Přejít na obsah

tlumice


Lupa89

Doporučené příspěvky

Potreboval bych poradit nacpal jsem na origo pera a tlumice podlozky pod pera 3cm tloustka a mam problem ze pri vetsim zhoupnuti mi bouchnou tlumice jak se vytahnou na doraz a ja bych chtel jeste 2cm pridat a na to budu potrebovat delsi tlumice nevite nekdo co pouzit?

proboha proč takovou úpravu.

žádné takové tlumiče nedělají.

jen s kratší pístnicí - Bilstein B8.

Pokud chceš světlou výšku zvednout měl si použít origo tlumiče z "terénních" verzí.

měly jinak misku a snad i jiné pružiny

jinak si v pasti bych řekl

Odkaz ke komentáři

v aute mas tlumice a pruziny vypocitany tak aby byl zajisten bezproblemovy chod.Pokud narusis jejich nastaveni tak se nediv,ze je problem.V tvem pripade by potreboval tlumic o cca 3 cm prodlouzit(navarit,redukce s zavitem) coz je nerealne.Dej to do puvodniho stavu

Odkaz ke komentáři

ne nerozumis tomu podvozek byl obycejny seriovy jak tlumice tak pera,kdyby to bylo snizeny daval bych vanu dvakrat denne jednou do prace a jednou z prace pri ceste :) to je fuk asi jsem jedinej kdo de nahoru misto dolu takze mi nezbyde nez cekat az se mi dostane do ruky vhodna nahrada z jinyho auta :)

Odkaz ke komentáři

Já bych si být tebou koupil teréní auto, protože octa je vysoká normálně. Klasický tlumič má delku pístnice a podkládání pružin to je holá kravina, protože tím zlikviduješ okamžitě tlumiče. Jediné jak se to dá řešit je doraz. Kup si přiklapávací dorazy na pístnici a když máš takové prohupy tak si to vypodložkuj tak, aby si nikde vanu nenechal. Tlumič se prostě a jednoduše tolik nemůže zhoupnout. Přiklapávací dorazy: http://tatechnix.cz/15788-dorazy-tlumicu To ale platí pouze v případě, že dřeš za prohoupnutí auta. Taky můžeš koupit trvdší pružiny. Třeba na TDI jsou dva typy. Jeden měkčí a jeden tvrdší. Obě dvě jsou ve stejné výšce, ale jedny jsou tvrdší takže se to tolik neprohoupne.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...