Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Tak to je škoda Jendo.Měl bych být ubytovaný na pensionu Maštal včetně park.stání.Znáš to tam?

S Doli jsem domluvený předběžně na rande.

 

Jardo: jezdím do Olfincáru k Markovi a mám tam nastavenou docela pěknou slevu jak na materiál tak i na práci.

 

Kubiku: nedá mi to...ta cena je fakt šílená! Neni to nějaká chyba??? :palec: :P :D

Odkaz ke komentáři

Roman: To je hned na namesti, to nevim, kde budes parkovat. Mozna nahore nad divadlem. Ale tak v ty restauraci Mastal jste byli, ne? To patri vsechno tomu jednomu majiteli. Pod Radnici, Mastal, Na Ostrove atd atd. Doli byl u nas vcera, donesl novy mapy.

Odkaz ke komentáři

Jardo: byl jsem překvapený jak to tam frči! Docela hukot člověče ve srovnání s Veroldem.

Jinak mi pan Gabriel hned nabízel protiúčtem Passata CC :palec: Otec má od něj CC v DSG 125kW a tak zkoušel mě :P Ve čtyřkolce v plné náloží jako referenčku za 830 tisic(ted s nim jezdí on) Nádherné auto člověče! :D

Odkaz ke komentáři

Včera cesta H.K-Plzen a málem jsem se zabil :palec: Pořád blbnou ty brzdy a v servisu přišli jen na zadní kotouče.

 

Dnes Č.Krumlov-H.K jsem byl nucený v jedné situaci na to hodně šlápnout a po 5km se to výrazně zlepšilo.Vypadá jakoby tam byl nebo ještě pořád je nějaký drobný kamínek který zpusobuje vibrace do volantu.Každopádně hodně nepříjemný pocit brzdit z větší rychlosti :D

 

Budu muset zase do servisu a bud ty přední kotouče zbrousit nebo se na to vykašlat a koupit rovnou předek i zadek aby byl uplně nový.

Odkaz ke komentáři

tak že tady bych jen tak pro klid duše zkusil vzít wapku a pořádně vymýt přední kotouče,,, já měl podobný pocit minulý týden na magistrále v úseku někde nad McDonalds u Florence, jen že potom mi došlo, že tam je tak zvlněný asfalt, že to drncá i při běžné jízdě

 

co kola, jsou dobře vyvážené, neodpadlo ti někde závaží, v určitých rychlostech se ty vibrace také ztratí a zase se objeví a při brzdění jak kdy, jak na čem, jak velkou silou, tam je těch možností habakuk

Odkaz ke komentáři

Bylo to bez pokuty i přesto že se na náměsti nesmi parkovat :palec:

 

Jinak bych nevěřil jaky jsou rozdíly v cenách za práci včetně materiálu.Poptal jsem to a nestačil se divit...

Výměna všech kotoučů a všech destiček na mém autě - originál dily (ATM)

 

-autorizované servisy-okolo 15-17 tisic plus minus

- jeden garážnik mi nabídnul za desitku komplet všechno

- a nakonec pojedu do Dubu k frajerovi co se stará o vůz mé segry který mi to dá dokupy za 6500,- Neskutečny rozdíly v cenách přitom materiál je uplně stejný :palec:

Odkaz ke komentáři

Honzo: jo,viděl jsem tam ty skutry.Ty měštáky vypadaji docela "nebezpečně" :palec: Myslim že by nedoběhli ani autobus :palec:

 

Tak hotovo.Opravdu to bylo těma destičkama Ferodo které nechci vidět ani zadarmo-šmejd jeden! :D

Normálně vykousany jako od "myši ":D

post-81-1305040986_thumb.jpg

post-81-1305040997_thumb.jpg

post-81-1305041010_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...