Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Guest janny 4x4

Osobně mám 17' palcová kola s nizkoprofilovýma gumama a hlavně automat a jezdím něco mezi 5,5 až 6,5 rekord mám 4,4 l /100 km palec.gif

DSG Bratislava mesto 7,9 L/100 podla PP :wallbash:

to na mojj stvorkolke jazdim 6,1 :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Taky přihodim svou spotřebu. Na dovolenou cca 700 Km po dálnici s mým DSGčkem naloženým čtyřma osobama, plným kufrem a plnou nádržý průměr dle PP 5.7 při rychlosti 130-140 Km/h.

Jinak průměr se mi dle PP hejbe kolem 6.1 na 100 a to jezdim z části město jinak rychlostní silnice 90-120 Km/h takže jsem max spokojenej B)

Odkaz ke komentáři

dá se jet někde od 5 lirů výše, ty bláboly o 1,9 tdi jsou nesmysly, ti co jezdí za 4,5 apodobně, jednak nejezdí , ale tlačí a navíc, rozhodně nejezdí město, rotačka jezdí město za 6 a to jedete normálně 2,0 tak 7,5.

 

Jinak kamoš má ted odladěnou RS fabii 147kw a 445Nm krouták, (s hybridem samozřejmě) a protože je to auto a zábavu má tam spotřebu někde kolem 9 lirů, což mě přijde velmi solidní. :palec:

Odkaz ke komentáři

dá se jet někde od 5 lirů výše, ty bláboly o 1,9 tdi jsou nesmysly, ti co jezdí za 4,5 apodobně, jednak nejezdí , ale tlačí a navíc, rozhodně nejezdí město, rotačka jezdí město za 6 a to jedete normálně 2,0 tak 7,5.

 

Neber to jako slovo do pranice.Toto máš podložené osobníma zkušenostma ??? Protože to je uplná blbost a nebo máš místo nohy kovadlinu. Já mám s tímto motorem 11 let zkušeností, takže tě můžu ujistit, že to žádné bláboly nejsou. Je to realita, a to i mnohem nižší spotřeby. Proto se mi taky nyní zdá že moje nynější 2.0 TDI CR žere jak jalůvka :-) i když podle dlouhodobé spotř. 5,2 je to vlastně spotřeba pěkná.

Odkaz ke komentáři

Samozřejmě, že to mám podložené zkušenostma, nemám tisíce to je pravda ale mám hodně kilometrů, v různých motorizacích, a jako měřit spotřebu v ideálních podmínkách sjetí skopce a jetí po rovině, tak to není real, to je to o co se snažím, prostě když se snažíš jet normálně, jedeš za víc a jezdit za 5,2 to jedu s tím svým když jedu do 110max a jen to lehtám a jezdím okresky a pozor dálnice nejezdím víc jak 130 pak to žere jako kráva. Jednou jsem se nažil a spotřeba 4,2 ale pak pár uliček a bylo tak skoro 6. Jinak u tebe mě docela překvapuje tato spotřeba když máš nasazený 19", no holt asi mám špatnou nohu, holt třeba Olaf ten jezdí aby jezdil a má dlouhodobou přes 7 litrů což je normal spotřeba a jak jsem psal, kamoš s RS FI TDI 147KW na brzdě, ale spotřeba stejná jak před úpravou stále průměr 9,2 ale on si to užívá.

 

Ano kamarád má dlouhodobou na FI 1,9 TDI 4,5 spotřebu ale on to skoro tlačí, netočí to, a jezdí štreky Tišnov Brno, pak ano. JInak co se i lidem dívám na palubáky, nikdo tam nemá pod 5 litrů všichni něco pod 6. mysím tím 1,9 TDI pd, at je to F1 nebo OII, je to fuk, a občas i nad 6, když jedzí město.

Odkaz ke komentáři

19" mám na autě od soboty , takže nemůže být momentálně řeč o spotřebě, s těma 19 kolama nemám zatím žádné zkušenosti. To je budoucnost . Za ty 4,2 se dá jet průměr z jízdy, když je ideální trasa . Na dlouhodobý se k takové hodnotě nedostanu , vzhledem k tomu jak a kam nejčastějc jezdím . Určitě nejezdím brzda /plyn . Jsem profesionál , živí mě to, to k tomu určitě přispívá taky.

Ale moje odpověď se ale týkala hlavně motoru 1.9 TDI rotačky .Měl jsem ji, nebo vlastně ještě mám 11 let, takže vím co říkám . "Howgh"

Odkaz ke komentáři

:) To samé sem si říkal i já když jsem vybíral co si koupit :) . Protože moje O1 se mi pořád sdála, že jezdí lepší než každé auto , které jsem si byl vyzkoušet. Já jsem si to ale odůvodňoval tím , že jsem ji měl trochu upravenou u Bit Power . A vidím, že pořád jezdí jak blesk, protože ji mám stále na očích , zůstala mladému doma :)

Odkaz ke komentáři

To nevim jak to je u těchto nových motorů . Tam se mi zdálo , že to bylo lepší. Víc sil, tak stačilo míň šlapat ke stejnému výkonu na plyn. Já mám ale CR a ještě jsem zatím s nikým neměl možnost na to téma mluvit,kdo by to měl upravené, takže aspoň zatím počkám a uvidí se . :blink:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...