za mnou..ako WTF? tak to bolo cely cas, samozrejme som sa im stracal v prudkych zatackach,ale aj tak ma stale dobehli na rovinke, lebo museli ist cez 160km/h.

Asi si zabezpecim aj zadnu kameru a pekne ich bude vidno,ze prekrocili zakony aj oni keby nieco .Ale napr magora,co siel v zatacke stredovou ciarou,lebo ho vynasalo,tak toho si nevsimali - blokoval oba pruhy.

Samozrejme som siel slusne cely cas. Dovolim si len ked je prazdna cesta aj to mam oci vsade.

Potom som sa ich striasol, siel som na benzinku vypnut logovanie v PC, logoval som si teploty v takychto prudkych kopcoch a taktiez tlak turba.

 

Ale musim povedat,ze klobuk dole pred profituning Poprad. Ako to oni vyladili,to nema chybu. Aj na tempomate, tak to ide krasne hladko to regulovanie, predtym co som mal mapu,tak to bola katastrofa..Predtym som to mal od BH motorsport - vysoko neodporucam, ani pristup k zakaznikovi (ten bol typu a hej,mudre reci,do pici citas forum anglicke a uz si mudry...asi tak v skratke)

Odkaz ke komentáři

pridavam zostrihane video z jazdy. Uzival som si kopce, obiehanie a aj trochu posteklil Mercedes CLA250 spolu s BMW GT5 - usla mi tam nadavka :lol: ale to bolo skor konstatovanie . Nemam rad, ked su auta stale v lavom pruhu ,ked v pravom maju stale dost miesta .

To sme sli hore kopcom potom postupne az 180, ja som sa dal do prava a ukazal, ze idem len na 70 percent :smich: ,tom som dal na 200 a pohladkal trubu, tak oni zrychlili tiez na 200, som sa zaradil nazad do laveho a potom som ich uz nechal :smich:

Tiez som posteklil RR Evoque.

 

Plus kvoli autorskym pravam niekedy vypne zvuk, ale nechcel som to premazavat inou hudbou,chcel som ,aby bolo pocut aj motor trocha ^_^

 

https://www.youtube.com/watch?v=ozTBMmCU7AU

Odkaz ke komentáři

dik, to ano, radost s tym teraz jazdit. Az sa cudujem,kolko vydrzi seriova spojka, uvidime dokedy :lol:

Aj turbo teda :smich:

 

Inak dnes dorazil balicek, ano dnes je sobota, ale DHL robi aj dnes, takze super, lebo cez tyzden som si to nemal ako prevziat.

Sanie z Audi tt quattro ,ktore ma osadenie na vacsi priemer Vahy vzduchu :palec:

post-13492-0-49126300-1468686467_thumb.jpg

Teraz este vymysliet pridavne studene sanie co najkratsie, kupit vacsiu vahu vzduchu a sup ho doladit to :prcprc:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

taaak, konecne prisli vsetky ostatne kusy skladacky a mohli sme sa cinit.

 

Pridavne otvory na zvacsene nasavanie zo studenej strany motoroveho priestoru. Len tak akurat , netreba z toho robit emental ako niektore foto,co som videl,ako to ludia riesili.

post-13492-0-04263100-1469392736_thumb.jpg

 

Pre porovnanie Audit TT filterbox vlavo a povodny vpravo:

post-13492-0-29640300-1469392787_thumb.jpg

 

A nakoniec trosku laborovania a skusania, lebo vaha vzduchu Audi sedi trosku v uhle natocena, tak som musel aj silikonovu spojku trosku do sikma narezat, ale vsetko sadlo :palec:

post-13492-0-89559700-1469392855_thumb.jpg

post-13492-0-92846800-1469392867_thumb.jpg

 

Taakze uz len dohodnut si termin, kde prisposobia vacsiu vahu vzduchu do RJ a snad teraz uz vaha bude ukazovat spravne a mozme tuto cast upravy RJ uzavriet pre tuto chvilu :palec:

Odkaz ke komentáři

Ale musim povedat,ze klobuk dole pred profituning Poprad. Ako to oni vyladili,to nema chybu. Aj na tempomate, tak to ide krasne hladko to regulovanie, predtym co som mal mapu,tak to bola katastrofa..Predtym som to mal od BH motorsport - vysoko neodporucam, ani pristup k zakaznikovi (ten bol typu a hej,mudre reci,do pici citas forum anglicke a uz si mudry...asi tak v skratke)

 

Nechcem sa zastavat ani robit reklamu BH, pretoze ten pristup k zakaznikovi je v 90% pripadoch taky ako si ho popisal (pre ludi co sa o to viac zaujimaju fakt nahouby), ale koniec-koncov platis si za robotu na RJ nie za pokec, cize k tomuto aspektu by som sa rad vyjadril. Zbezne som si pozrel tvoje vlakno a ak som sa spravne docital (pokial sa mylim tak ma kludne vyved z omylu), tak u BH si bol ladit motor pred 2 rokmi a prakticky v seriovom stave (povedzme ze s vynimkou nejakeho vacsieho IC), pricom sa pri merani na brzde zistilo viacero problemov (vadny MAF senzor, nedostatky v tlakovom potrubi atd.). Odvtedy si pomenil kopec komponentov na motore, ci uz co sa tyka sania (kvalitny FMIC s custom vedenim, sanie vzduchu do turba, BOV od Forge) dodavky paliva (4bar regulator) alebo vyfuku (vacsi downpipe od AMA) a potom to isiel ladit do firmy Profituning... cize nie je celkom korektne porovnavat spravanie auta po chiptuningu v takychto dvoch podstatne odlisnych stadiach uprav. Specialne chcem podotknut, ze co sa tyka regulacie tlaku turba, je takmer jasne ze uz nemohla po takych zavaznych zmenach optimalne fungovat, ale je to samozrejme tvoje plne pravo ako zakaznika - chvalit ci hanit nejaku konkretnu firmu s ktorou mas osobnu skusenost.

Jedine co mozem k celej zalezitosti povedat (kedze dotycny pan sa tu k tomu urcite nevyjadri) je fakt, ze Brana Hanka poznam 9 rokov a je to v nasich zemepisnych sirkach asi najvacsi odbornik na preplnane benzinove motory, specialne 1.8T (ako mas ty) resp. 2.7 biturbo, cize som si isty ze by po tvojich zasahoch do motora odviedol min. rovnako kvalitnu pracu ako firma Profituning, aj ked nemozem zarucit ze by to uz tentokrat bolo aj s nejakym dobrym pokecom :)

Kazdopadne prajem vela bezpecnych km a uzitych chvil s autickom, nech robi stvorkolesovy milacik len radost :palec:

Odkaz ke komentáři

kazdy ma svoje nazory na to. Ano,vravis,ze som pomenil vela, menil som praveze preto,lebo to nefungovalo od zaciatku normalne. A kedze som nechcel nadavat na niekoho kym si neporiesim auto,tak som zacal vsetko menit, lebo tvrdy nudzovy rezim na dialnici som dostaval dost casto a bolo to brutal nebezpecne a aj zle pre motor, na dialnici horuci motor hned manazment motora vypne a olej v turbe sa speka, krasa :blink:

Aj som mu pisal,ze nech mi nahra original soft, tak ze nie ,ze len pozrie na to a upravi soft ak je tam problem (upravu spravi v ramci reklamacie zadarmo samozrejme-co je fer z jeho strany), a ked je problem s hardware, tak ze si zaplatim(to by bolo samozrejme -ale vedel som ,ze motor mam v 100% stave -vsetky snimace nove,kompletka hadice).

No to som si povedal,ze ked uz mam zas upravovat RJ,tak idem uz do vacsich uprav a rovno to upravim nanovo.

ja ho proste nemozem odporucat a samozrejme kazdy ma pravo na svoj nazor a rozhodnut sa kam pojde si dat robit upravu RJ.

Toto nie je oznam pre ohovaranie resp.znevazovanie mena firmy ,ale cisto len subjektivny nazor zakaznika - ako mas napr .pri obchodoch v portali heureka . Viac k tomu nemam co dodat.

Odkaz ke komentáři

Nie nadarmo sa hovori ze najprv dokladna udrzba az potom chiptuning. Auto ktore mechanicky nefunguje na 100% sa vobec nema upravovat a uz vonkoncom nie ked tam su uniky tlaku, povoluju spoje atd. V takom pripade je fakt lepsie poslat zakaznika domov bez upravy a predist tak podobnym situaciam (nudzovy rezim na dialnici atd.). Tomuto nerozumiem - preco tam BH nechal upravu a nedal tam (hned vtedy ked sa zistili zavady) naspat seriovy program - ale nebol som svedkom a neviem aka bola medzi vami dohoda, ak nebola ziadna tak je mozne ze fakt doslo k pochybeniu a strata dovery z tvojej strany je pochopitelna (v tom pripade sa ti nikto nemoze divit ze si sa rozhodol vyskusat nieco ine). Ja som sa mal potrebu vyjadrit k naslednej uprave uz zasadne zmeneneho motoru (lebo to nie je moc korektne porovnavat so stavom pred upravou) a na zaklade rozdielu hodnotit schopnosti cloveka co to upravoval predtym a potom. Ver ze zo svojho okolia poznam X podobnych pripadov, kedy zakaznik isiel od jedneho upravcu k druhemu z titulu nespokojnosti, len v opacnom garde. A preto sa treba vzdy radsej drzat uvedenej zasady ktoru som spominal, kedy vsetky pripadne problemy je mozne prisudzovat len uprave programu a riesit ich na mieste :)

Odkaz ke komentáři

dik pekne :palec: Teraz som sa vratil z tej upravy ,kde mi upravili novu vahu vzduchu na to. hotova BOMBA :beer:

 

Kone ostali rovnake, v ramci odchylky bolo teraz 236,2 PS ,ale krutak dvihlo na 347,8Nm . No nalepsie na tom,ze krivku vykonu aj krutaku posunulo dohora pri nizsich otackach plus cela krivka krutaku sa drzi v celom spektre o 25Nm viac . :palec: :palec: :palec:

 

Normalne citim ten rozdiel aj pri jazde.Viac to tlaci do sedadla normalne :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Auto je predbezne na predaj, cena 5000 eur. AK sa nepreda, tak na jar pokracujeme v upravach.

Teraz najazdene original 123500km.

Jedine dve chybicky - odisiel mikrospinac v zamku spolujazdca, ale to idem opravit teraz a vrzgaju gumy stabilizatora, to idem vymenit za powerflex a poriadne premazat. Inak auto bezchyby :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...