Přejít na obsah

Autovrakoviště


zabiak

Doporučené příspěvky

Pokud můžu přidat zkušenost s rakovištěma v Okolí Olomouce .

 

Vrakovište v Bystročicích - šíleny jednání a ještě šílenější ceny ! , radši se vyhněte !

 

Vrakovište Nedvězí - mohu jen doporučit . Skoro poloviční ceny jak v Bystročicích . Naprostá spokojenost . :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Dalsi Praha...

 

http://www.skodavrakoviste.cz/index.html - dlouho jsem tam nebyl, ale majitel je peknej mafiozo, kazdopadne dilu mel vzdycky dost a dilna vedle, ktera je vecne zabednena, radsi nekomentuju. Ale i hlaska ve Vrsovicich pred par lety... uz nevim co jsem chtel, ale neco jetyho, a mistr tenkrat rika, nevadi, do zitra sezeneme...

 

Pak je taky jakejsi vrakac na Malesicky, ale znam jen ceduli ;)

Odkaz ke komentáři
A zapoměli jsme na Jendu T4 Praha-Satalice super jednání i ceny . :o

to jo Jenda T4 ze Satalic je super díky němu mám opěrky hlavy :) :lol:

 

Praha 10 Vršovice Taky supr šel jsem si tam koupit pravý ofuk a vzal jsem si i elektrony s novejma michelinkama byly to 15-ky disky a kola měli místo klasickejch 195 205 šíři za neuvěřitelnou cenu 10000 ten co mi je prodal si pak drbal hlavu ale což měl prostě smůlu :) :D :palec:

 

Praha 9 Vysočany Tak tam je to hrůza jen co jsem tam přišel tak na mě koukali jako na nějakýho grázla co jim tam šel něco ukrást a když jsem se zeptal jestli to nemaj tak mi řekli že ať přijdu příště že to momentálně nemaj,při tom to leželo vedle nich(HRŮZA JAK JSOU NEOCHOTNÍ)

 

Jinak Autoland Sluštice nemám zkušenost ale když říká Míša alias Živočich 7007 a že mu věřím(je to totiž kolega z práce) tak je to tam dobrý a i za slušný LOVE.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

autolad sluštice-ale jenom oddělení škoda-moc ochotnej prodavač-fakt spokojenost

oddělení vw hrozná neochota strašně důležití,nafoukanci-hrůza

holubice u brna-předražení-koupili si etku a ceny VW group polovina etky.navíc jeden kretén donesl svařovanou těhlici,tak jsem ho poslal k čertu,druhej donesl jinou a třetí mě tvrdil že je to z G4ky a na oktu to sedne-akorát si nikdo z nás v tu chvíli neuvědomil že je to na kotouč ne 280mm ale menší,takže až sem všechno poskládal tak sem tam nenacpal brzdovej kotouč :smich:

jinak dobej chlapák je v Telecím u poličky,standardní šmelinář z vysočiny-spokojenost,ještě jsme pokecali.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...