Přejít na obsah

Kódy barev


VSemi

Doporučené příspěvky

Vím tu v okolí o dvou lidech kteří to mají origo ze škody a mají TDI (dokupovali si to jako mim. výbavu )

 

Je to mozny ale vsihni vime jaka je skodovka s tim kombinovanim, strejdovy do fabie classica namontovaly skoro stejnou vybavu jakou ma comfort aniz si pulku z toho neobjednal ale byl to classic 100% jen s palubakem, operkamy sklopnimy a stavitelnymy a podobne. takze nerikam ze to neni mozne. A nemnely to nahodou objednane uz po koupi auta, treba po prevziti auta sli za den dva do skoda servisu a dokoupily si to?

Odkaz ke komentáři
Je to mozny ale vsihni vime jaka je skodovka s tim kombinovanim, strejdovy do fabie classica namontovaly skoro stejnou vybavu jakou ma comfort aniz si pulku z toho neobjednal ale byl to classic 100% jen s palubakem, operkamy sklopnimy a stavitelnymy a podobne. takze nerikam ze to neni mozne. A nemnely to nahodou objednane uz po koupi auta, treba po prevziti auta sli za den dva do skoda servisu a dokoupily si to?

Tak jeden určitě ne kupaval to rovnou z krámu byla vystavená :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o rok později...
  • o 3 týdny později...

U metalických sprejů bude téměř vždy poznat, že se s nimi něco stříkalo. U obyč. barvy to při troše štěstí nejde poznat, ale u metalízy je to horší, proto se téměř vždy stříká celý díl... :)

 

EDIT: prohledal jsem v PC fotky jak vypadají venkovní kliky, když jsem je nalakoval... Sprej jsem použil taky od MOTIPu a rozdíl v odstínu není žádný, takže jak jsem napsal, u obyč. barev to při troše štěstí nejde poznat ;)

 

post-107-0-48411300-1429552014_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Proč by se to mělo u metalízy vždy poznat?? Je to pouze o namíchání barvy a umění lakýrníka. Pokud někdo nastříká jeden díl uprostřed plochy, tak to bude vidět vždy u jakékoliv barvy. Naopak, většinou vybledlá je nemetalíza. To že velká část "lakýrníků" jsou s prominutím prasata tu nebudu rozebírat (když už to je třeba pěkně nastříkané, tak zas někde něco zašpiní a pod.). Já jsem amatér samouk, ale sleduji trendy a kupuji si k tomu vybavení v rámci možností (je to koníček, dělám jen pro sebe a ca 5 členů rodiny) a málokdy je to vidět - cvičené oko třeba i vidí, necvičené ne. Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 10 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...